Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

kittajka Kup sobie softshell w lidl  😀 250zł za softshell? przesada..
emptyline   Big Milk Straciatella
02 września 2012 10:05
No ja właśnie też chciałam na gwiazdkę, zwłaszcza, że mam rabacik, a chodzi za mną już prawie rok. Tylko jak ma mi się po praniu zniszczyć to podziękuję.
emptyline, czego ma się zniszczyć 🙂? Przecież puchowe ubrania pierze się z piłkami do tenisa i wracają do nas z prania w nienaruszonym stanie.
emptyline   Big Milk Straciatella
02 września 2012 10:08
No już nam się kilka mega drogich i mega tanich skulkowało, dlatego pytam. Pranych z piłeczkami również. 🙂
Tunrida - a oglądałaś kamizelki spooks'a?  😉 Są na prawdę świetne, a jakościowo dla mnie lepsze jak te Pikuera  😉
emptyline, czego ma się zniszczyć 🙂? Przecież puchowe ubrania pierze się z piłkami do tenisa i wracają do nas z prania w nienaruszonym stanie.


Problem nie jest z praniem tylko z wysuszeniem tego puchu..

Amarotsa Swoja koszulkę spooksa kocham miłością wielką ale kamizelki do mnie jakoś nie przemawiają.
emptyline, serio? My od zawsze pierzemy puchowe kurtki/płaszcze/kamizelki z dwoma piłkami do tenisa i wszystko jest jak dotąd ok 😉.
figaro2046, mogłabyś zmierzyć długość rękawa od ramienia i od pachy? jaki masz rozmiar i jak wypada długość rękawa?
Amarotsa- a w jakim sklepie internetowym znajdę kamizelki spooks'a? Bo szukam i nic nie znajduję. Jest tylko jakaś czarna na allegro za 300 zł, czyli niewiele tańsza od tej Pikeura z przeceny ( a moim zdaniem brzydsza)
Spooks'a chyba żaden sklep nie prowadzi w Polsce. Jeśli chodzi o wygląd to co kto lubi. Ja wolę spook'sa jak błyszczącą się Pikuera ;-) Ale.. o gustach się nie dyskutuje :-)
Jeśli żaden sklep w Polsce nie sprzedaje, to nie umiem kupić. Więc nawet gdyby mi się jakieś podobały to i tak nie kupię. A nie lubię prosić obcych ludzi, żeby mi robili zakupy za granicą. Zresztą raz tak kupiłam buty i cło naliczyli takie, że cena butów wzrosła o dużo, dużo. Buty były za duże, zwrot do sklepu się nie opłacał, bo przy ponownej przesyłce ponownie bym pewno musiała płacić cło. I zostałam z za dużymi butami.
I obraziłam się za zakupy w zagranicznych sklepach.
Cobrinha -  Rozmiar L , czyli EU 42 , 100cm. w biuście ,rękaw od pachy 50cm. w rękawie jest ściągacz. Od ramienia , hmmm ... ten rękaw jest inaczej wszyty niż zazwyczaj, troszeczke wyżej , i wychodzi 65cm. (. Ja jestem wysoka (177cm ), łapska długie, zazwyczaj mam problem z kupieniem czegokolwiek co by mi nadgarstki przykryło  😁, w MH sięgają do stawów śródręcza , z łapkami w dół  😀. Pod kurtkę spokojnie zmieści się grubszy polar i kamizelka, i nadal to wygląda zgrabnie  😀. Wykończenia -nity , zamki nie są takiego koloru festyniarskiego złota, tylko przydymionego, patynowanego  mosiądzu  😍. Granat - ciemny,mocny, piękny , głęboki, lekko połyskujący . Jak dla mnie CUDO  😍!!!

edit.
Z podobnych na wyprzedaży w Arcusie Pikeur Festina 😀.Przeceniona z 789zł  na 395zł. 😉.
http://arcus-konie.pl/promocje-i-wyprzeda/pikeur-festina-kolekcja-wiosna-lato-2012.html
tunrida Nie dziwie Ci się. Raz zamówiłam kurtkę PIKEUR i musiałam odesłać, drugi raz za buty musiałam zapłacić cło  🤔
http://vimeo.com/48286147
w tej reklamie ciuchy eurostara wyglądają naprawdę fajnie  😍
Bo są naprawdę fajne. Ja jestem zakochana w tej kamizelce  😵



za duze zdjecie!  🤬
Ja kamizelce, kurtce, bluzce, skarpetach i czapraku w kolorze granat i pomarańcz  😀
Zaraz sobie policzę ile to by kosztowało i ile czasu suchary bym jadła  😉
[s]ciekawe co w odpowiedzi przygotuje pikeur, czy są już jakieś przecieki ?[/s]
Pikeur jesień/zima 2012 jest już w mustangu, na mnie nie zrobiło takiego wrażenia jak euro-star  🙁
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
10 września 2012 21:03
dziewczyny gdzie mozna dostac ciuchy animo?
figaro2046 ja się skusiłam na tę kurtkę MH. Rewelacyjna jest 🙂
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
10 września 2012 22:27
dz dramka 🙂 wuejk google - wujkiem google - ale najlepsze zawsze na R-V !
Nie mogę się zdecydować Pikeur czy MH, kurtka ma dobrze wyglądać na Hubertusie do białych bryczesów, oczywiście musi być granatowa i mieć podszewkę:
ash   Sukces jest koloru blond....
12 września 2012 13:38
Ja bym wzięła MH
Po tym jak w zawrotnym tempie rozleciały się moje bryczesy MH postanowiłam, że już nic więcej od nich nie kupię. Po za tym ta kurtka Pikeur'a jest na prawdę ładna  😉
ash   Sukces jest koloru blond....
12 września 2012 14:01
Moja znajoma ma tę kurtkę MH i jest bardzo zadowolona. Ta Pikeur'a mi się nie podoba. Wygląda trochę jak z ceraty. Ale o gustach się nie dyskutuje 😁
Przymierzałam jedną i drugą , MH ładniejsza  😀. Z Pikeurem miałam ten sam problem co z  ich marynarkami, tzn. jak w biuście dobra, to w talii lużna... Ifaktycznie taka bardziej sztywna, ceratowata  🙄.  Mam od MH już trochę ciuchów, i jestem z nich zadowolona. Bryczesów akurat nie mam. Buty od nich , nie do zajechania  👍 ...
Tak więc Azbuka decyduj się szybko ,bo skończy się , jak z moim zastanawianiem nad polarem do kompletu -wyszedł z magazynu  😁.
Ostatecznie kupiłam damski polar Alpinusa w promocji , w pięknym , głebokim odcieniu granatu  😍
Poza tym Pikeura ma dolne kieszenie naszyte na wierzchu jak takie dwie torby. I one będą poszerzały optycznie biodra. Moim zdaniem.
Ktoś ma real foto w tej kurtce MH?
Jedna i druga mi się bardzo podoba  😎  Ta MH dokąd sięga, zakrywa całą pupę? No i nigdzie nie doczytałam czy Pikeura ma podszewkę  🤔
No właśnie Figaro wstaw fotkę na żywo  :kwiatek:
Pikeur ma podszewkę ale cieniutką, nie pikowaną jak MH
Nie wstawie 😁, córka zabrała do szkoły laptopa , a stary komputer nie współpracuje z żadnym sprzętem fotograficznym ,i nie tylko  😵.
MH nie ma pikowanej podszewki , tylko cieniutką, w większej części siatkową.
Kurczę...  Na pupę uwagi nie zwróciłam  😁, ale wydaje mi się że zakrywa całą. W sobotę przyjedzie córka , to postaram się coś pokombinować ze zdjęciami  😀.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się