Młode Konie

Crazy świetna dziewczyna  👍
crazy obejrzałam od razu jak mi się powiadomienie w subskrypcjach pojawiło 😍 zazdroszczę szybko ogarniającej się młodej i czekam na kolejne filmiki bo są bardzo motywujące🙂
Z lewej nogi jest zdecydowanie gorsza, ma mniej rownowagi, albo wogole jej nie ma, wiec z lewej narazie jej daruje, powoli, duzo zagalopowan, wolt i przejsc i male krzyzaki. A z prawej moge juz "poszalec"
Crazy, a ile razy w tygodniu [racujesz z takim młodziakiem? Z którego ona jest miesiąca? Wyrobi się i będzie ciacho, już jest z niej ciasteczko 🙂😉.
Nie pamiatam z ktorego miesiaca, musze zerknac do paszportu, jest z 3 tyg pod siodlem,  i z nia musz epracowac 6 dni w tyg ze wzgledu na trudnosc przy wsiadaniu, krotka lozna przed z 5-10 min i wsiadam tez na 10-15 min, staram sie nie wymagac, nie meczyc , tylko zeby miala kontakt z jezdzcem z plecow.  Ale czestop z mlodziakami pracuje w systemie 2 dni , 1 luzu, i znow 2-3 dni pracy, albo po skokach dostaja wolne, zalezy od konia, ona nie ma jeszcze meczacych treningow, ani wymagan , a jak napisalam, jest problem z wsiadaniem wiec musi miec ciaglosc.
ja się pochwalę też, bo mi konia przybywa 😉, już nie mogę doczekać się wsiadania  😍



crazy, dawno żaden młody koń nie spodobał mi się tak, jak ta dziewczynka (a oglądam notorycznie wszystkie filmiki z ogłoszeń). Jest świetna! Chyba jak będę szukać następcy Dina poważnie rozważę wycieczkę do tej  stajni 🙂
crazy, bardzo fajna kobyłka! 🙂 Nie pamiętasz pewnie jak się kształtowały ceny innych, bardziej podjeżdżonych koni? 🙂
Anaa Ja pytałam o rocznik 2009 i cena praktycznie 2 razy wyższa niż za młodziaki 3letnie, ale może inne będą tańsze, ja pytałam o jednego konretnego 🙂.
Akurat Love time jest  dosc drogi...
Ale długo się nie odzywałam, ale czynnie śledziłam poczynania w tym jak i innych wątkach więc spokojna głowa 😎
crazy szalona dziewczynka! 🙂
milkiwaj fajne too, ile ma latek?

Pozdrawiamy kącik z terenową Kometą (już za 2 miesiące stuknie 7lat... kiedy!?)


edit: zmiana url linka
Zdjęcia nie widać.
Akurat Love time jest  dosc drogi...


Crazy, dlatego napisałam, że pytałam o konkretnego konia, jaka jest cena reszty trochę starszych koni nie wiem 🙂  :kwiatek:
Ponia   Szefowa forever.
28 grudnia 2013 22:08
crazy, fajna młoda. A, te kasztany z podlinkowanej przez Ciebie strony  😜 😍 przepadłam! Już gdzie pojadę po następnego kasztana🙂

A moja młoda..  powoli się zaczyna ogarniać, jak się w praniu okazało wcale nie jest takim łatwym koniem 😉
Powoli zaczynamy odbijać się od ziemi, tylko z kłusa na chwilę obecną ale zawsze coś 😉
Jeszcze dużo, dużo pracy przed nami 😉

Jestę ujeżdzeniowcę  😂



i szalony lot kluseczki na oxerkiem 🙂


taaka jestem zmęczona :
Ponia mam nadzieje ,że na dobre wróciłaś i teraz będą tylko same zdjęcia  😜  , fajna młoda ,planujesz dla siebie czy na sprzedaż ?
Witam wszystkich  🙂

Melduję że dziś zaliczyłam pierwsze wsiadanie na Blakiego. Miał wiele powodów żeby się wiercić, kręcić a mimo to stał jak wryty, gdy ja próbowałam się wdrapać na to moje 176 cm szczęścia 🙂 zrobiliśmy kilka kółek w stępie i skończyliśmy 🙂
Dzisiaj dopiero doceniłam fakt że zajeżdżam go w wieku prawie 5 lat 🙂
Ponia   Szefowa forever.
29 grudnia 2013 11:45
Blaki, super, gratki ;-) moja też 5 latka i dopiero w tym roku zajeżdżona.
monia, dzięki  ;-) 
Kluska raczej na sprzedaż, do wkkw by się nadawała. Jest bardzo odważna , nic na niej wrażenia nie robi ;-)
Ponia
moja też 5 latka i dopiero w tym roku zajeżdżona
To był Twój wybór czy przyczyny losowe? (oczywiście jak można wiedzieć :kwiatek🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 grudnia 2013 12:02
Kupiona była w tym roku =)
Ponia   Szefowa forever.
29 grudnia 2013 12:29
Tak jak Strzyga pisze, kupiłam ją w tym roku 🙂 I przedemną tyle co siodło przyjeła 2 tyg wcześniej 😉
Ponia
moja też 5 latka i dopiero w tym roku zajeżdżona
To był Twój wybór czy przyczyny losowe? (oczywiście jak można wiedzieć :kwiatek🙂

A jakie to ma w ogóle znaczenie ?

Ponia
Fajna kobyłka, co to za rodowód ?
Blaki gratulacje i witam w klubie zajeżdżanych dopiero 5-latków🙂

Ponia fajna ta Twoja młoda 😍

A ja też w końcu doczekałam się filmików ze wspomnianą 'swoją' też dopiero zajeżdżaną 5-latką. W końcu po paru gorszych dniach dzisiaj była naprawdę fajna i skoncentrowana -> FILM
Ponia   Szefowa forever.
29 grudnia 2013 22:16
armara,
m.  Bagnica xx / Dinard xx
o. Karbon old.
Magdzior,  bierzesz? akurat do wkkw dla Ciebie 😀
Ja z moja mlodzieza obecnie jestem w sopocie, mloda mnie zachwyca dojrzaloscia, nikt nie chce uwierzyc ze on z 3 tyg temu zajezdzona zostala, a Quaido , no pileczka 🙂 co tu duzo mowic
Jedna z moich młodych podczas wczorajszych skoków 😉
Konstancja
Fajna dziewczyna 🙂 Wydaje mi się, że jeszcze urosła  👀
Ponia
Dziękuję. Ciekawe połączenie, będzie ogień 😀
Ponia taa chętnie tylko potrzebowałabym rozszerzyć dobę, bo akurat teraz jak koni do jazdy mi nie brakuje to dziwnym trafem ciągle się jakieś ciekawe propozycje na horyzoncie pojawiają, tak więc póki co wystarczy🙂

crazy to mam nadzieję, że doczekamy się jakichś filmików🙂
Ponia   Szefowa forever.
29 grudnia 2013 22:27
armara, już jest  😎  🏇 Na szczęście już nie ma takich fantazji, jak latem gdy potrafiła 10 min mnie wozić galopem po górach bez żadnego ale, a ja do najmniejszych też nie należę 🙂  🤣
armara
A jakie to ma w ogóle znaczenie ?
Żadne, po prostu z czystej ciekawości zapytałam. Wydaje mi się że zajeżdżanie 5-latka jest dość rzadkim zjawiskiem, a jeśli już występuje to z reguły są to właśnie przyczyny losowe lub po prostu świadomy wybór. 🙂

Magdzior
Blaki gratulacje i witam w klubie zajeżdżanych dopiero 5-latków🙂
A dziękuję  :kwiatek:
Masz bardzo fajną dziewuszkę, pewnie wiele radości Ci przyniesie 🙂

Ja dziś znów wdrapałam się na Blakiego i podobnie jak wczoraj nie zrobiło to na nim żadnego wrażenia 🙂 jutro będzie miał wolne a po jutrze planuję pojeździć coś na nim na lonży 🙂
Blaki taką mam nadzieję, oficjalnie moja nie jest ale mam ją do jazdy i startów, więc pracujemy i mam nadzieję, że będzie z niej pociecha bo charakter ma bardzo fajny. Ja z nią pracuję niecały miesiąc, pierwsze wsiadanie zaliczyła rok temu ale potem z różnych przyczyn (m.in brak hali, długa zima i inne okoliczności) cieszyła się dłuższym dzieciństwem i dopiero teraz po zmianie stajni zaczyna na nowo.

Mam jeszcze jeden filmik z wczoraj jeśli ktoś ma ochotę --> KLIK

Ponia widziałam filmiki Bakalii w kąciku skoków, lubię takie dynamiczne 😍

Konstancja a Twoja w jakim wieku? Stefkę chyba jutro puścimy w korytarz, ciekawa jestem co ona na to🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się