Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy - nie rzuciła Wam się w oczy w jakimś sklepie koszulka konkursowa Spooks'a Kim w kolorze różowym? Przeszukałam gnl, beckera, equirexa, yard-equites i koszulki są, ale nie w tym kolorze 🙁
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 września 2014 07:51
alexiss, z tańszych polecam HKM. sama mam taką 😉
[img width=600][/img]
gabb różowa już nie do dostania niestety, nie ma jej u producenta 🙁
Potwierdzam to co napisała sei , kurtki Laurii są rewelacyjne, zwłaszcza we wstawionym kolorze.
sei- wygląda na ciepłą i solidną. Jednak jade jeszcze jutro do decathlon'u pomacac te ich kurtki Fouganzy, podono też są dobrej jakości  🙂
equi.dream, kurcze, no szkoda 🙁 w takim razie będę szukać koszulki w tym kolorze, ale innej firmy.
sei- wygląda na ciepłą i solidną. Jednak jade jeszcze jutro do decathlon'u pomacac te ich kurtki Fouganzy, podono też są dobrej jakości  🙂


Bardzo dobrej 😉
Odnośnie kurtek, czy jakąś typowo przeciwdeszczową ktoś może polecić?
Mam z decathlonu jedną, w prawdzie nieprzemakalna ale tak samo nieoddychająca, efektem czego często kurtka mokra jest nie tylko od zewnątrz po deszczu a od wewnątrz bo nie oddycha ;/
Dramka- no właśnie widziałam , że chwaliłaś te decathlon'owe. Ja się jutro wybieram do zimową derkę wiec przy okazji zerknę na kurtki 🙂
Czy sa jakieś przeciwdeszczowe kurtki, w których nie bede mokra od środka ?? Nie wiem co gorsze, czy zmoknąć, czy spocić się tak, że po mnie płynie. Mam jakiegos Kingslanda i to masakra jest. Wody z zewnatrz nie przepuści ani odrobinę, ale co z tego skoro i tak jestem całkowicie mokra od potu.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 września 2014 20:00
tak naprawdę to jedynie jakiś dobry softshell z prawdziwego zdarzenia.
znajoma ma MH i sobie chwali, ale sama nie mam więc nic tak na pewniaka nie powiem.
link
sei, ta HKM jest przepiękna. 😍 Aż żałuję, że kupiłam swoją Marissę w zeszłym roku (w której byłam zakochana - aż do teraz...). 😉 Ale... w sumie muszę pomyśleć nad wymianą zimowej kurtki do noszenia na co dzień. 😜
Przypuszczam, że kurtka HKM LG Majestic w kolorze petrol nie jest już nigdzie dostępna?
Przypuszczam, że kurtka HKM LG Majestic w kolorze petrol nie jest już nigdzie dostępna?

Gdzieś ją widziałam dopiero co, ale chyba nie był to ani pasi-konik ani gnl, bo tam już ich nie ma. Nie pamiętam gdzie  😡
sei   . let's grow old together & die at the same time .
16 września 2014 22:36
mnie się w tej HKMowej strasznie podoba kolor  😍 granatowa też jest bardzo ładna, ale w tej butelkowej zieleni... coś jest 😉
do tego jest ciepła (podszyta polarem), wygodna i po prostu ładnie odszyta 🙂

a petrolowe majestici są w gnl
Oooo to jednak tam ją wdziałam, tylko nie ogarniam sposobu pokatalogowania produktów na stronie gnl  😉
Zakochałam się w kolorze capri z nowej kolekcji Pikeur i eukaliptus z Euro Stara. Cudo po prostu, chyba będe bankrutem.
Dramka- no właśnie widziałam , że chwaliłaś te decathlon'owe. Ja się jutro wybieram do zimową derkę wiec przy okazji zerknę na kurtki 🙂

Derki tez maja super
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
18 września 2014 13:50
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=120.msg2180878#msg2180878 date=1410679256]
przepraszam za post pod postem, ale minelo pare dni, a ja mam pytanie  :kwiatek:
ma ktos ta koszule konkursowa? Jak sie spisuje?
[/quote]

ktoś, coś?  :kwiatek:
a petrolowe majestici są w gnl

sei, a nie orientujesz się, jak wygląda kwestia rozmiarówki? Obawiam się, że mogę nie wejść w S-kę. 🙁 Normalnie góry (bluzki itp.) noszę 36/38, Euro-stara Marissę mam L (choć jest na mnie nieco przyduża, gdyby wtedy była, to brałabym pewnie M)... A tak myślę, że kurtkę powinno się brać chyba jednak nieco większą niż na styk, żeby się zmieścił sweter pod... Zwłaszcza, że szukam zwykłej (no dobra, zwykłej-ciepłej), zimowej kurtki do łażenia (choć z zeszłego roku pamiętam, że chyba equi.dream pisała, że te kurtki są mega ciepłe). I nie wiem, czy klikać, czy odpuścić...
sei   . let's grow old together & die at the same time .
18 września 2014 19:35
hmmm ja noszę generalnie 38 i w Skę HKM wchodzę, ale niektóre rzeczy mam M. to zależy. nie umiem Ci jednoznacznie odpowiedzieć.
z pikeura czy ESa, schocke też noszę S. te kurtki dość spore wypadają, tak mi się wydaje.
sumire, miałam w zeszłym roku takie same obawy jak Ty (też nosząc na co dzień górą 36/38), więc zamówiłam tę kurtkę w dwóch rozmiarach - S i M (ostatecznie nie wzięłam żadnej, bo ta kurtka na żywo mi się zupełnie nie spodobała + zamek się zacinał w kurtce za 600zł 🙄 ).
M była zdecydowanie za duża, S też była lekko duża. Ale jakby napakować pod spód więcej grubych ubrań, to pewnie byłaby ok, nie chciało mi się tego zrobić, mierzyłam w jednej warstwie.
Także myślę, że spokojnie bierz S, za mała zdecydowanie nie powinna być  😉

Ja dalej nie rozumiem co w tej kurtce tyle kosztuje, puchu to ona miała najwięcej w kołnierzu, w reszcie (talia, rękawy) tyle, co nic.
http://arcus-konie.pl/rekawiczki-fair-play-cortina-p-222.html  posiada ktoś może te rękawiczki? jak się sprawdzają na zimę? jak wypada rozmiarówka?
alexiss, rękawiczki mają swój osobny wątek: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,128.0.html
Kupiłam sobie czapkę i tunel na zimę: ES Merida w kolorze niebieskim

Chcę dokupić do tego kurtkę (niezbyt grubą) lub softshell,nie wiem jednak czy starczy zielonych na ES i stąd pytanie: czy jest coś tańszego w tej gamie kolorów?

DressageLife  super czapki! Gdzie można taką nabyć 🙂
To jest komplet 🙂 Yard Equites
Super te czapki. Mam od nich czapkę z kominem z zeszłego sezonu - bardzo fajna jakościowo. Gruba i mięsista. Fair Play ma sofshelle  w pasujących kolorach:


Dzięki-łał,gdybyś nie napisała,że to FP zauważyłabym to dopiero po wnikliwym przyjrzeniu się!
DressageLife, ale ten komplet czapka+komin to też Fair Play,  nie es 😉
Tak, sorry oczywiście miałam na myśli FP,chodziło mi o to,że widziałam pasujące do tego bardzo rzeczy ES,a nie wiem czy mam 500 zł na euro-star,sorry  😡
No Fair Play moim zdaniem nieźle się podniósł w ostatnim czasie. Chodzi mi głównie o wzornictwo - moim zdaniem nadążają za trendami 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się