Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

"( 2w1 Kurtka plus kamizelka)  Sportowa kurtka damska wodo i wiatrochronna (klejone szwy) Komfortowa i oddychająca. Kurtka posiada dodatkowo  kamizelkę pikowaną w klasycznym stylu"  🤔



Dramka bo z tego co ja tam widzialam na zdjeciach to kurtka kurtka ma cienka podszewke a oprocz tego pod nią jest osobno kamizelka pikowana mozna ubierac pod kurtke albo osobno moim zdaniem.
Kamizelka ??? No jest , można ją wypiąć i nosić oddzielnie  😀. Kurta nie błyszczy się też tak mocno jak na foto wstawionym przez Azbukę.
I to miałam na myśli  😁
Dziewczyny gdzie można zamówić rzeczy ESa z zimowej kolekcji? Chciałabym bryczesy i kamizelkę, i może przy okazji żeby rabat jakiś wynegocjować 2 czapraki. Ale kurde, nie wiem który sklep by mi ściągnął wszystko, zwłaszcza bryczesy przedłużane.
xxagaxx, spróbuj w mustangu, mi do tej pory ściągali wszystko co sobie wymarzyłam 😉
Możesz też przez horse-trade, ściągali mi hv polo ostatnio, super kontakt 🙂
xxagaxx, spróbuj w mustangu, mi do tej pory ściągali wszystko co sobie wymarzyłam 😉


Mustang ma kosmiczne ceny 😉

Ale dzięki, już wiem 😉
Czy ktoś się orientuje, czy w którymś ze stacjonarnych sklepów w Warszawie można obejrzeć nową kolekcję euro-stara, szczególnie interesują mnie kurtki i kamizelki?
Kosmiczne ceny i nie miła obsługa  🤔
Dopytałam w Arcus o kurtkę Festina - nie ma żadnej podszewki, a już byłam zdecydowana kupić , buuuu  🙁
Ja zawsze w Mustangu spotykałam się z super obsługą. Kontakt telefoniczny albo mailowy zawsze rewelacyjny i szybki. Nigdy nie miałam zastrzeżeń co do tego sklepu. Jedyne co mnie denerwuje to to, że na ich stronie nie przy wszystkich produktach jest wpisana dostępność i czas oczekiwania.
Jeśli chodzi o obsługę w Mustangu, to jestem bardzo zadowolona. Panie miłe i pomocne. Zawsze bardzo szybko oddzwaniają lub odpisują.
Edit: napisałam esej nie w tym wątku.
W mustangu nowego euro- stara praktycznie nie ma, pikeur tez chyba pod koniec miesiąca
Dopytałam w Arcus o kurtkę Festina - nie ma żadnej podszewki, a już byłam zdecydowana kupić , buuuu  🙁


Azbuka- No ja właśnie  Festine w Arcusie oglądałam  🙄 , wydaje mi się że ma cienką podszewkę... 🤔wirek:
Może Pan cię źle zrozumiał, i myślał że chodzi o ocieplenie ... Albo ja mam jakieś omany  😵
Na pewno ma cienką podszewkę

tabelka rozmiarów PIKEUR  🤣
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
19 września 2012 17:24
dziewczyny mam pytanie, bo jestem straszny zmarzluch: jakie portki polecacie na zime?  hihi.. bo mi juz sie zimno robi 🙂
Pikeury sofshelle, moje najukochansze bryczesy swiata, mam lugany i wdziewam jak tylko temperatura spadnie do 10 stopni😉))
Ja na zimę mam softshell Felix Buhler, mam też przejściowe ocieplane lugany na jesień, i lugany w kratkę które są ciepłe i idealne na jesiennie dni

Ja się wczoraj w sklepie zakochałam w kurtce na zimę PIKEUR  😍 za 800zł  😵
Czy ma ktoś z Was taką kurtkę? http://www.okser.pl/mountain-horse-kurtka-liberty-jesienzima-2011-p-8163.html
Bardzo mi się spodobała i jestem ciekawa jak jest z rozmiarówką i jakością..
huzarowa- jest zarąbista z wyglądu. Ta pomarańczowa zwłaszcza. Bierz, najwyżej odeślesz, jeśli uznasz, że w realu nie spełnia oczekiwań.
Ja bym brała jak bym miała kasę na kurtkę.
Tylko mało praktyczna i 400zł za pikowana kurtkę?
Dramka, ale za to jaką ładną mało praktyczną kurtkę  🤣
Jeszcze pomyślę, ale chyba zrobię tak, jak radzi tunrida  :kwiatek:
Ładna  🤣 ale już chyba bardziej przydatna będzie softshell  😉
Ja się wczoraj w sklepie zakochałam w kurtce na zimę PIKEUR  😍 za 800zł  😵

W jakiej? Gdzieś już można zobaczyć całą kolekcję?
W sklepie stajnia na Zajączka ale nie pamiętam modelu i nie wiem czy to była nowa kolekcja  🤔
Pikeury sofshelle, moje najukochansze bryczesy swiata, mam lugany i wdziewam jak tylko temperatura spadnie do 10 stopni😉))



popieram Dramkę
softshelle Felix Buhler 🙂
Ja mam Golden Dress i są super ciepłe. Szkoda tylko , że leje nie podszyte na ciepło  🤔
Marzy mi się coś takiego, ale cena jak za kurtkę  🙄
http://www.okser.pl/mountain-horse-ocieplacz-zimowy-regal-jesienzima-2011-p-8167.html?manufacturers_id=51
Jakby lej był podszyty to by tak nie dopasował się do ciała. Już lepszy krótki 😉

Czy ktoś jest może szczęśliwym posiadaczem kasku mistrall firmy casco i mógłby się wypowiedzieć na temat jego oddychalności?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się