Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
07 września 2011 17:56
Wymyśliłam sobie zrobienie drugiego industriala-na krzyż z tym co jest.Tylko nie wiem czy to jest wykonalne,drugi musiał by iść nad pierwszym i pytanie czy da sie tak przekłuć żeby starczyło ucha jakby?Za chwile postaram się zrobić fotkę żeby pokazać o co mi chodzi.
Namówiłam koleżankę na zrobienie kolczyka w wardze 😀 muszę zdobyć kase na kolczyk i pomyśleć czy mnie ze szkoły nie wyrzucą 😁
strucelka foty !
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 września 2011 19:57
Nie umiem zrobić tak ładnego zdjęcia, żeby było dobrze widać 😤
Wyszedł dokładnie taki, jaki chciałam 💘 I uprzedzając pytania - tak, jestem świadoma, że może (a nawet prawdopodobnie) się rozmyje, póki co musi się dobrze wygoić i za 2 tygodnie mam się zjawić na kontrolę. Tatuator polecony przez kolegę - super! Bardzo miły człowiek, fachowiec znający się na rzeczy. Jakby co, mogę polecać Krakusom 🙂

A tu trochę zdjęć:





Bardzo ładny, teraz będziesz chyba musiała szukać mocno wyciętych butów 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 września 2011 20:53
Thymos dziękuję 🙂 póki co balerinki dają radę, idealnie wszystko się mieści 😉 a w szpilkach i japonkach to się okaże, jeszcze nie mierzyłam.
Strucelka, świetny  😉
Strucelka, gdzie robiłaś? ja na jesieni chcę robić napis na kręgosłupie 😉 (kraków)
A co myślicie o tatuażach stricte końskich? Lepsze takie 'naturalne' np. ze zdjęcia, cieniowane itp, czy tribale (chyba dobrze użyłam nazwy 😉 )?
Od kilku lat męczy mnie tatuaż, na początku chciałam sobie wytatuować mojego konia, ze zdjęcia.. po jakimś czasie jednak zrezygnowałam z tego pomysłu, potem było końskie oko, a ostatnio wpadł mi do głowy tatuaż 'symbolizujący' mojego konia a mianowicie gałązka rzepaku z kwiatami (imię mojego konia to z niemieckiego rzepak 😉). 
Przy tym ostatnim kierowałam się ewentualną uniwersalnością tatuażu. 🙂

Czy możecie polecić jakieś dobre studia we Wrocławiu? Przeczytałam cały wątek i nie znalazłam. 😉
noen   A story of a fighter of our human race
08 września 2011 07:16
Strucelka, a zrobilabys zdjecie jak to w szpilce wyglada? :kwiatek:
Strucelka bardzo mi się podoba czcionka, bardzo! To nie Ty miałaś na stopie te malutkie ptaki? czy mi się coś pomyliło?
easiertobe dla mnie osobiście konik jest trochę tandetny, a taki ze zdjęcia rzadko wychodzi dobrze, ale fajny pomysł z tym symbolem od imienia. Fajna w nim jest właśnie ta symbolika, nie jest taki oczywisty pt ,,walne se kwiatka, bo lubię kwiatka". Oczywiście to moja opinia i można się nie zgodzić 😉

Mogę polecić fajnego tatuażystę w Łodzi, robił mi i paru moim znajomym i naprawdę super!
yga   srają muszki, będzie wiosna.
08 września 2011 09:15
Piękny tatuaż Strucl, i czcionka świetna.
Też czekam na zdjęcie w szpilce  😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 września 2011 11:06
olek, yga dziękować :kwiatek:

honey Akademia Tatuażu Artystycznego Paredo, ul. Sienna 3/3 🙂 www.paredo.pl

Indril nie, to nie ja miałam ptaszki 😉

Jak tak bardzo chcecie szpilkę, to voila 😀



tu niewyraźne, ale widać, że wszystko się mieści 🙂
Strucelka przepiękny! 💘
yga   srają muszki, będzie wiosna.
08 września 2011 11:52
ZGADZAM SIĘ, cudo  😜 😜 😜
Strucelka piękny  😀  z daleka na tych ostatnich, niewyraźnych fotach wygląda troche jak drut kolczasty czy coś w tym stylu  😁 ale bardzo mi się podoba  😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 września 2011 12:03
hanoverka, yga cieszę się, że nie tylko mnie się podoba :kwiatek: 💘

baffinka zostałam poinformowana, że może to tak ostatecznie wyglądać, ale ja jestem zadowolona - tatuaż jest zrobiony 'do mnie' właśnie z myślą, że jest on dla mnie i to ja mam go widzieć i rozumieć, nie inni 😉 a że przy okazji innym osobom się podoba, to bardzo mnie cieszy 🙂
Strucelka SZAŁ!  😜 Też taki chcę!
Strucelka, genialny!!🙂
Strucelka, CUDO! Też zastanawiam się nad stopą, bolało bardzo? 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
08 września 2011 19:14
Rexiu, Breva  :kwiatek: :kwiatek:
karolinaaa bolało, zwłaszcza 2 pierwsze słowa i ostatnie - już się wtedy zaczęłam niecierpliwić  😁 ale nie płakałam i nogi nie urwało 😁 bardziej bolało wyrywanie ósemek 😤
strucelka

co to za buty ?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
08 września 2011 20:52
Strucelka
Cudeńko 😍
Ale faktycznie czcionka drobniuteńka, chociaż bardzo ładna.


easiertobe
Ogólnie rzecz biorąc nie widzę nic złego w portretach koni na ciele, tylko jak już wcześniej zostało powiedziane, wymaga to na prawdę utalentowanego fachowca.
Również chciałam upamiętnić konia, który odegrał bardzo ważną rolę w moim życiu, postawiłam jednak na symbol. Zdaję sobie sprawę, że ile ludzi tyle opinii na jego temat, ale średnio mnie obchodzi, co inni myślą na temat mojego tatuażu 😉
Ma dla mnie szczególną wartość i bardzo mi się podoba, a tylko o to mi chodziło 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
09 września 2011 01:31
Naciau to jakieś no name z krakowskiej Plazy, ze sklepu z ciuchami 😁
Pauli :kwiatek: niestety większą czcionką całe zdanie by się nie zmieściło 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 września 2011 20:19
Strucelka bardzo fajny tatuaż ( i buty  😜 ) 🙂

http://tlc.discovery.com/tv/la-ink/games/animal-tattoos3/#mkcpgn=fbtlc7
😉
Ja planuję małą kokardkę, ale jeszcze nie jestem pewna gdzie. Jak myślicie? Nie sugerujcie się kształtem ani ilością kokardek na fotkach, bo chodzi mi na razie tylko o miejsce.
na szyi
nad kostką
koniec plecków
[url=http://3.bp.blogspot.com/-V0gKQw3DaHg/Ticu0Ld70EI/AAAAAAAAACU/K1w8Ow_DTZg/s1600/bow-hip-tattoo+44.jpg]z boku, na pleckach[/url]
[url=http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSNYy6kLGsVArMpz-o46wUec5Btno9ak1XkgjRmkpJqjy7mHfUVD0C8M76Bew]nad stopą[/url]
zaraz obok wyrostku kości biodrowej
na biodrze
nad dłonią
na ramieniu (na fotce serce zamiast kokardki)
na ramieniu z tylu
A może jeszcze gdzieś indziej?
Sory za chorą ilość linków  🤔wirek:.
noen   A story of a fighter of our human race
11 września 2011 18:56
Just Cherry, ja bym zrobila kolo kosci biodrowej lub nad pupa 😉
noen ale to "środkowe" nad pupą?
noen   A story of a fighter of our human race
11 września 2011 19:13
Just Cherry, tak 🙂

http://e4.pudelek.pl/p108/eb66e377001fcb8949cbcc33
a co myslicie o tym? Strasznie mi sie podoba, ale mysle, ze moze byc troche za "oklepany" bo ma go Riri 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
12 września 2011 12:33
Just Cherry
Moim faworytem jest nr 4. Sama chciałabym tatuaż w tym miejscu. Ale oczywiście wszystko zależy od figury, poza tym nie każdemu pasuje tatuaż w tym samym miejscu, dużo zależy też od wybranego wzoru itd. 😉

noen
Nie podoba mi się w ogóle, a to że ma taki znana osoba, wcale nie znaczy, że jest oklepany.
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 września 2011 12:41
Dla mnie osobiście tatuaż ma coś oznaczać 😉 oczywiście dla kogoś gwiazdka będzie coś symbolizowała, a dla innych będzie to prosty, oklepany znaczek. Nie lubię gdy ludzie wymyślają byle co, byle tylko zrobić tatuaż - jest wielkie prawdopodobieństwo, że taki tatuaż im się znudzi za X czasu.

Powiedzcie mi, po jakim czasie pojawiają się strupki? W środę minie tydzień a tu nic, fakt, że tatuaż cały czas jest nawilżony. A może przesadzam z ilością kremu? 😡
Już rozważam następny 🤔wirek: 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się