Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
14 kwietnia 2010 09:17
HURRRRAAAAA 😅 😅 💃



HURRRRRAAAAA  😅 😅 😅
no ja oczywiście pisze się na następne zamówionko  😁
nie wierze! ten dzień w końcu nadszedł  😅!!! ja już powoli traciłam nadzieję  👀...
[move]hurrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaa[/move] 😅 😅 😅
Wkoncu paczka na Polskiej zeimi.
Mój kon ma dziś urodzinki, prezenty będzie miał troszke opożnione, ale mysle że te kilka dni wytrzyma. Tylko czy ja wytrzymam 😲
  👿 :marze🤔zybko wysyłaj !!!!!!
naska, a jak sytuacja tych pechowych artemisow ?
Klami jak patrzyłam to teraz są na bank wszystkie dostępne 😉

W moim ogłoszeniu wkleiłam real foto na koniu, jak ktoś chce może sobie zrobić przedsmak (nie wklejam tu, bo konisko nie moje, a obiecałam ze tylko do ogłoszenia użyję)
Monny   bez odbioru .
14 kwietnia 2010 13:59
Dziewczyny spokojnie! Dajcie nasce złapać oddech 🙂
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
14 kwietnia 2010 14:07
przedsmak zrobiony 😀 może będą do piątku?😀

jak dostaniecie wstawiajcie swoje fotki!!🙂
3 pytania:

- jaki jest przelicznik? (to jest korona szwedzka czy norweska?)
- do kiedy zamówienie i kiedy trzeba będzie za nie zapłacić?
- gdzie tam się sprawdza jakie są rozmiary? i jak po szwedzku (?) jest rozmiar shetland?

no dobra 4 pytania - da się zmienić język na angielski? wymiękam jak to widzę w oryginale...
Breva a czytałaś choc ten wątek?? Było chyba o tym już kilkanaście razy..  🙄

1. korona szwedzka, koło 0,4
2. to najlapiej do naski na pw
3. Valj farg- oznacza wybierz rozmiar, a nazwy rozmiarów są raczej międzynarodowe
4. to jest sklep skandynawski, nie ma innej opcji niż szwedzki.

I naprawdę poomcny jest translator google. Daje choć ogólny zarys o co kaman 🙂
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
14 kwietnia 2010 20:59
kalaarepa,

Booooooooskoooooooo to mało powiedziane !!!  😜

Dla Poświatki też niebawem  sprowadzimy Artemiska. 😅
Jak dla mnie to chyba najpiękniejsze ogłowie jakie kiedykolwiek widziałam.  A najbardziej podoba mi się to, co niektórych odstrasza  😁 -  że ogłowie łączy szycie na okrągło, podszywany pasek potyliczny, nachrapnik z prostokątnym profilowaniem i ten bossski profilowany, biżuteryjny naczółek (kontrastowo wąski w stos. do nachrapnika).


A ktoś tu dziwił się czemu tyle osób  z forum zamawia ten sam model oglowia.
- nie no co jak co , ale niektórzy żyją nie tylko na forum  🤣  W końcu w realu niekoniecznie przebywa się z forumowiczami. I przypuszczam, że jest mniejsze prawdopodobieństwo spotkania w swej stajni, czy nawet na zawodach drugiego konia z artemisem na głowie, niż np. z jakimś tam modelem kieffera 😉  (a nawet jeśli to co ? 😉 i tak na każdej główce będzie wyjątkowo  :emoty327🙂
heh No pewnie tak 😉 Choć u mnie w stajni już są 2 Artemisy 😀 Ja też choruję na to ogłowie, ale u mojego konia absolutnie nie widać naczółka. Zostaje mi tylko zrobienie czegoś mega BLINK samodzielnie i dokupienie nachrapnika :P
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
15 kwietnia 2010 07:39
Ja chce 3 oglowia  🤔wirek:  😜
Ale bede musiala w tym zamowieniu ograniczyc sie tylko do 1 oglowia i boskiego naczolka. Poprostu ciagle cos kupuje, a nie wiedzialam dokladnie kiedy bediecie robic zamowienie....  💘
asds   Life goes on...
15 kwietnia 2010 08:06
Czy ktos orientuje się moze jak duży jest full z tego ogłowia?

Ewentualnie czy można zamówic xfull? Bardzo mi się na grubello widzi, ale boje się ż emoże byc tyci tyci
Monny   bez odbioru .
15 kwietnia 2010 09:08
xxagaxx, a koleżanka na Rudzielca ma full czy x full? bo widze, że naczółek nie jest opadający a powinien być?
A ja mam pytanie - mam ochotę na kupienie Artemisa, ale przyznam, że po wcześniejszym swoim ogłowiu to mam wrażenie, że to loteria. W moim Hooksowym ogłowiu skóra jest twarda, sztywna, pomarszczona i szczerze mówiąc w moim Pfiffie była lepsza...  Czy to fakktycznei atk jest, że te ogłowia jakości nie trzymają?
xxagaxx, a koleżanka na Rudzielca ma full czy x full? bo widze, że naczółek nie jest opadający a powinien być?


full.. mi się wydaje że on tylko jest profilowany, nie jest opadający.
Monny- mój jest X-Full na zdjęciu powyżej
xxagaxx, dzięki🙂
Dziewczyny!!właśnie otrzymałam info iż dostępne są Artemisy cob, full i x-full oraz Ogłowia o nr kat. 300 648 i 300 656, więc jeśli ktos jest chętny to domawiać , póki jeszcze są!! 😉 😉 😉 😅
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 kwietnia 2010 13:45
a rozpakowałaś już to co masz w domu?

Kiedy będziesz działac z wysyłka do nas  🤣 ?
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
15 kwietnia 2010 13:46
naska napisalam Ci bylam pierwsza  :kwiatek:  🏇
Euforia_80
Rozpakowałam, rozpakowałam...i dzisiaj powolutku zaczynam wysyłać bo troszkę tego jest 😉 😉  😅
I na moję nieszczęście baardzo spodobał mi sie Artemis..i już cholerka zaczynam na niego zbierać 😵 😵 🤣 🤣
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
15 kwietnia 2010 14:26
naska powiedz ladny jest????  😅
Musze wiedziec zanim przyjdzie....  😜
Noooo!!!!

Szczerze to bardzo ładnie zrobione ogłowie i warte swojeje ceny!! 😉 😉
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
15 kwietnia 2010 14:52
O jaaaaaaaaaaaaaaa. Kiedy powinno byc nasze zamowionko, powiedz powiedz....  😅  🤔wirek:  🤦
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
15 kwietnia 2010 20:57
Naska a moje ogłowie ze świecącym nachrapnikiem widziałaś? 💘
Strucelka nooooo!!!jest mega fajne!!ale naczółek powiem ci jest jeszcze lepszy w tym ogłowiu!!jejcius dobrze ze na razie mam kryzys finansowy!ale jak już minie to ojj biedny mój portfel!! 😉 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
15 kwietnia 2010 21:12
a jak dasz radę to cyknij takieś foty przed wysłaniem :kwiatek: bo już się nie mogę doczekać 🏇
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 kwietnia 2010 21:12
kiedy planujesz wysyłkę?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się