Młode Konie

galopada_   małoPolskie ;)
28 maja 2012 17:29
Perlica Jurek to Jarowit po Jurand (po Arcus xx)  😉

aha-to już czaję 😉
galopada_   małoPolskie ;)
28 maja 2012 17:43
Perlica Jusio (Justus) jedzie ,,już zaraz" do Bogusławic. Na razie troche skacze w domu i galopuje po drągach  🙂
spotka się z moimi dwoma znajomymi 3 latkami 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
28 maja 2012 21:10
quanta prawdziwy mezczyzna z niego!
troche mojego malego z ostatniej lonzy




Ależ on Ci już wyrósł, jesienią kończy 4 lata, tak ? Coraz bardziej do mamy chyba podobny 🙂😉
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
29 maja 2012 13:32
Thymos mam dobrych doradców w stajni 😉

Być ciekawa metoda 🙂 my też z pewnością poszukamy jakiegoś "znaku" na odległość, na bezwzględne stanie w miejscu 😉
Wykorzystałam zdolność swojego konia, bo ona sama wykazała taki "talent", a ja zaczęłam ją za to wynagradzać i stało się to czymś przydatnym jak i pożądanym.  😉
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
29 maja 2012 16:18
ja już się na zapas zastanawiam jak wykorzystać "ciekawskość" ( nie wiem czy takie slowo istnieje  👀 ) mojego ogona 😉
w każdym razie na nudę w jego towarzystwie z pewnością nie będę mogła narzekać  😁
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
29 maja 2012 16:50
armara w niczym jej nie przypomina ( oprocz posladkow  :lol🙂 jak dobrze pojdzie to pojedzie w trening niedlugo🙂
galopada_   małoPolskie ;)
29 maja 2012 17:30
margaritka coraz bardziej mi sie podoba twój niespodzianek  🙂

pokazuje Jurka jeden z ostatnich razów. w poniedziałek jedzie. fotki srednie bo kolega miał dzisiaj dzień buntów (zresztą nie tylko on  😵 )



galopada_, On ma taki prawie wiśniowy odcień? Piękna maść 🙂 Ucałuj go od re-volty na pożegnanie.
galopada_   małoPolskie ;)
29 maja 2012 20:07
Atea tak 🙂 dużo koni widziałam w życiu a takiej maści nie kojarzę u żadnego innego konia  😉 o tak wygląda w słońcu: 😍



może mi się uda pojechać odwiezc go do Krk  💃

Anderia   Całe życie gniade
29 maja 2012 20:52
galopada_ obłędna maść! Ostatnio widziałam bardzo podobną kobyłę na zawodach, też taka gniada że aż czerwona, no ciacho! Dla mnie to wygląda, jakby ktoś na maxa podkręcił nasycenie kolorów w jakimś programie graficznym, tak samo jak kasztany-ostro pomarańczowe marchewy  😀
galopada_   małoPolskie ;)
30 maja 2012 08:27
to jeszcze mojego smoka wrzucę. nie mam zadnych z jazdy bo nie ma mi kto zrobić bo jezdze bardzo wczesnie rano jak wszyscy spią  😁

cieciorka   kocioł bałkański
30 maja 2012 09:36
[quote author=galopada_ link=topic=1199.msg1413965#msg1413965 date=1338222548]
Jurek to Jarowit
[/quote]
to chyba bardziej Jarek 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
30 maja 2012 09:38
cieciorka pudło 😉 to ksywa po tacie  😉
Fajnie Jureczek wygląda 🙂
margaritka
Nie widziałam live, ale tak na żywo to wydaje mi się podobna, zwłaszcza nogi, grzbiet i zad. Fakt wyraz pyska ma zupełnie inny, wydaje się chyba taki bardziej przy kości w porównaniu do matki ? Chcesz go oddać w trening skokowy ?
galopada_   małoPolskie ;)
30 maja 2012 18:29
no to ruszamy z zajezdzaniem kolejnych młodziakow  🏇 (moje ulubione przedśwityyy  😍 😍 )

Day by day



oraz Dessa



margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
30 maja 2012 19:31
armara mlody jest najszczuplejszym koniem w stajni. jest okolo 8 cm mniejszy i ze 200kg lzejszy od mamy  😁 zad i twardosc kopyt mam po mamie. nathan jedzie juz w sobote. trening skokowy tzn glownie podstawy i sie zobaczy co bedzie dalej🙂
deborah   koń by się uśmiał...
30 maja 2012 19:34
galopada_, Day super! Dessa taka kluska  ciekawe jak się będzie fizycznie zmieniała w robocie. to 3 latki?
galopada_   małoPolskie ;)
30 maja 2012 19:59
deborah tak 3 latki. Dessa już dużo w górę nie urośnie ( ostatnio jej sie przytyło  😵 ). Day IMO podskoczy jeszcze troche do góry i się wypełni bo jest taki... nieproporcjonalny jeszcze. I jedno i drugie to takie raczej mocnej budowy konie. No i fajne ruchowo  😉
deborah   koń by się uśmiał...
30 maja 2012 20:01
no widać że łapami wymiatają.. pozostałe chody też takie dobre?
galopada_   małoPolskie ;)
30 maja 2012 20:02
tak. wszystkie konie z tej lini super galopują ( mój tez jest z tej samej lini). Stępują na luzie przekraczając o 3-4 kopyta
deborah   koń by się uśmiał...
30 maja 2012 20:05
chwal się dalszymi postępami. będę śledziła uważnie.
mój Clever robi błyskawiczne postępy, zagalopowuje już od łydki. W sobotę zabieram go do siebie. Już się nie mogę doczekać 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
30 maja 2012 20:09
deborah ja najbardziej lubie w młodziakach to, że szybko widać postępy  😁 Mamy u siebie linię J i dwie linie D ( tak czy siak wszystkie mają przedświty w papierach). Ja jestem fanką koni z jednej z D (matki mojego, czyli matki Dessy i jednoczesnie babki Day'a) które są galopoholikami  😁 jak wsiadam na konia D to od razu wiem ze to koń z imieniem na D  😂

Pokazuj swoje cudo jak najczęsciej bo jest bardzo w moim typie  😍 😍 😍 😍
deborah   koń by się uśmiał...
30 maja 2012 20:12
jak tylko będzie w domu zrobię milion zdjęć 😉

śmiesznie z tym galopem w genach 🙂
jak tylko będzie w domu zrobię milion zdjęć 😉

No ja mam nadzieję 😉

galopada
Ciekawe dzieciaki. Choć szczerze przyznam, że moim faworytem jest Jurek vel Jarek  💃
galopada_   małoPolskie ;)
30 maja 2012 20:18
deborah no to konie nie do zajechania. galopować mogą zawsze i wszędzie  😂 dzisiaj mojego dużego roznosiła energia strasznie więc pomyslałam - wygalopuje go to się moze zmęczy trochę. No niestety przeliczyłam się  😂 potem spłynęłam ja - koń tylko trochę na szyi i pod czaprakiem. Jak wracalismy do domu to nadal miał tak ogromną chęć do ,,iścia" (jak mawia nasz trener  😁 ) że caplował głupek  😵


armara ja nie jestem wielką fanką lini J. Są miłe ale nie mają w sobie takiej iskry jak D-liniowce  😁
Jeden z moich podopiecznych:


Cardamon ( Pegasus HB x Compliment ), ur. 2009
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się