Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

wychodzi że wszystko jest, ale zajęło jej to chwile. Dobrze że zna szwedzki, bo pewnie by w ogóle nie ogarnęła po liście-jest zupełnie niekońska 😉 Paczka wychodzi jutro, przez weekend sprawdzała. Jest nawet jedna para wodzy artemisowych za dużo jak dobrze zrozumiałam
Equi, a jak wyglada sprawa zwrotu kasy?
ale jak to hooks jest samowystarczalny? Przecież ona ma normalne "inne" firmy w swoim asortymencie. Niektóre ogłowia widziałam np. na amerykańskim bądź brytyjskim ebayu 😉
Dava   kiss kiss bang bang
27 listopada 2011 13:19
ale jak to hooks jest samowystarczalny? Przecież ona ma normalne "inne" firmy w swoim asortymencie. Niektóre ogłowia widziałam np. na amerykańskim bądź brytyjskim ebayu 😉


Oczywiście, że 'normalne' firmy też mają w swoim asortymencie (i te firmy jak i też produkty są dostępne wszędzie, jak np. ochraniacze eskadrona).
Nie jest tajemnicą (wystarczy prześledzić trochę rynek) żeby wiedzieć, że większość 'firm' czy raczej 'serii' to są ich własne twory 🙂 )

Ja też niektóre hooksowe ogłowa widziałam na ebayu albo allegro ale o czym to świadczy ?  🤣
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
28 listopada 2011 20:23
I jak paczka wyszla dzisiaj? 😉
hej, wyszła według planu 😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
29 listopada 2011 10:16
super🙂 czyli pewnie poczatek przyszlego tygodnia bo weekend zalapie 😉
w hooksie jednak pracują idioci  😵 😵 Nasza paczka a i owszem jest w Szwecji, ale ZNOWU poszła pod adres z przelewu a nie do wysyłki!!!!!! I nie wiadomo czy zdąży na transport 6 Grudnia.
aga i Twoje zamówienie dopadł szwedzki "intelekt"? ah ten hooks  🤬
no bez kitu  😵 Znajomy stara się coś odkręcić, opierdzielił ich tak ze szok, ale co można zrobić? DUPA>
Ja to się dziwię jakim cudem oni funkcjonują?? No jak?

Ale za to mam pomysł - otwarcie internetowego sklepu w Szwecji - jesteśmy w stanie być numerem jeden, tylko za sprawą poprawnej obsługi...
Nigna   Warto mieć marzenia...
02 grudnia 2011 06:52
Od razu mówię że zapisuje się do następnego zamówienia *.* Jeśli ktoś robi.

Nigna twardzielu ;P
deborah   koń by się uśmiał...
02 grudnia 2011 09:10
tak, jego już od jakiegoś dłuższego czasu nie mają w ofercie.
deborah   koń by się uśmiał...
02 grudnia 2011 09:14
szkoda 🙁
ash   Sukces jest koloru blond....
02 grudnia 2011 11:27
deb to ogłowie było świetne. Miałam je i bardzo żałowałam, że mój koń źle chodził na meksykanie.

Equi mam nadzieję, że dostałaś pw w sprawie wysyłki.
deborah   koń by się uśmiał...
02 grudnia 2011 11:31
piękne jest. do tej pory nie brałam go pod uwagę bo na mojego smoka i tak byłoby za małe ale teraz kiedy smok idzie na padoki to może będę miała mniejszego konika 🙂
czy ja dobrzepatrzę, ze artemis ma cenę okolo 360 zł?
Dava   kiss kiss bang bang
02 grudnia 2011 12:11
czy ja dobrzepatrzę, ze artemis ma cenę okolo 360 zł?


wg. dzisiejszego kursu 375zł  🙄  (akurat jest bardzo wysoki)

To ogłowie o którym pisałyście było absolutnie przepiękne (miałam i sprzedałam bo nie pasowało na mojego konia) i super wykonane. Nie wiem tylko czy przypadkiem te 'kosteczki' nie odpadały. To pytanie już do osób, które użytkują  🤣

Ja ostatnio kupiłam to http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300341&deptid=109&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC  w wersji 'black' już nie do kupienia i jest absolutnie wyczesane  😜
Gillian   four letter word
02 grudnia 2011 12:19
Ten meksykan z kostkami był chyba słabej jakości. U nas w stajni jest jeden, ale bardzo szybko porozklejał sie nachrapnik.
Porozklejał się dlatego że koń poci się jak głupi... Gdyby nosi go inny zwierz zapewne nic by się nie działo.
kermit   Horses horses everywhere ..
02 grudnia 2011 19:20
Mój nachrapnik sie mocno pomarszczył. Ale reszta bez zarzutów. To jest bardzo delikatna skóra. Rozmariówka taka duża była.
croopie jaki to model?  😜
a czy dostanę gdzieś podobny naczółek do tego z linku deborah?
Jest  😅 jestem w pracy takźe nie wiem jak z zawartością, ale źe była sprawdzana to mam nadzieję, że wszystko jest.  🏇
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
05 grudnia 2011 12:07
oł jak dawno nie byłam w tym wątku!

Mój artemis na którego czekałam z 4 miesiące , rok siedział w szafie, a wczoraj miał premierę 🙂 Nawet na zgrabniutkiej głowie Cob  wygląda fajnie 🙂



domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
05 grudnia 2011 12:14
Equi jupi 🏇 mam nadzieje, ze juz wszystko sie skonczy;d
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się