Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 września 2012 14:20
Minusem MD jest to, że jeśli nie daj boże ulegniecie wypadkowi to zostaną one brutalnie usunięte przez lekarzy aby można było was prześwietlić, zrobić rezonans lub operację. Za to rzadziej migrują niż surface.
slojma   I was born with a silver spoon!
13 września 2012 15:05
JARA- zdecydowanie się nie zgadam z tym co napisałaś o wyrwaniu przez lekarzy md. Miałam już prześwietlenia razem z nimi i nikt nie robił problemu. Aha rezonans i tomografię też miałam z md
gdzie we Wrocławiu mogę kupić kolczyki do piercingu? 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 września 2012 16:34
gdzie we Wrocławiu mogę kupić kolczyki do piercingu? 🙂


Hala targowa.

Slojma Tobie nic nie poiedzieli, ale znam przypadki odmowy wykonania rtg czy wyrwania przez lekarza. Z reszta znajomy piercer z wawy mowil to samo i ostrzega swoich klintow.
Ja kiedy uległam wypadkowi wszystkie niezbędne badania, tj. prześwietlenia, rezonans miałam robione bez usuwania kolczyków.
Trochę podobno psioczyli, ale nikomu nie przyszło do głowy brutalne pozbawianie mnie ich  😉
slojma   I was born with a silver spoon!
13 września 2012 19:49
Nigdy nie zetknęłam się z tym co piszesz o usuwaniu kolczyków. Na zdjęciach i rezonansie śmiesznie wyglądały.
http://stylowi.pl/147670 ile może kosztować takie maleństwo ? 👀
Dzięki 🙂
Teraz zabieram się tego już tak bardziej poważnie. W końcu wymyśliłam, ekhm, wzór drugiego tatuażu (mają być przeciwieństwami) i jakoś niedługo będę łazić po studiach, pytać o ceny, terminy itp
Mam nadzieję, że mi się kasa nie rozlezie  🙄
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 września 2012 08:18
Jiska, 250-400zł w zależności od studia.
Jiska ja dałam za cytat 200zł więc za takie maleństwo u nas w studio wzięliby ze 150zł🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
16 września 2012 09:48
mi za podobny wzór przeważnie mówili że 100zł albo w okolicach tego. w niektórych studiach 100zł to cena minimalna
Wichurkowa   Never say never...
19 września 2012 17:20
Chyba to mój nowy pomysł na tatuaż,lekkie przeróbki i byl by piękny  😍
Dorobiłam się wreszcie mojego w karku  😜
Bałam się okropnie, a okazało się, że bolało dużo mniej niż w chrząstce.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 września 2012 19:09
Frania pokaż!  😜

Wichurkowa ja nie wyobrażam sobie takiego tatuażu dobrej jakości- musiałby zająć całe plecy..
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
19 września 2012 19:18
Wichurkowa ja nie wyobrażam sobie takiego tatuażu dobrej jakości- musiałby zająć całe plecy..

Ale gdyby głowy były pokazane tylko schematycznie, mogłoby to nawet ciekawie wyglądać 😉
smarcik niestety nie mam aparatu tutaj, jutro jak będę u taty to zrobię (o ile mi go nie wyrwie kombinerkami jak zobaczy  :hihi🙂
Wichurkowa   Never say never...
19 września 2012 19:47
Muszę wybrać się z tym do mojego tatuażysty żeby narysował mi coś w ten deseń ale z jego wizją,on zawsze coś wymyśli 🙂 Talent to rysowania też ma także licze na niego🙂
zrobiłam w końcu smileya, póki co ciężko mi coś ugryźć ale z dnia na dzień jest coraz lepiej 🙂
Dziewczyny pokazujcie kolczyki!
Frania, jaką szerokość kolczyka wybrałaś?

U mnie dopiero wczoraj znajomi zobaczyli kolczyka w karku 😉
Zaraz idę nałożyć papkę z aspiryny, z jednej kulki pięknie mi wszystko zeszło, zaczyna się robić coś przy drugiej, ale mam nadzieję, że też ładnie zejdzie 🙂
Time zazdroszczę.  😜  Kurdę, ale ten smiley do mnie przemawia!  😍
a do mnie dzisiaj doszły tunele i mam 10mm i  IMHO jest śliczny  💘
zalcia97 a ile docelowo planujesz? ja mam aktualnie 7 i 5 (ale tego bede powiększała niedługo). docelowo planowałam 8, potem stwierdzilam ze 10, a teraz mysle zeby dojsc do 12-13 mm  😜
rico no właśnie na razie chyba zostanę przy 10. Może kiedyś jeszcze do 12 dobiję, ale już nie więcej 🙂 Ja miałam taper to ta 10 wydawała się dość mała, ale jak już mam tunel to jest teraz w sam raz, idealnie  😍
A ja mam aktualnie taki plug 6 mm i ludzie go nie widzą.  🤔wirek: wszyscy myślą, że to zwykły wkręt... Chyba trzeba rozciągać dalej...
Sisisa żeby plugi było widać, to trzeba mieć nie wiem jak duże. Ja mam 10 i plugi wyglądają jak zwykłe  😤
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
20 września 2012 23:47
ja chyba się zastanowię nad takim ale że na nadgarstkach  🙂

Korzystam z normalniejszych, toruńskich cen. Zapisałam się dzisiaj na robienie pierwszego tatuażu. Dramat będzie odgrywany w sobotę 🤣
korsik w sumie nie wiem nawet jaki. Kupowałam jednak na miejscu i wybrałam taki który wydawał mi się na oko dobry 😉 I co podobał się znajomym? Mi wszyscy mówią że wyglądam jakbym śrutem dostała ale i tak go kocham  😜

Czy to normalne że czuję dość wyraźnie pod skórą ten pręt od kolczyka?  👀
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 września 2012 10:09
juliadna, hasło jak hasło. fajne. natomiast cała magia tatuażu/y które wstawiłaś to czcionka i miejsce właśnie  😍
dokładnie, pięknie wyglądają tatuaże w tym miejscu. ja sie przez cały czas zastanawiam nad takim, ale troszeczkę niżej bardziej na kości
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się