Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 marca 2010 09:13
Pytanko
przy artemisach podane sa 3 kolory
Valj Farg
Svart- czarny
hasselnot
czyli rozumiem ze oporcz czarnego i tego paskudnego jasno brazowego jest jeszcze jakis? 👀 JAKI? moze ciemny braz 😜
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
26 marca 2010 09:21
Wydaje mi się, że Valj Farg to "wybierz kolor" 🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
26 marca 2010 09:24
hehe moze 😁 nie mam pojecia kompletnie 😉
ciemno brązowy to mork brun😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 marca 2010 11:02
Hehe to ulubione powiedzonko marketingowców w mojej firmie. I jakoś dziwnie jak je słyszę to zapala mi się czerwona lampka z wielkim napisem UWAŻAJ  😉


możesz byc spokojna  😉  ja już drugi raz biorę udział w zamówieniu i pisze sie na kolejne  niestety 😵 , tak jak wspomniałaś powinnam i ja omijać ten temat z daleka  🤦
Zairka wystarczy pomyśleć  🙄 wszędzie wystpęuje  Valj Farg przy ogłowiach, i wtedy nie mozna wybrać rozmiaru 🙂 dopiero jak wybierzesz kolor ta opcja się pojawia 😀
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 marca 2010 12:37
ja tez miałam z tym problem ale przypadkiem odkryłam jak to działa, ach ten szwedzki  😁
Jest też tłumacz google 🙂 Bez kitu pomaga ogólny sens załapać 😀
O nie chyba się nie powstrzymam. http://www.hooks.se/product.aspx?productid=410653&deptid=94&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC Toż to cudo jest  😵 Powiedzcie, że to jest bardzo niepraktyczny i brzydki kantar  🤦
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
26 marca 2010 13:05
😂 😂: widze , że Cię wzięło i to ostro  😁
O nie chyba się nie powstrzymam. http://www.hooks.se/product.aspx?productid=410653&deptid=94&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC Toż to cudo jest  😵 Powiedzcie, że to jest bardzo niepraktyczny i brzydki kantar  🤦


Ten kantar jesta strasznie brzydki ii bardzo niepraktyczny 😂 😅
Ale musisz go mieć, więc w nastęnym zamówieniu będziesz pierwsza 🏇
pozdrawiam i wybieraj
cieciorka   kocioł bałkański
27 marca 2010 09:50
wg mnie na serio jest brzydki.
a u mnie był niedawno wujek ze szwecji 😎
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
27 marca 2010 10:53
Zairka wystarczy pomyśleć  🙄 wszędzie wystpęuje  Valj Farg przy ogłowiach, i wtedy nie mozna wybrać rozmiaru 🙂 dopiero jak wybierzesz kolor ta opcja się pojawia 😀


tyle ze nie zamawialam wiec nie wiem, ale fakt wystarczylo pomyslec 😉
Hej🙂 powiedzcie mi proszę, jak wygląda jakość ogłowi z hooksa? Jaka skóra, jak wykończone? Czy rzeczywiscie są takie ładne jak na ich zdjeciach? I czy są/wyglądają na trwałe? Czy możecie je porównać hmm poziomem do jakiejś konkretnej znanej u nas firmy? Zastanawiam się między http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300315&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC a Globusem. Proszę o opinię😉 a i czy coby z tego modleu są zaniżone? Z góry dzięki za odpowiedź😉
Te droższe ogłowia są bardzo fajne jakościowo. Skórka miękka, solidnie zrobiona. I naprawdę są ładne. Co do rozmiarówki to naprawdę różnie bywa. Zalęzy od modelu.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
30 marca 2010 09:08
naska82 iiii.....?
kiedy bedzie ktos robil nastepne zamowienie z hooksa???? bo ja juz upatrzylam sobie  kilka rzeczy 😀
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
30 marca 2010 10:24
naska ma robić , ja tez chce coś jeszcze domówić  🤣
asds   Life goes on...
30 marca 2010 10:50
Ja może powinnam sobie Hooksa odpuscic bo mi juz koszyk pokazał kwote 1700 koron  😎


Korci mnie to ogłowie meksykańskie z kosteczkami. chyba któraz z forumowiczek je kupiła ? 😉
Te droższe ogłowia są bardzo fajne jakościowo. Skórka miękka, solidnie zrobiona. I naprawdę są ładne. Co do rozmiarówki to naprawdę różnie bywa. Zalęzy od modelu.




A jak się ma jakościowo to ogłowie? - bo waham się czy nie dać do zrobienia do daw-maga coś w tym klimacie (bez naczółka) tyle, że kosmiczne niemal pieniądze chcą  🤔wirek:
asds   Life goes on...
30 marca 2010 12:12
Mi to ogłowie też się podoba i nawet widziałam w naszych ogłoszeniach Xfull tylko jestem ciekawa jak to to się na anszego Xfulla przekłada
Też jestem ciekawa tej rozmiarówki jak i jakości skory z jakiej jest wykonane - jak się ona ma np. do Daw-Maga...
asds   Life goes on...
30 marca 2010 12:21
Wiesz nie sądze aby jakoś skóry dorównywała dawmagowi albo Ursusowi...Podejrzewam ze tutaj zupełnie inaczej proces produkcyjny wygląda
Porównywałam tego X-fulla z fullem Kieffera na najmniejszych zapięciach i wychodzi na to że paski policzkowe w Hooksie mają większą możliwość regulacji, ponieważ mają ostatnie dziurki trochę wyżej (czyli można zrobić mniejsze niż Kieffera) natomiast nachrapnik przy najciaśniejszym zapięciu jest trochę szerszy w Hooksie, z tym że to przy koniu, który nosi fulla na środkowych zapięciach nie będzie przeszkadzało.

Jupi!! Kolejna porcja hooksa przyszła 😀
Naska, a co z naszym? kiedy bedzie w PL?
Naska, a nasze zamówienie leci do nas?
hejka!!nasze jutro, najpóźniej pojutrze powinno wyjść z Hooksa, bo dzisiaj jeszcze pieniążki do nich nie dotarły bo pytałam 😵.te przelewy idą stanowczo za długo...ehhhhh
Dam znać jak tylko dostane nr listu przewozowego. 😉

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
03 kwietnia 2010 21:56
Naska koniecznie!! Ja już się nie mogę doczekać 🏇
robi ktoś kolejne zamówienie ???
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się