Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

no własnie też to jednak stwierdziłam🙂 za ciemno by było chociaz i tak  mi mało koszuli spod fraka wystaje, a jeszcze jedno odnośnie tej Horze bo widzę, że ona chyba nie ma szlufek na tej stójce więc ewentualnie plastronu się do niej nie da przypiąć?
Magdzior, ja mam tą z Horze i tak jak mówisz, nie ma szlufek i jeżdżę w niej bez plastronu ponieważ ma stójkę.
Malaaa a masz może jakieś zdjęcie? I zadowolona jesteś z niej?

Ps. A mogłabym wiedzieć jaki masz rozmiar i jak wypadają czy w miarę standardowo? Chodzi mi głównie o długość bo starą koszulę mam za krótka i nie znoszę jak mi z bryczesów wyłazi...
Magdzior Po co ci plastron? Ja bym brała HORZE  😉 Chociaż to podróba Kingslanda  😁

To już moja 4 kurtka zimowe w tym sezonie  🤔wirek:  😵

Przez mój duży biust wszystkie kurtki które są dobre w biuście w pasie za duże.  😤
A jak dobre w pasie to ciasne w biuście i podciągają się do góry, a wtedy rękawy robią się krótkie.  😤
Magdzior Po co ci plastron? Ja bym brała HORZE  😉 Chociaż to podróba Kingslanda  😁

Mi do szczęścia plastron nie potrzebny ale zastanawuałam się czy na ujeżdżenie nie jes obowiązkowy choć do tej pory startowałam bez i mnie nie wyrzucili to może jednak nie, a mogłabyś z ciekwosci podlinkować tą Kingsland?
Magdzior ta pierwsza, granatowa jest świetna i na pewno bardzo praktyczna bo nie brudząca 😉
Magdzior Np.
Magdzior, przepraszam,że dopiero teraz,ale kompletnie zapomniałam,że tu pisałam. Bardzo ją lubię, kupiłam S-kę(mam gdzieś 165cm wzrostu) i jestem bardzo zadowolona, bo jest tak długa,że idealni wchodzi mi w bryczesy i nie wyłazi. Już szukam zdjęć.

Niestety mam wszystkie zdjęcia w kamizelce, więc nie wiem czy Ci to coś pomoże🙁

Edit. dopisek
W wersji różowej  😎
Dzięki, rzeczywiscie podobne😉 Właśnie jadę w poniedziałek do Hidalgo bo dowiedziałam się, że je mają wiec jadę przymierzyć, mam nadzieję, że M będzie wystarczająco dluga, że nie będzie mi wychodzić z bryczesów.
vissenna   Turecki niewolnik
03 lutego 2011 21:13
Nowe szmaty Pikeur'a świeżo z paczek 😀




Jutro wrzucę nowe wzory bryczesów.

Sama połasiłam się na nową koszulkę  😁
nowa wiosenna kolekcja?
CeraŁ   dużo dużo zmian..
03 lutego 2011 21:48
na razie nic mnie nie zachwyca 🙂 choć polówki wydają się być fajne. Zobaczymy resztę 🙂
do nas przyjdzie w ponidziałek/wtorek 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
03 lutego 2011 21:53
czy ktoś oprócz mnie ma jeszcze wrażenie,że kolekcja pikeura,to zawsze zapowiedź kolejnej kolekcji eskadrona jeżeli chodzi o kolory,czy też ja mam jakąś schizę?
Ktoś Przecież to jeden katalog  😁 Musze współpracować  😉

Mi generalnie te wesołe kolorki nie podobaja się.
vissenna   Turecki niewolnik
04 lutego 2011 12:11
Obiecana reszta fot:
czapki:

zestaw granatowy:

zestaw szary:

koszulki:

zestaw milkowy:

koszulki:

koszulki konkursowe, polar:

bryczesy:

Generalnie patrząc na kurtki odniosłam wrażenie, że są bardziej podobne do wzorów anky niż pikeurów 😀.
Co to za bryczesy w zestawie granatowym? Eurostary?

Okropne te kolorki  😁

Trafił się brilliant granatowy?  :kwiatek:
vissenna   Turecki niewolnik
04 lutego 2011 13:01
[ciach]


Po raz kolejny przypominam, ze to jest publiczne forum dyskusyjne, a nie forum/board służący reklamie konkretnych produktów, producentów czy sklepów.
na forum staramy się dzielić WŁASNYMI opiniami, a nie informacjami o aktualnym stanie zaopatrzenia waszych sklepów czy sklepów waszych pracodawców. ceny, sprawdzanie czegoś dla kogoś - proszę się ograniczyć do PW. opisywanie co aktualnie macie w sklepie - na to nie ma miejsca na tym forum! od tego własnie macie sklepy internetowe i - jeśli koniecznie musicie dać taką informację również na forum - macie od tego wątek ogłoszeniowy.



Granatowe bryczesy to Pikeur Evita Kontrakst.

 sklepy internetowe/działalność sprzedażowa na forum - nadużywanie forum jako miejsca na reklamę
Fajne. Mają rzepy czy wstawke z lycry?
vissenna   Turecki niewolnik
04 lutego 2011 13:14
Wstawka jest z lycry, bez rzepów. W sumie fajny pomysł do oficerek i na lato.
Właśnie. To nowy pomysł 💡

Nowe Eurostary też tak mają. Mi to srednio sie podoba, nie lubie zmiany i wole rzepy  🤔wirek:


za duże zdjęcie 🤦
a mnie czasami rzepy denerwują jak mam za dużo skarpetek i mi się np podwiną, tak więc może to byc ciekawy pomysł🙂
Sorry  😡  🤬 Wstawiam już pomniejszone.

Ta lycry jest cieniutka i miła w dotyku.

BTW W tą zime odkryłam fajny patent na szyje. Na początku kupiłam młodszej córce do przedszkola a póżniej sobie. Występuje w różnych kolorach i rozmiarach. Starsza córka nie chce bo mówi że obciachowe  😁 Ja gorąco polecam. Zakładam na koszulke termo pod kurtke.
Bryczesy z lycra sa kapitalne! Mam taki patent w animo i są genialne.Wreszcie koniec z widocznymi nogawkami pod skarpetkami!
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
04 lutego 2011 21:52
A propos wstawek z lycry: właśnie zamówiłam u Majeczki Eurostar Lorena, niestety nie dla mnie, a dla mamy. Ale jeżeli okażą się tak genialne jak myślę to wezmę też jedną parę dla siebie. Zdam relacje jak przyjdą, a zanim przekażę je mamie to pewno sama przymierzę  😁


A z innej parafii:
HELP! Wziąć fioletową Gitanię czy brązową Farinę?  🙇
Loreny są lansowe i wypasione, chociaż maja niższy stan i nie każdemu to będzie pasować.

Miałam obydwie. Farine oddałam ponieważ miała za krótkie rękawy i te okropne ściągacze. Mam letnią pikeura z takimi samymi i mnie doprowadza do szału  👿

Gitania jest dużo ładniejsza i lepiej sie prezentuje. Ma zupełnie inny materiał. Farina jest prosta, np. nie posiada ocieplany kaptur.
vissenna   Turecki niewolnik
04 lutego 2011 22:02
Edytka bierz gitanę! To moja niespełniona miłość 😉
Uwielbiam gitanie na tej fotce  😍
Edytka - dobry wybór z bryczesami ES Lorena. Bierz od razu i dla siebie. Ja mam i polecam 🙂
Dramka - tak jak każde bryczesy nie wszystkie muszą wszystkim pasować. Dlatego m.in jest na rynku tak duży wybór.
Naprawdę?  😲  😁

Ja tylko informuje że mają niższy stan, mogę, czy według ciebie to było nie na miejscu?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się