Zdjęcia z wypadów w teren. Reaktywacja tematu!

Śliczne fotki dziewczyny, ale Wam zazdroszczę-te góry, rzeczki..... 😍 My póki co piłujemy ujezdżalnię, ale nawet jakos ujdzie  😉
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
11 czerwca 2012 19:21
namówiłam brata  na  zdjęcia 🙂
1.


2


3


4


5


6


ostatni raz  weszlam na ten pomost , przynajmniej z Wieśką ,dobrze  ,że  o 7  rano  jeszcze nie było ludzi  na plazy
ale posprzątaliśmy pięknie po  sobie i nic nie  zostawiliśmy 🙂
Huculska Ostoja fajne zdjecia 🙂 Co za sliczna modelka biegnie po tej plaży 🤣 Podoba mi się ta fotka na pomoście i ta w gąszczu chaszcz. A dlaczego ostatni raz na pomoście?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
11 czerwca 2012 21:27
jestemzlasu ale piękne tereny !!! 🙂
Huculska Ostoja tworzycie bardzo ładny obrazek !!! Ile bym dała za taki las i jeziorooooo  🙄
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 czerwca 2012 21:28
ale zielono. Ładny ten hucułek
Livia   ...z innego świata
12 czerwca 2012 08:00
Huculska Ostoja, przepięknie tam u was! Żałuję, że Mazury mam tak daleko...
Livia ij żałuj, żałuj, tym bardziej ze w mazurskich lasach nie tylko łosia można spotkać...wrzucam zdjęcia, mimo ze fotki nie sa robione z konia 😉 Mam nadzieję, że nikt nie uzna tego za 🚫 , ale to taka rzadkość....
palemka, pogratulować takiego spotkania  😎
Dziękuję, ale raczej powinnam te gratulacje przekazać mojemu facetowi, który siedzi w lesie po kilka godzin i czeka...Nie wiem, czy jadąc konno w puszczy chciałabym sie na nie natknąć, ale jak widać szansa jest 🤔
palemka, widok warty wyczekiwania... koniecznie pogratuluj
Cobrinha w takim razie dziękuję i przekażę gratulacje 😉
Czy u Was też tak leje? 🙁(
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
13 czerwca 2012 06:48
u mnie piekna pogoda , od rana słoneczko świeci i ptaszki śpiewają . czas  na  kon !😀 🏇
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 czerwca 2012 07:43
ooo, wilk!
Livia   ...z innego świata
13 czerwca 2012 10:21
palemka, łoł, a to ci nieczęsty widok! Gratulacje za ujęcia 🙂 Choć z bliska wolałabym takich osobników nie spotkać 😉

Martolina, nawet nie mów... miałam jechać dziś w teren, jak zwykle, ale jest tak koszmarnie, że odpuściłam... No od soboty u nas leje 🤔

No ja też wolę jednak sarenki i jelenie na drodze 😉
Czy u Was też tak leje? 🙁(

Burza idzie.  🤔

palemka ja bym chciała je spotkać. Tzn. nie nazbyt blisko, bo nie wiem jakby zareagował mój koń, ale wydaje mi się, że same wilki nie podejdą blisko.
Być-one faktycznie uciekaja na widok człowieka, ale czy na widok konia by uciekały to już nie wiem-albo powiem inaczej-mam nadzieję, że by uciekły 😉
Przepraszam, za OT, ale nie wiem gdzie napisać, żeby uzyskać odpowiedź... Czy macie gdzieś w okolicy stajni pole maków? Województwo nieważne 😀 Chodzi o sesję foto w makach 🙂
Kilka dni temu byłam na Hamitku na spacerze 🙂:



Tristia ale śliczne zdjęcia, takie inne troszkę 🙂 Nie baliście sie na tym mostku? Bo ja zawsze mam przyspieszone bicie serca w obawie, że zaraz wyskocza jakies kaczki albo cus podobnego 🤦
palemka-  :kwiatek: Ten mostek pokonywałam setki razy na Alkazarze i kilkakrotnie na Hamitku właśnie, pewnie i na innych koniach kiedyś też, bo to takie nasze bliskie i miłe miejsce terenowe. Hamita takie rzeczy nie ruszają. Pewnie po płonącym też by przeszedł 😉
Dzielne konisko. Nas kiedys zakoczyły właśnie podrywające sie kaczki spod mostku.Jechałyśmy sobie z koleżanką tak na luzaka(n-ty raz tamtędy), cos tam gadałyśmy, odrwacałyśmy sie do siebie, atu nagle kobyła spode mnie wyjezdża 🤔 Ale nie dałam się 😁
Tristia piękne tereny tam macie! 🙂
palemka- Grunt to się nie dać  🏇
grala- To prawda. Na Dzikim Wschodzie są urokliwe miejsca.
Bo Podlasie to piękny kraj 🙂
MsCarmen u nas dwa lata temu były takie maki 🙂
Livia   ...z innego świata
15 czerwca 2012 11:00
palemka, piękne maki!

Tristia, super tam u was i piękną pogodę mieliście 🙂

Ja dziś byłam wreszcie! 🙂 W środę i wczoraj tak lało, że koń miał wolne, a dziś wyszło wreszcie słońce - więc pojechaliśmy 🙂 I powiem wam, że mój koń miał dziś niezły motor w tyłku, jak nie on -  chciałam jechać na spokojnie, a wyszło... trochę bardziej żywiołowo, a i tempo w galopie niezłe, a nie zwyczajowy patataj 😉 No i zaliczyliśmy "poniesienie". W cudzysłowie, bo koń szukał pretekstu, żeby sobie galopnąć, no i znalazł, jak rower koło nas szybko przejechał i hałasował 😉 Ale zatrzymałam go po kilku metrach, a potem już było w miarę normalnie 😁

Livia a u Ciebie dalej tak pięknie wiosennie 🙂 Pięknie Wam w tej czerwieni 😍
Livia   ...z innego świata
15 czerwca 2012 12:31
palemka, pad akurat jest mocno różowy 🙂 A las wygląda bardzo fajnie! Co ciekawe, przez te deszcze się już pojawiły grzyby - trzech grzybiarzy spotkałam w czasie "spaceru" 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się