Pasze firmy EGGERSMANN

arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
02 kwietnia 2010 20:28
Czy jakiś sklep oprócz galopady ma jeszcze przesyłki pasz gratis? Najchętniej sklep mający w swojej ofercie Cool Mix?
🙇 🙇 🙇 🙇  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

arivle,
galopada ma co jakiś czas cool mix w ofercie, ale on szczerze to uspokajać to nie uspokaja, przynajmiej mojego konia 😀
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
03 kwietnia 2010 21:11
Moja kobyła bardzo polubiła cool mix'a a ja wychodzę z założenia, że jeśli coś pasuje to nie ma sensu zmieniać. A podaję to paszę od ok pół roku i zdecydowanie widać efekty 🙂
witam 🙂
kupiłam mojemu wracającemu do treningu zwierzakowi Aminoral. Czy to jest bardzo istotne, żeby dostawał go 2 razy dziennie?
little bardzo 🙂
equi.dream a podawałaś? wystąpiły jakieś zauważalne efekty?
dostają u mnie w stajni i efekty są faktycznie, ale trening musi być na prawdę porządny 🙂
Gallien   Un poco di zucchero
27 kwietnia 2010 19:22
daje aminoral od 4 lat, i jestem bardzo zadowolona, efekty widac niesamowite. To fakt kon musi byc w treningu dosc intensywnym i przerwa pomiedzy puszlkami ok miesiaca, wazne by kon dostawal 2 razy dziennie ten aminoral.
a dlaczego musi być przerwa między kolejnymi opakowaniami? ja daję tylko raz dziennie i  efekty widać  😉
Czy od ręki któryś warszawski sklep ma Aminoral? Gniademu zamierzam podawać, bo on coś kiepsko znosi ten początek wiosny 🤔
Czy stosował ktoś Knoblauch Plus? Działa na owady? Bardzo proszę o opinie 🙂
zen nie ma, ale jutro będę zamawiać z galopady, więc będzie wtorek, środa
Można też bezpośrednio u dystrybutora - przesyłka jest zawsze w ciągu dwóch dni 🙂
Można też bezpośrednio u dystrybutora - przesyłka jest zawsze w ciągu dwóch dni 🙂


którego?
Po przeczytaniu całego tematu zdecydowałam się jednak na Biotin Plus Eggersmanna. Mam nadzieję że dobry wybór  🙂
Artanis głównego  dystrybutora 🙂
Ja sprawdzałam aminoral na dwóch koniach, w poprzedniej stajni również konie dostawały, wszystkie pracowały, a efektów brak. Bardziej polecam otręby ryżowe tylko, że firma eggersmann nie posiada ich w asortymencie.

barnabik, ja podawałam i nie działał 😉

Bay, bardzo dobry wybór! Już kiedyś o tym pisałam - robiąc zestawienia biotyn dostępnych na rynku, biotyna eggersmanna wypada najlepiej. No i faktycznie nam pomogła 🙂
A ja proszę o opinie na temat Krauter Muesli. Podawał ktoś? Rzeczywiście działa uspokajająco i łagodząco na drogi oddechowe?
wendetta, spotkałam się z podawaniem koniom z problemami alergicznymi. Myślę, że to dobre rozwiązanie. Pasza pięknie pachnie, nie pyli się w ogóle. O tym, żeby ta pasza działała uspokajająco to nie słyszałam...
uspokojąjąco działa podobno cool mix, chociaż ja jakichś efektów wow nie zadowoliłam 🙂 ale pasza jak na ta cene przyjemna.
cool mix to taka pasza podstawowa. Najbardziej podstawowa z całego asortymentu tej firmy. Żeby uspokajała - ja osobiście - nie zauważyłam.
według nazwy i opisu powinna.
Bardziej podstawowe jest chyba jescze F-MUSLI i granulat dla pony i koni.
Likier, masz rację, nie brałam tych pod uwagę. Ale po patrząc na pulę pasz eggersmanna to coolmix dalej należy do tych bardziej podstawowych 🙂😉

Co do działania uspokajającego - pisze, co mi się udało zaobserwować, nie neguję tego, że faktycznie może uspokajać.
m0niSka, masz  100% racje, karmiłam cool mixem i efektu wow uspokajającego nie stwierdziłam, a potem konisko nie chciało jeść, już bardziej woli "zapychacz dodatkowy" w postaci tego granulatu najtanszego 😀
m0niSka, masz  100% racje, karmiłam cool mixem i efektu wow uspokajającego nie stwierdziłam, a potem konisko nie chciało jeść, już bardziej woli "zapychacz dodatkowy" w postaci tego granulatu najtanszego 😀


A mój koń oszalał na punkcie tej paszy. Rzuca sie na nią wręcz nieprzyzwoicie, nawet jeśli dopiero co zszedł z pastwiska. Wcześniej dostawał granulat Eggersmanna, owies z sieczką Pavo i Pavo Herbasan i jadł spokojnie. Teraz najchętniej pożarłby razem z wiadrem.  Efektów uspokajających raczej brak, ale dostaje ją dopiero tydzień.
A kto dawał jeszcze classic musli wellnes?? Wygląda ciekawe, zamówiłam worek na spróbowanie, zobaczymy jak się sprawdza :]
Cool mix to chyba poprostu nie daje tak dużo energii a nie, że uspokaja..
Ja stosuje Eggersmana od pół roku i jestem bardzo zadowolona 🙂 ja daje F-musli, Energy pellets i musli oraz to w czerwonych workach, nie pamiętam nazwy i meeesz 🙂
aminoral stosowałam i były bardzo fajne efekty 🙂
a stosowałaś to musli o którym pisałam wyżej?
Artanis głównego  dystrybutora 🙂

to on prowadzi sprzedaż detaliczną? No patrz.. a mnie zapewniał przed rozpoczęciem z nim współpracy, że nie  😤
jeśli rzeczywiście chodzi o T.O.

Niestety nie mogę zareklamować tu swojej firmy 🙁
Likier  tefo akurat jeszcze nie  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się