Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Ile razy dziennie powinnam nakładać papkę z aspiryny i soli fizjologicznej? Coś mi się papra kolczyk w karku 🙁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 września 2012 14:06
nadszedł czas na kolejny tatuaż. a nie spodziewałam się tego... teraz tylko musi mnie do końca natchnąć wena co i gdzie 😉
ma ktoś coś nowego na ciele? pokażcie 🙂
Sei mam to samo  😁
miałam we wrześniu robić i wrzesień nadszedł. Tym razem chyba padnie na napis. Zupełnie przypadkiem się na niego natknęłam  😀
baffinka jaki napis 😉? 👀
Ile razy dziennie powinnam nakładać papkę z aspiryny i soli fizjologicznej? Coś mi się papra kolczyk w karku 🙁


ja nakladalam kiedy tylko moglam, np zostawialam na noc (chociaz wiadomo, ze sie wykruszy, zalezy jaj spisz 😉)
ja na dniach robię smiley 🙂
Fuu! Mi się to w ogóle nie podoba...
jak na moje to smiley po prostu mało komu naprawdę pasuje...
mi się nie podobają takie z podkówką, jak całość widać. Ja miałam banana (bodajże, taki długi i lekko wygięty), to mi nic nie wystawało. Był dla mnie i za to go lubiłam. Mogłam wyciągać kuleczkę między wargi, albo podnieść wargę, jak chciałam komuś pokazać, a tak to nie musiałam się obnosić z tym.
Bardzo dobrze wspominam czasy smileya  👀
mi się bardzo podobają, szczególnie jak ktoś ma ładny uśmiech, nie wiem jak u mnie to będzie wyglądać, ale jak źle to wyciągnę i tyle
A mamy tu kogoś z kolczykami w policzkach...?
In.   tęczowy kucyk <3
12 września 2012 16:46
kość jarzmowa to jeszcze policzek czy już nie? :P
Pewnie masz na myśli cheek? Też na nie zachorowałam, ale chyba się nie odważę  😡 🙄 🤣
rico ja też jestem chora na cheek, ale nie wiem, czy bym sie odważyła, na pewno nie teraz 
In. maaaaaasz? 😀 pokaż  🙂
In.   tęczowy kucyk <3
12 września 2012 19:03
[s]nie pokażę, bo nie mam makijażu :P a od ostatniej rozmowy o tym zapomniałam fotkę jakąś lepszą zrobić :P[/s]
tylko, że ja mam md, a nie cheek (cokolwiek by to nie było 😉 )

edit:
Laickie pytanie osoby, która od 4 lat zbiera się do zrobienia sobie tatuażu.
Czy jeśli chcę sobie machnąć dwie opaski na ramionach to powinnam najpierw trochę 'przypakować'?
Jestem osobą normalnej budowy, daleko mi do otyłości jednak rąk nie mam umięśnionych. Nic mi przesadnie nie wisie jednak czy skóra nie powinna być bardziej napięta?
Moje łapki wyglądają mniej więcej tak
http://desmond.imageshack.us/Himg819/scaled.php?server=819&filename=s481c13b.png&res=landing
kujka dopiero doczytałam, ale jaja z tym kolegą z pracy 😀 mam nadzieje, że fajny facet, bo taki tatuaż zobowiązuje 😁

JARA jeszcze o septum, przeleciałam kiedyś pół Londynu próbując namówić piercerów żeby kłuli na bananie zamiast na sztandze. Nic z tego, mówili żeby zmieniać dopiero po wygojeniu. Koniec końców uparłam się i przekłułam na bananie, zagoił się w kilka dni (tj, zeszła opuchlizna, nie bolał bardzo przy dotyku)..

moim zdaniem podkowa/kółko pasuje tylko do dziurki robionej blisko 'nasady' nosa, przy czubku fruwa, dziwnie odciąga uwage od twarzy.

korsik i jak się nape goi? Z ciekawości, dlaczego nie zdecydowałaś się na dermale 🙂? Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie na to kłucie.
Mój jest ze mną 1,5 roku, mam włosy do pasa, rzadko je wiąże, nigdy nie miałam problemów z wplątywaniem. Musiałam nauczyć się inaczej odgarniać włosy z karku, np podczas czesania, kilka razy tak zahaczyłam kciukiem, że prawie wyrwałam prawy... Kłopotliwe było też przegrzanie podczas zawodów w kołnierzyku ze stójką 😉 Oprócz kilku tego typu przygód, kłucie w zasadzie bezproblemowe. Papka aspirynowa, o dziwno, działała lepiej niż tribiotic.
Jakoś  mi się rozciągnęło w czasie zamówienie jakiś innych nakrętek :p Przyzwyczaiłam się do dysków, no i nie ma ryzyka pomylenia z jakimiś wypryskami 😉

Sei, baffinka a mnie ciągnie do piercera 😀 bardzo podoba mi się smiley, mało widoczny i taki intymny, ale to nie na moje zęby 🙁 Myślę o obojczykach 🙂

Dziewczyny, czy któraś widziała gdzieś zwykłe złote kółka bez kulek?
chętnie równiez z jakims świecidełkiem (1,2-6/8/10)
disco ale jakbyś sobie smileya - banana zrobiła, to o zęby nie stuka. Nie wiem, jak to wpływa na dziąsła, ale moje zęby były po kilku miesiącach zupełnie normalne, takie same jak wcześniej. 🙂 A jest naprawdę fajny, taki własny, dyskretny.
Heval a widzisz, tylko ja sobie podkówkę wymyśliłam 😉 myslałam o jakims plastiku, ale mimo wszystko moje zęby i bez tego są słabe, boję się ścierania szkliwa i obniżenia dziąseł 🙁
disco, a to już inna sprawa 🙂 To nie wiem.
Ja osobiście nie narażałabym zębów na stały kontakt z kolczykiem, ale ludzie tak robią i żyją. Ja mam już przeczulenie wobec sum, które zostawiam u dentysty  😁
In., piękny! A jak z blizną po takim kolczyku?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
12 września 2012 21:02
disco, obojczyki są super  😍 z resztą tak samo jak kark.
szkoda, że takie kłucia nie są dla mnie. na bank bym sobie powyrywała je prędzej czy później...

powoli szkicuje to co będę chciała mieć i powoli myślę gdzie. zobaczymy czy jak skończę to mi nie przejdzie  😁
In.   tęczowy kucyk <3
12 września 2012 21:10
Sisisa, Dzieki 🙂 a jak z blizna to nie wiem, bo nie wyciagalam 😉 ale watpie zeby byla wieksza niz te, ktorych sie nabawilam w czasie, w ktorym wierzylam, ze wyciskanie pryszczy jest najlepszym sposobem na pozbycie sie ich 😉
disco, nie chciałam md, bo wrastają na stałe. Bałam się, ze mogę go wyrwać (nie wiem czemu bardziej obawiałam się tego przy md), że jeżeli chciałabym wyciągnąć to będzie trzeba rozcinać.
Nape przy jednej kulce prawie już zagojony ale przy prawej się babra i robię papki z aspiryny, mam nadzieję, ze szybko się zagoi.

Ja też musiałam się nauczyć inaczej włosy odgarniać, delikatniej myć i czesać. Z kołnierzykami narazie nosiłam tylko koszule jeansowe i nie przeszkadzają. Z ciekawosci założyłam komin i też nic się nie zaplątuje 😉
Ja się dalej mojego w karku nie doczekałam 🙄  Mam nadzieję, że w poniedziałek już będzie po wszystkim, bo boję się coraz bardziej  😵

I pomału szykuję się na kolejny tatuaż  🙂
Frania masz już jakiś wypatrzony,wymarzony ? 😀
Jeszcze nad tym myślę. Jak coś wymyślę to się pochwalę  😉
Laickie pytanie osoby, która od 4 lat zbiera się do zrobienia sobie tatuażu.
Czy jeśli chcę sobie machnąć dwie opaski na ramionach to powinnam najpierw trochę 'przypakować'?
Jestem osobą normalnej budowy, daleko mi do otyłości jednak rąk nie mam umięśnionych. Nic mi przesadnie nie wisie jednak czy skóra nie powinna być bardziej napięta?
Moje łapki wyglądają mniej więcej tak
http://desmond.imageshack.us/Himg819/scaled.php?server=819&filename=s481c13b.png&res=landing


nie widze przeciwwskazan  😉
Jiska coś z Arystotelesa po angielsku. Pochwale się jak już będzie  😀
Chyba, że mi się koncepcja zmieni i zrobie jednak w innym miejscu coś innego.
Za tydzień pewnie będzie gotowy  😀

edit.
Chess absolutnie nie musi  😉 ja na boku mam same fałdki, tłuszczyk i jakoś to nie przeszkadzało w zrobieniu  🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
13 września 2012 14:13
baffinka, jaram się za ciebie i czekam  😜 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się