Brego- 3 dniowe źrebię które wylądowało w Klinice

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 marca 2018 22:44
Jutro zeskanuję też umowę z Kliniką oraz podam dokładne koszty po podliczeniu. Tutaj i na bazarku.
Nie chcę, aby ktokolwiek mi zarzucił nieuczciwość, bądź chęci zarobienia na nieszczęściu.
Ja chciałam tylko uratować mojego konia, moje końskie dziecko.
Wszystkie informacje, które mam pisze na bieżąco. Niczego nie ukrywam.
Brego żyje...udało się, a dzięki Wam mogę spać spokojnie oraz pomału odbijać się od dna.
Teraz trzymajcie kciuki za bezpieczny powrót tej dwójki do domu.
Dziękuję Wam w imieniu futrzastej tarantuli.
Również kibicuję zabeczka17 maluchowi i cieszę się, że wszystko jest już na dobrej drodze!🙂

A co do kosztów to przecież to przecież to nie chodzi o to, że te 1000 to są jakieś dodatkowe koszta ponad leczenie i pobyt konia tylko tak jak dziewczyny pisały musi być jakieś zabezpieczenie, jakaś kwota, którą trzeba wpisać na umowie, a potem w razie pobytu jak koszty się zwiększają właściciel jest informowany żeby mógł decydować o dalszym postępowaniu.
Akurat byłam w tej klinice na praktykach i nie mogę złego słowa powiedzieć o obliczaniu kosztów leczenia. Wszystko jest na bieżąco pilnowane i zapisywane dokładnie tyle ile zostało zużyte leków czy materiałów na danego konia i potem na tej podstawie są obliczane koszty całkowite.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 marca 2018 22:56
Magdzior szczęście , ze mój wet, który ratował Brego polecił tą klinikę. Myśmy prócz Strzegomia nie wiedzieli, że taka wogóle jest.
Okazało się,  że  w Rudzie Żmigrodzkiej są najlepsi specjaliści i mają świetny sprzęt.
Sama klinika zrobiła na mnie ogromnie pozytywne wrażenie.
Obsługa miła, bardzo konkretni ludzie. Byłam spokojna, ze tam trafiła moja końska rodzina.
zabeczka17 dokładnie tak, super trafiliście, w szczególności jeśli chodzi o choroby układu pokarmowego i choroby źrebiąt🙂
Tak zupełnie offtopując, wygooglałam sobie tą Klinikę i jest w niesamowicie pięknym miejscu! Tam jest jakaś stajnia do pojeżdżenia w tereny? Gdybym leczyła konie to chciałabym tam pracować 😀
zabeczka17, zwariowałaś? Jaka nieuczciwość?  🤬 wszyscy znają historię Brego i zdają sobie sprawę z tego, że takie rzeczy lubią przytrafiać się w najmniej rozsądnym życiowo i finansowo momencie.  😕
Jeszcze raz zdrówka dla obu koni i oczywiście jak tylko wrócę ze stajni, to przeleję ile się da 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 marca 2018 08:11
Kochani bardzo dziękuję, za mile słowa. Dziękuję ogromnie za wsparcie i pomoc. :kwiatek:
Magdzior szczęście , ze mój wet, który ratował Brego polecił tą klinikę. Myśmy prócz Strzegomia nie wiedzieli, że taka wogóle jest.


A możesz napisać co to za weterynarz? Dobrze byłoby mieć namiary na dobrego weta  :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 marca 2018 09:30
Dr Tomasz Wolski od doktora Oktawca z Jawora.
Ten człowiek robił wszystko co mogł na wyjeździe.
Był fantastyczny, został z nami do samego końca tj. Pakowania matki i dzieciaka do bukmanki. Mial przygotowane leki uspokajające dla Iskry w razie w. Takich ludzi ze świecą szukać
A tak myślałam, że od Oktawca  😀

Dzięki!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 marca 2018 09:50
Oni od początku prowadza Iskrę, kiedy zaźrebienie, później byli dwa/trzy razy na USG. Znają moją zołzuchę. Cudowni ludzie, widać ze praca to ich pasja.
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 marca 2018 10:03
Dorzuciłam od siebie sesję, wyjściowa cena jest promocyjna, więc zachęcam 😉
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 marca 2018 10:09
Dziękujemy ogromnie  :kwiatek:

Moje dzieci wracają do domu !!!!  :winko: Trzymać kciuki za transport !
💃

Napiszę dzisiaj też wszystkie koszty, zeskanuję umowę a jak w tygodniu dojdzie FV oraz wytyczne również tu wstawię. Tak jak i na bazarku.
Dzisiaj zakończę też zrzutkę i bazarek. Musze tylko zobaczyć ile co wyniosło.

Jezu oni wracają !!! 😍 😅

Scaliłam.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
11 marca 2018 16:02
Super wieści 😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 marca 2018 17:55
są już w domu !!!
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 marca 2018 18:45
Przesyłam Wam umowę z Kliniką w załącznikach oraz wyliczenie wstępne
1. Weterynarz 500 zł
2.transport w pierwsza stronę - 350 zł
3.Klinika -ok. 1100 zł ( dokładną FV będę miała w tygodniu wysłane na e-maila wraz z wynikami badan mojej dwójki- wszystko tez tu udostępnie ).
4.Suplementy oraz leki ( nie mam wytycznych, będą w tygodniu razem z e-mailem) -póki co ->?
5.Transport powrotny -200 zł

Póki co, bez lekarstw/supli wychodzi 2150zł

Dlatego kończę zbiórkę oraz bazarek w dniu dzisiejszym .
Dziękuję Wszystkim za pomoc za wsparcie za miłe słowa. Re-volta nie pierwszy raz pokazała, że MA MOC !!!   😅
Dziękuję ogromnie dziękuję  😅 😍

MODERATORA proszę o odpięcie wątku - dziękujemy za pomoc !

Cricetidae Dokładnie, ta klinika jest trochę na końcu świata 😜 Nie wiem jak z terenami, ale bezpośrednio przy klinice nie ma bo to typowa wieś jedna droga wzdłuż niej domy i klinika, wgłab od drogi jest trochę miejsca są ogrodzone 'pastwiska' i las🙂 Bez samochodu ciężko bo nawet sklepu w okolicy nie ma 😜

zabeczka Super wieści! Bardzo sie cieszę, że już masz koniska z powrotem

kończąc offtop to tak to wygląda na żywo🙂


zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 marca 2018 19:40
Magdzior Twój opis-Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu" 😍
Ta Klinika jest super  🙂
Magdzior, na satelicie widzę obok dużo pięknego lasu 🙂
Super wieści! Teraz to już tylko na przyszłość życzyć małemu bąbelkowi dużo zdrowia i radosnego hasania  🏇
Ode mnie poszła niewielka kwota. Zdrowia dla młodego i spokoju dla Ciebie zabeczka17 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
12 marca 2018 04:16
Dziękuję :kwiatek:
Bardzo bardzo i to naprawdę bardzo się cieszę, że jest już wszystko w porządku z Maluchem!  😍 Jest taki śliczny i kochany. ! Dużo zdrowia i cierpliwości kochana. Trzymaj się!  :kwiatek: Ściskam 🙂
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 marca 2018 17:45
zabeczka, i jak maluch? 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 marca 2018 07:24
Wstawilam na bazarku filmiki z wczoraj. On nie biega, on frunie. Pająk zamiata tymi nogami równo 🙂 😁 kolejna nocka bardzo spokojna. Dzieciak poznal już zwykly boks, byl na dworze 🙂 strasznie sie ciesze  😍 :kwiatek:
Dziękuję ze pytacie o niego 🙂 dziekuje za dobre slowa i pomoc
Bardzo ładne imię i fajny pajęczak 🙂.
Mój też ma imię na B 🙂. Dobrze, że już wszystko w porządku. Wiem, że jestem nowa na forum (jako komentująca, bo czytam od dawna), ale wiem też co znaczy choroba ukochanego czworonoga.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 marca 2018 15:00
A dziekujemy 🙂

Brego ma przydomek - >King of my Heart- Brego
Matka ma  w papierach imię na K ( K-Iskra) wiec musiałam coś powymyślać  😵


Edit:
Przepraszam, że z opóźnieniem ( ganiam, załatwiam, oddaje krótkoterminowe długi), ale wstawiam Iskierkę i Brego 🙂
Mały pająk nie gania, on fruwa 😉
Jest bardzo ciekawski świata 🙂 Póki co to taki miły towarzyski dzieciak  😁 Ale coś czuję, że będzie z niego silny i baaardzo konkretny chłop 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się