Kącik Rekreanta (część XI) 2018

Moon  😍 😅 💘 Jaki Kul cudny!!! I ty tez cudna 😀 za dużo masz w sobie samokrytyki, a za mało się doceniasz 🙂😉))) Gratulacje oczywiście ode mnie, ja zadam karty VIP nr001 w twoim fanklubie 😀
A zdjęcia - popros Pania Wiosne żeby zawitala i zebym mogla na plac normalnie wyjść 😉 to wtedy ciotka martva może się zlituje i poczyni foty :P
wątek zamknięty
lusia super forma, moje siostry są niezmiennie zachwycone Twoim koniem  🙂
anai trzymam kciuki za starty!
Moon wyglądacie bombowo  😍

A my w środę wyruszamy na HPP i tym samym zaczynamy sezon 2018  😀



wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
15 marca 2018 19:06
lusia722 , teraz to jest połowa konia sprzed kontuzji niestety, pozapadał się strasznie  🙁
ale to już prawie dorosły koń  😀 za 3 dni  skończy 6 lat . kiedy to minęło  🤔

chciałam wkleić skrócony link do filmu ale nie umiem  🙁
wątek zamknięty
anil22 hahaha to trzeba się cieszyć tylko z tych rzadkich momentów uchwycenia ciebie i konia jednocześnie, a nawet nie marzyć o porządnym, wyraźnym zdjęciu w dobrej fazie i żeby jeszcze koń wyglądał dobrze, a jeździec siedział. 🤣
Moon a no miały być, ale przymrozki były takie większe, także zostały odwołane. Następne w połowie kwietnia, mam nadzieję, że już będą na zewnątrz po prostu.😀 Szykujemy się, w końcu chyba naprawdę ruszyliśmy z miejsca i nie rzeźbię stępa pół treningu ani nie próbuję zrobić równych wolt na obie strony. 😜 Gratulacje licencji! I łączę się w bólu ze sztywnością rąk, ja je wiecznie zakleszczam a koń dostaje kur*icy. 🤣
wątek zamknięty
Tulipan
Wow. Przepieknie wygladacie. Swoja droga niezmiennie zal mi zadek sciska przez oficerki Twoje 😉  😍
wątek zamknięty
Dziękuję  :kwiatek: Moje oficerki trochę mało ujeżdżeniowe, ale za to wygodne  😁
wątek zamknięty
Jezu! należe do tej samej grupy co KaNie 😀
Jeszcze ten Copper i koń w top formie  😵

Poziom żółci mi rośnie  😁
wątek zamknięty
Faith
A co to jest Copper? Ten czaprak? Bo ja slabo w temacie  😁 Swoja droga nie mozesz miec wszystkiego! Sama masz przepieknego konia  😜
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 marca 2018 09:49
Ja od siebie dodam, że z Urvala nie dość, że przystojniak to jeszcze ogroooooomnie inteligentna bestia! Czasem aż za bardzo, jak to się wczoraj przekonałam  😁
wątek zamknięty
KaNie taaaak, Copper to nazwa kolory tej Anky pod siodlem 🙂 strasznie, ale to strasznie mi się podooooooba 😉 Nie mowiac o koniu! i Tulipanowym dosiadzie  👀
Aaaaale! ja nie narzekam, syna kocham najbardziej na swiecie mimo ze jest bezczelnym knurkiem czasem co wlasnie poswiadczyla ciotka martva  😁

Ale! mam robocze zdjecie, państwo wybacza iż się wycielam, ale wsiadłam z doskoku w dresie i bez kasku, wiec nie będę tu siala niewłaściwych postaw jeździeckich 😀
Syn-knurek.
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
16 marca 2018 10:13
Nie, nie, nie! Ja nie mówię, że bezczelny knurek, tylko, że cholernie inteligentny  😁 Coś na zasadzie "ahaaa, ok, nie umiesz, nie ogarniasz to ja nie muszę"  😂
wątek zamknięty
Faith
Do Twojego ten kolor tez by fajnie pasowal.
Ja nie musze ogladac czaprakow (to dobrze bo bym zbankrutowala 😉  ), bo wlascicelka moich koni uznaje tylko kobalt (jest zakochana w Zangersheide 😉 ). Wiec czy siwe, czy kare czy izabel to musi łazić w kobalcie 😉
Swoja droga musze Was kiedys poznać, bo w Szczecinie bywam raz, 2 razy w miesiacu 😉
wątek zamknięty
No toooooooo obowiązkowo! dawaj znac 🙂
wątek zamknięty
Tulipan Wow  😍 powodzenia na HPP  😀

A mój Pan Pączek wczoraj obchodził swoje 8 już urodziny. Nie wiem kiedy to minęło  👀
Z okazji swojego święta dostał to co lubi najbardziej czyli jedzenie i święty spokój  😁 💘
wątek zamknięty
charlieeee półbrat przesyła serdeczne życzenia!  :kwiatek:
wątek zamknięty
Charlieeeee najlepszego dla koniucha! Zdrowka przede wszystkim  😅

A ja sie doczekalam fociszow dzieki Najlepszej Z Cioć 😀 wiec Knurek-Urvalek by martva  😁

ps. w koncu odbil sie wagowo wiec nie ma wstydu pokazywac ;P





I przecudny kadr na koniec, ktory nie wiem co obrazuje, ale jestem fanka absolutna tylnej łapy i jego szalonej grzywy  😜  🏇  Jak tu go nie kochac  😍

wątek zamknięty
Faith
Ostatnie zdjecie wymiata 😉 Piekny kon. Swoja droga czemu róż?!  👀 😁
wątek zamknięty
faith podejrzewam, że na letniej sierści z tym kolorem, to dopiero będzie szał ciał. 😀
wątek zamknięty
Szmatki martvej wiec to do niej zachwyty/zażalenia stylizacje poproszę  🏇
Ja jestem za bardzo stypowa kolorystycznie  😁
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
17 marca 2018 14:10
charlieeee, sto lat dla jubilata!

faith, doczekałam się, ha!  😍 😅 Jeszcze letniej sierści by się przydało i będzie wyglądać jeszcze lepiej  😀

I damn you, jaki fanklub, hahaha :P Już prędzej pana Kula, a zwłaszcza jego białego nochala, bo go prze-uwielbiam  😍 😜

tulipan dziękujemy  😡 Ja w kąciku cicho szlocham że Kulek nie jest kary jak Szymi...  🤣 który notabene wygląda jak milion ojrosów 😉 Kiedy jakieś zawody jedziecie?

My po pobudce o 6 rano (pozdrawiam pomysł robienia Lki o 7:30...  😁 ) ale całkiem przytomnie wykulaliśmy dwa zacne parkury w L, ugrywając nawet jakieś plny za 24 pozycję na 120 koni  😜 Najlepszy Kuleczek!  😍
I ten moment, usłyszeć na parkurze od trenerki: "Wyyycoooofaaaaj się ramionaaaami, prrrrr!"  😁
Jutro L1, prosimy o kciuki 😉
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
17 marca 2018 16:42
KaNie - prawdziwy facet różu się nie boi i musi znosić fanaberie kolorystyczne ciotki 😉 To nie do końca taki róż, róż tylko bardziej brzoskwinka :P Niemniej jednak, Faith zgodziła się na taką szmatkę dla chłopaka, a ja mam radochę :P
wątek zamknięty
faith dziękuje  :kwiatek: piękne zdjęcia, pad boski  😍 ja swojego czasu marzyłam o typowo różowym czapraku dla mojego wałacha  😁 na jego szczęście nie znalazłam jeszcze idealnego odcienia  🤣
Moon dziękuję  :kwiatek: kciuki będą trzymane  😅
Fokusowa dziękujemy  :kwiatek: widzę pewne podobieństwo  💘
wątek zamknięty
faith, ale super! Ostatnie zdjęcie świetne 🙂
Moon, gratki, bardzo fajne te przejazdy.
My za to z przygodami. Na plus : koń jest fizycznie gotowy na L czy P. Świetnie mi się jechało pierwszy przejazd, na czysto, aż do ostatniej linii. Przed nią na lądowaniu po szeregu gołąbek chciał zjeść mojego kucyka 😉 i koń w lewo, a ja w prawo. Rezultatem jest to, że ledwo chodzę 😉 ale co tam. Następnym razem się poprawi.
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
19 marca 2018 07:53
Dziękujemy za kciuki, przydały no i podziałały!  😲 😅

Wczorajsze, dwufazowe L1 prawie przyprawiło mnie o zawał 🤔 - druga faza była tak pokręcona, że dzwoniłam do trenerki, czy mogę nie jechać drugiej fazy 😁 Oczywiście, miałam świadomość, że może gdzieś zrzutkę zrobimy, ekhm... Taa... :P Tyle, że Kulek ani myślał tykać drągów, a galopował tak, że w sumie mógłby nie dotykać w ogóle ziemi - jechało mi się naprawdę dobrze, w owej drugiej fazie trochę za bardzo naokoło mi się pojechało, (ciężko mi jeszcze tak kręcić Kulem, nie tracąc rytmu i "cugu" i jeszcze nie ciągać łapami) wskutek czego mieliśmy 1pt karny za przekroczenie normy czasu, ale co i tak dało nam miejsce w pierwszej 10tce  😲 🤣 Zaspamowałam znowu fejsa, to tu foteczka:  🤣



oraz filmik z L1:



anai, dzięki  😡 mam nadzieję, że nie-tracenie mózgu zostanie ze mną na stałe :P Widziałam fotki młodego - pod nim to te Lkowe przeszkody wyglądają jak mini LL :P Live wyglądało to super 😅 A gołąbki mu do boksu zaproś i nie rób akrobacji jak ja w zeszłym tygodniu... 😉
wątek zamknięty
Moon brawo!  🙂 A co do naszych startów to w środę jedziemy na HPP seniorów  🙂
wątek zamknięty
Moon
Super przejazd 🙂 Fajnego masz konia  😜 🙂
wątek zamknięty
Moon, jeszcze raz gratki, pierwsze[s]115[/s] 105  za wami, a pamiętam jak niedawno jeszcze na myśl o LL drętwiałaś, niezła zmiana!
tulipan, o, to będziemy kciuki za HPP trzymać!

Mam kilka zdjęć. Przyznam, że myślałam,  że gorzej zwierz wygląda, w końcu nie za bardzo pracował od ponad miesiąca 😉





Edit, poszalałam z wysokością 😉 😉
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
19 marca 2018 09:42
tulipan, dzięki, powodzenia na hpp!  😅

KaNie, dzięki  😡 No nieskromnie powiem, iż pan Kul jest najlepszy  😍  😉

anai, nie 115, to już by mnie zabiło (albo musiałabym parkur z konia oglądać, by z ziemi nie widzieć wysokości i przy okazji się napić ostro :P) tylko L1, czyli 105 😉 - niby jeszcze L, ale optycznie jednak bardziej już bliżej do P, więc tym bardziej mnie cieszy, że tyłkościsku nie dostałam :P
W sumie to nie sądziłam, że to "tak szybko pójdzie" - licencję planowałam na drugą połowę roku w sumie...  😜
Nooo, mówiłam! Na fotkach to jakbyś LL jechała! 😉 Mega fotki!

Btw. fajna ta fotograf i ma super system sprzedaży fotek, co nie? 😉
wątek zamknięty
Moon
Hihi wierze że jest najlepszy 🙂 Swoja droga ma chyba chlopak predyspozycje na cos wiecej niz Lke nie?

Anai
Kurde jakie ciacho! Wyglada jakby szedl wysokie cavaletti 😉 Na ostatnim zdjeciu mega widac jak nabral rownowagi i jak Ty teraz jedziesz na nim a nie za niego 🙂 gratuluje roboty 🙂  😍
wątek zamknięty
Moon i anai gratulacje dziewczyny! podziwiam i napatrzeć się nie mogę 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.