Howrse gra :)

To tylko zaakceptuj zaproszenie 🙂 I nie musisz sprawdzac, ja sobie sprawdze jak wroce do domu 🙂
Zaraz zobacze co mam na kontach bez limitu i coś podeśle  :kwiatek:
okej .  :kwiatek:
a jakie ogiery dla jednorożców wybierać, najlepsze czy średnie (możliwość nie urodzenia rożka)
Cierp1enie to bez różnicy 🙂 Tylko weź pod uwagę, że krycia najlepszymi szybko znikają 😀
kto pokrzyżuje roga ?  😉
[quote author=zaćjesz link=topic=49169.msg990924#msg990924 date=1303832368]
Cierp1enie to bez różnicy 🙂 Tylko weź pod uwagę, że krycia najlepszymi szybko znikają 😀
[/quote]

aha dobrze wiedzieć, bo nawet tego nie wiedziałam 🙂

jeny boję się, że nie zdążę  😁
oj tam, jak ja po 11 klaczy kryłam kiedyś 😀
Fly, zostaw objęcia na hodowlę! Potrzeba nam do jednej klaczy.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 kwietnia 2011 16:54
Cierp1enie, Najlepiej zaznacz sobie krycia od największego do największego i weźmiesz pokrycia z dołu lub z drugiej strony. Nie ma wtedy najmniejszego problemu, ze ktoś cię ubiegnie i nie zdążysz.

Ja kryję dzisiaj swoją. Mam nadzieję, że da w końcu roga, bo szału można dostać z tym wiszącym zadaniem, a nie ukrywam RO się przyda
oj tam, jak ja po 11 klaczy kryłam kiedyś 😀

pokryj i moją ! 🙂
Dunkaa - no to faktycznie, jak Ty kryłaś 11 klaczy to ja może też pokryję  😂
jeszcze muszę alabamce pokryć 🙂
ehh zawsze musi być ten pierwszy raz  😁



Noti - dzięki  :kwiatek:
Objęcia już wymieniłam. 😎
Ja pier****  chyba rozpszarpię moją kuzynkę ! Co za ****, ukradła z mojego konta łzy afrodyty ! przesłała do koleżanki i od koleżanki do siebie, a jak sie jej w domu pytałam co zrobiła  z moim kontem i czemu przesłała łzy to się wypierała,że to nie ona. Chyba ją zatłukę zaraz.. I już je użyłam, a to było jak odeszłam do toalety od kompa.. A były mi tak potrzebne te łzy ! Tylko się do niej dodzwonie, nie wiem co ona zrobi, ale ma stanąć na głowie i mi je oddac!
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 kwietnia 2011 17:08
Florcik, A podawałaś jej hasło?
a jednorożcom mogę dawać różdżki płodności? był przypadek, że urodziły się bliźnięta?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 kwietnia 2011 17:09
Tak, można. Dzięki za przypomnienie! 😁
Objęcia już wymieniłam. 😎

😵
można, można, ile razy byłu bliźniaki u nas w hodowli : p
Sprzedam róg obftości!
kto pomoże przerzucić szybko strzałę artemidy?
cholera nie mogę z czarnego rynku przesyłać 🙁


a nie 😀 jednak mogę 🙂 proszę o pomoc w przerzuceniu
Nie, to dosłownie był moment. Odeszłam od laptopa do toalety, siku i wróciłam. Zobaczylam,że wysłane są łzy i pytam się tej małej jędzy gdzie są moje łzy i czemu wyslała je na konto koleżanki. A ona,że nic nie wysyłała i się wypierała..oczywiście nie wierzyłam,ale pomyślałam,zę sobie prześlę, jak zejdzie na tym koncie limit na mnie. Teraz wróciłam z koni, wchodzę i patrzę, a tam wysłała na swoje konto. Wchodzę na jej - patrzę użyte.. No normalnie chyba jej coś zrobię jak tu przyjedzie. Ona ogólnie jest takim małym, podstępnym wrednym dzieckiem. Takim,przez którego mnie się obrywa. Dosłownie takim, jak w niektórych filmach są. Tobie uprzykrza życie, przed rodziną anioł 😤 😤 👿
Legion- za ile ?
A co dasz? Z CR czy equus?
Sprzedałam różdżkę płodności za 29 tysięcy equus.  😂
40 sek i kryjemy 😀
Bardziej Equus. Chociaż z Cr może i coś sie znajdzie.
No to ile dajesz equus, a co z cr 🙂
Udało się 🙂😉
hehe
i Alabamce zdążyłam tylko zostały jej już nieciekawe konie z tej rasy ;/


teraz trzeba postarzać klacz 😀
bezrog -.-


edit. pilne! przezuci mi ktos czarna orchidee z lewego bądz sprzeda w tej chwili?
A mi równiutko o 18:23 wysiadł internet.  A jak połączyłam i zostało 20 sekund to się strona nie chciała załadować i znowu rozłączył.
u mnie piękna rożyca  😉 muszę dodać że to pierwsze krycie i na dodatek pół godziny temu przemieniona z ogiera  💃
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
26 kwietnia 2011 17:29
Jezu, zaraz coś mnie trafi! No momentalnie coś mnie zaraz strzeli.

Od początku istnienia howrse próbuję wyhodować jednorożca i co? I jajco! ZA NIC się nie udaje! :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się