Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

Och tak, Centaur pod względem pensjonatu jest genialny- padok, duża stajnia, kryta hala, lonżownik, maneż, pomieszczenie socjalne.... Cóż, czego by jeszcze rządac? Jednak pod względem rekreacji, jeśli chodzi o "lekko" zaszarpane konie, to już tak ładnie nie jest. A ktoś mi powie, jaka jest cena za miesiąc pensjonatu w Centaurze?
karolciaequilano   marzenia się spełniają
14 sierpnia 2010 16:40
koniara788 -600zł  🙂
Spodziewałam się, że coś około tego  🙂 Ale w końcu masz wszystko do dyspozycji 😉 Ja w tym tygodniu planuję wybrać się tam na jazdę... karolciaequilano kiedy planujesz przyjazd konika? I jak ma na imię? Bo z chęcią bym go obejrzała :P
karolciaequilano   marzenia się spełniają
14 sierpnia 2010 20:02
koniara788 - właśnie też mi się spodobała, mam nadzieję, że będzie nam tam dobrze  🙂 to zapraszam 30 sierpnia, ale jeszcze nie ma co oglądać, dzieciak nierozbudowany itp  ale szukaj koniucha z imieniem Equilano 🙂 Pozdrawiam
jak tam zawody w Bronisinie ?  🥂
w Bronisinie nie byłam tak jak i w Napoleońskiej niestety. 🙁
zdjęcia p.Dudka z Bronisina :  http://www.galerie.fotodudek.pl/21082010bronisin/index.html

a kto na Festiwal do Gajewnik ?
kermit   Horses horses everywhere ..
27 sierpnia 2010 07:33
Ja stanę na głowie i będę się starać dotrzeć do Gajewnik chociaż na jeden dzień żeby pokibicować treneiro  😎
Ale pogodę nam zesłali taką... 🙄
ja jadę jutro do Gajewnik 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 sierpnia 2010 22:02
ja wybieram się w niedzielę. niby mi się chce ale szczerze powiem ogólnie mam lenia. nie skończyłam jeszcze galerii z MP  🤦

orientuje się ktoś może gdzie w łodzi znajdę pasmanterię z DUŻYM wyborem korali i koralików???
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
28 sierpnia 2010 20:53
Ja byłam dzisiaj w Gajewnikach i jutro jadę ale dopiero na 14.

Sei a byłaś w Grażce na Ogrodowej przy Kilińskiego?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 sierpnia 2010 21:38
nie. w ogóle nie orientuję się w takich sklepach w łodzi  😡 znam tylko małą pasmanterię obok mojego bloku  🤣 sprawdzę. dzięki Constantia 😉

ja jutro o 11 wyjeżdżam z łodzi. to w gajewnikach tak pi razy drzwi 12-13
kto sie wybiera do Rancza w Dolinie w przyszly weekend? kurcze jak znajde konia co pojedzie z Drpaciem to moze bym startnela...jest ktos chetny? 👀
kermit   Horses horses everywhere ..
30 sierpnia 2010 09:13
No i kto był w Gajewnikach w niedzielę ? Jakieś wieści ?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 sierpnia 2010 10:46
byłam. pogoda mocno średnia.
widziałam C klasę (chyba trochę pseudo bo jakaś niziutka). P eliminacji i konkurs przesiadany. ogólnie masakra jeżeli chodzi o poziom. przyjemnie oglądało się tylko finałową parę konkursu eliminacji i konkurs przesiadany. zdecydowanie lepiej to kiedyś wyglądało. abstrahując od lat kiedy były ZO. na początku faktycznie przyjeżdżali nasi najlepsi z regionu. a teraz to każdy kto chciał się poszarpać z koniem na parkurze. ewentualnie dać się przewieźć swojemu rumakowi 'byle do końca'.
co do zaprzęgów. była zręczność. tylko 8 par ale w porównaniu do skoków oglądało się super 🙂 żałuję że nie mogłam być w sobotę na maratonie.

zdjęć nie robiłam ale kilka na pewno pojawi się na śk 😉
kermit   Horses horses everywhere ..
30 sierpnia 2010 11:02
No to świetnie  🤔
Sport w Łódzkim leży, nawet TAKA impreza jak Festiwal okazuje się być słabym występem  🤔
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 sierpnia 2010 11:47
kermit no niestety. z dobrych jeźdźców to twój trener, diabeł i słuszniak. jeszcze ada ostrowska mogła być reklamą. do tego kilka (słownie!) osób dobrze jeżdżących że przynajmniej nie raziło. a reszta jak na regionalkach niskich lotów. szczególnie jedna dziewczyna powinna się zastanowić co tam robiła... nie daje sobie rady w konkursach zwykłych na ZR (nawet na L) ale twardo startowała w P eliminacji czyli jakby nie patrzeć konkursie ściganym  😵
chociaż może źle do tego podchodzimy. w końcu to faktycznie tylko zr. a że te zawody kiedyś miały jakiś prestiż to inna kwestia... trzeba było się nie przyzwyczajać do imprez na poziomie  🤦
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
30 sierpnia 2010 16:50
Zaprzęgi musiało się dobrze oglądać, bo to były w końcu Mistrostwa Polski 🙂 Złoto zostało w łódzkim i to bardzo cieszy. Jacek Kozłowski po raz 10 stanął na podium nad nr 1 🙂
Ja byłam w Gajewnikach w sobotę i oglądałam maraton 😉

Najlepszy widok na przeszkodzie wodnej :P
o czyli jak wodna to stalas z moim trenerem🙂
kto w sobote do Snycerza?
my w podwojnej roli🙂 zobaczymy jak Drapcio bedzie skakal po wakacjach ujezdzeniowych 😁 🏇
byłam. pogoda mocno średnia.
widziałam C klasę (chyba trochę pseudo bo jakaś niziutka). P eliminacji i konkurs przesiadany. ogólnie masakra jeżeli chodzi o poziom. przyjemnie oglądało się tylko finałową parę konkursu eliminacji i konkurs przesiadany. zdecydowanie lepiej to kiedyś wyglądało. abstrahując od lat kiedy były ZO. na początku faktycznie przyjeżdżali nasi najlepsi z regionu. a teraz to każdy kto chciał się poszarpać z koniem na parkurze. ewentualnie dać się przewieźć swojemu rumakowi 'byle do końca'.
co do zaprzęgów. była zręczność. tylko 8 par ale w porównaniu do skoków oglądało się super 🙂 żałuję że nie mogłam być w sobotę na maratonie.

zdjęć nie robiłam ale kilka na pewno pojawi się na śk 😉

A startował może p.Sabitov z ośrodka treningowego dla koni w Sobieniu (OLIMPIA)? Bo miał startować, w sobotę albo w niedzielę- jakoś tak 😉
W ogóle ktoś tam jeździ, trzyma konia? 🙂😉
a przypadkiem  dziewczynka nie trzyma tam Poli?
narzustka , nasza Polinezja stoi w Sobieniu 🙂
a co do właściciela ośrodka to on sam nie startował, natomiast na jego koniu startował jego brat.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 września 2010 20:20
Czy gdzieś można znaleźć propozycję weekendowych zawodów w Smolisie i na Ranczo? Bo szukam i google tylko wyniki zawodów wypluwa.
na końskim świecie
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 września 2010 20:30
Naciau, Dzięki wielkie :kwiatek:
insanity, a to fajnie 🙂 Pan, u którego jeździ moja koleżanka dał tam konia na trening- Dinka. Miał być tam do końca sierpnia 😉 Kojarzy ktoś konika? Gniady z gwiazdką, chyba ma skarpetkę ale głowy nie dam. Był problemowy pod względem brykania, rwania do przodu itd.
Pilne- czy ktoś się orientuje czy w Łodzi jest hotel dla koni z halą w cenie do 500 zł? Nie musi byc dojazd komunikacją miejską. Moja ciotka ma problem, bo przyjeżdża z Niemiec, no i jak na razie na więcej ją nie stac 😉
chyba , moze Bronisin ale kolo 600 zł u nas jest za 350 zł bez hali i nie ma miejsc
MagBan93   Hennowata rudość :]
19 września 2010 18:11
W Oleńce jak na razie 550zł i ,no dobra, z halą XD
miejsca się znajdą 😉
dziewczynka i spółka  😉 jak tam wrazenia po sobotnim ŁKJ? Podziel sie fotami  🙇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się