Kącik WKKW

Asior ale on się siwy robi! super podskoczki, nie mogę się doczekać wakacji  😉
asior   -nothing but eventing-
17 lutego 2011 12:49
Normalnie jest ciemniejszy, ale ogolilam go i wyjasnial 🙂
Tez nie moge sie doczekac!  😜
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 lutego 2011 13:39
asior - przyjeżdżajcie do nas, krosówki obskakac, mam ochotę pofocić. Sezon trwa zdecydowanie zbyt krótko.
asior   -nothing but eventing-
17 lutego 2011 14:04
Szczyg, no niestety wpadniemy pewnie dopiero na 30.04-1.05 😉 I mam nadzieje, ze juz na CIC*  👀
Jakiej wysokości i jakiego typu są przeszkody na krosie w L  ? ? ?
asior   -nothing but eventing-
01 marca 2011 18:35
Czesc stala do 100cm. Sa male szwedziki, same klody, okserki, hyrdki. Wjazd i wyjazd z wody, ew. wyskok przez mala klodke.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 marca 2011 18:44
asior, pokaż Siwego, tak mi się tęskni do sezonu, a tu pogoda nie sprzyja =(
Ja się nie mogę już doczekać naszego debiutu. To oczekiwanie mnie wykończy. Narazie moje wkkw kończy się na zaglądaniu do tego wątku i oglądaniu zdjęć w necie  🤣
Mam plan na nasz pierwszy start: przeżyć  😁
asior   -nothing but eventing-
01 marca 2011 21:44
Strzyga, nie mam nic nowego niestety. Moge za to wrzucic stary film dla przypomnienia i porownania. Tak skakal jesienia 2009
Wg mnie, roznica jest  😜
Kto się pokaże na klinice z Hessem w Sielance?
A co to za klinika ?
Zorganizowana na tej samej zasadzie, co ujeżdżeniowa w Kuźni z Zandvoortem: w ramach językowego kursu PZJ. Tylko tak jak w przypadku ujeżdżenia było oficjalnie ogłoszone, że jeżdżą młodzi kadrowicze, tak w przypadku wkkw cisza. Ciekawa jestem zatem, kto się pokaże, bo rozważam przyjazd i popatrzenie.
Jedź, zobacz a potem napisz relację  :kwiatek:
Tak, o to- nie mogłam znaleźć.
Hessa znam od strony dresiarskiej, więc wizytacja Warki jest całkiem możliwa 😉 W każdym razie jeśli dotrę, to na pewno napiszę.
Wiecie moze, czy te zawody w Stregomiu 02-03 kwietnia sie odbeda ? BO na stronie PZJ sa ciagle jako propozycje, a to juz za poltora tygodnia.
Zgłoszenia przyjęli, pieniądze za boksy też - więc my się wybieramy
Wiecie, ze Spring Along padł wczoraj na crossie w Gatcombe?
asior   -nothing but eventing-
28 marca 2011 18:58
Zawal? Strasznie przykre...
CO słychać WKKW-iści?🙂 Sezon ruszył a tutaj się cicho zrobiło, startuje ktoś oprócz fabapi w Strzegomiu? Bo z przyjemnoscią poczekam na relacje i zdjęcia🙂
asior   -nothing but eventing-
02 kwietnia 2011 17:42
Wiecie moze, czy te zawody w Stregomiu 02-03 kwietnia sie odbeda ? BO na stronie PZJ sa ciagle jako propozycje, a to juz za poltora tygodnia.


Te zawody nie wisza jako propozycje  🙄 To znaczy, ze sa juz propozycje tych zawodow dostepne...
Są gdzieś dostępne jakieś wyniki z dzisiaj ze Strzegomia?
up, sa gdzies moze?
wyniki z soboty są na voltahorse
wyniki z soboty są na voltahorse

Wyniki z sb są wszędzie, ciekawe kiedy będą końcowe  👀
tak, tak już widzziałam, no właśne czekamy na końcowe i może jakieś zdjęcia...? 😍 a ja nie wiem jak przeżyję ten tydzień bo dopiero się zaczyna a ja już weekendu się nie mogę doczekać🙂
asior   -nothing but eventing-
03 kwietnia 2011 21:21
http://www.zawody.stragona.pl/index.php/home.html zapewne tutaj najszybciej beda wyniki 😉 a foty z wczoraj juz wisza
o rzeczywiście dzięki widzę, że są i zdjęcia i wyniki🙂
na razie to sa wyniki po I dniu tylko
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się