Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

asds Po co Ci tabela? Eurostar ma taka samą rozmiarówke jak Pikeur.

Azbuka Jestem innego zdania. Bluzy i koszulki wypadaja duże według mnie.
A do mnie dzieki uprzejmości Soliny przyszła bluza polarowa z http://www.kraemer-pferdesport.de/STEEDS-Fleece-Reitjacke-Nanuk.htm?websale7=kraemer-pferdesport&pi=650816&ci=251182
i jest fajna!!!
kotbury fajna ❗
Pamiętacie może jaka była wyprzedażowa cena płaszczyków Pikeura w zeszłym roku?
Kiedy można spodziewać się już wyprzedaży odzieży ziomowej?
http://allegro.pl/listing.php/search?string=kurtka+pikeur&category=0&sg=0

Gitani chyba nie bedzie na przecenie.
jest, ale na stronie eqiushopu
przeceniona z 799 na 639zł
czy ktoś miał do czynienia z tą kurtką?
http://www.okser.pl/hkm-kurtka-jezdziecka-aston-p-4940.html

nie ukrywam, że podoba mi się. nie mam okazji jej wymacać i nie wiem, czy nawet bez odpinanego polaru nie ugotuję się w niej wiosną. poza tym nie mam pojęcia jak dobrać rozmiar. i może ktoś orientuje się, czy w Polsce jest dostępna w kolorze brązowym?
ja również chciałam zadać podobne pytanie - miał może ktoś do czynienia (macał/widział na kimś) z kurtką horze Zuperior?


zastanawia mnie przede wszystkim czy jest ciepła i jak leży na kimś - czy nie jest zbyt workowata? (dodam że ja jestem bardzo drobna)

przez całą zimę nie mogę kupić kurtki a w między czasie kupiłam puchową kamizelkę reeboka...  🙄 😵
zkonmiprzezzycie   Jeździec klasy Grand Prrrr...:)
11 stycznia 2011 15:30
A mi udało się upolować bluzę w identyczne paski jak derka eskadrona -dokładnie ta  💃 Choć troszkę rękawy krótkie  😵
ma ktoś "kwity" od GINTANI/Y??
bo na metkach nie ma - czy to sie pierze?? czy czyści??
znaczy kurtkę ową?
W wewnetrznej kieszeni powinnas miec metke z instrukcja. U mnie widnieje znaczek prania w temp.30st.
Lov   all my life is changin' every day.
11 stycznia 2011 18:46
Tak na szybko - czy ktoś z was ma kurtkę z Pavo i mógłby mi ją ewentualnie wymierzyć? Rozmiar S i M? Bo one chyba większe dużo wypadają...
Dodofon Na metkach nie widnieje instrukcja. Ja bym wyprała w 30 stopniach.

Lov Kurtki PAVO wypadaja duże poniewaz są męskie..albo unisex
Dodofon Na metkach nie widnieje instrukcja. Ja bym wyprała w 30 stopniach.

Lov Kurtki PAVO wypadaja duże poniewaz są męskie..albo unisex


metki mam - te wszywane, ale tam właśnie nie ma
zaraz zobaczę w tej kieszeni...
A ja wrzuciłam swoją Gitanię do pralki i po prostu...uprałam, na tym samym programie, na którym zwykle piorę. teraz zerknęłam i było to ok 45 stopni. Kurtce nic nie jest.  😉
Mnie pewne rzeczy w mojej Gitanie drażnią. Te napsy, kieszenie, i kołnierz który nie chroni szyi.

Zastanawiam się czy nie bardziej by mi pasowała FARINA  🤔wirek:
Czy którąś z kurtek z tego sklepu możecie polecić na zimę? http://www.sklep-jezdziecki.eu/ Wpłaciłam im kasę, ale termobutów już nie mieli, więc zastanawiam się, czy nie brać którejś kurtki, bo moja do zbyt ciepłych nie należy i mam jej już dość. Czy odpuścić?
Kupiłam Farine  😵 Kto posiada  👀

Jestem beznadziejny przypadek 🤔wirek:
Samba Bati   ...jeszcze słychać śpiew i rżenie koni...
17 stycznia 2011 18:07
Mam tą kurtkę drugi sezon i ze wszech miar polecam! Jazda w terenie w największe mrozy- super!Swoboda w ruchu,kaptur naciągnięty na kask chroni całkowicie od wiatru,tylko na ulewnym deszczu jesienią mi trochę przemokła,śnieg z deszczem  jej nie szkodzi,jazda na hali bez wypięcia podpinki,dla mnie za ciepło.Warta swojej ceny i jeszcze jedno, zadnych śladów zużycia a jeżdżę codziennie,czasem dwa konie,praktycznie pół dnia w stajni ,jest naprawde godna poleceni.Acha też jestem drobna,160 cm 52 kg,kupiłam XS. :kwiatek:
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] cytowanie form graficznych
Jak nazywał się model kurtki ze zdjęcia, ale z dużym napisem na plecach?  :kwiatek:

olek LARISSA

Przyszła moja Farina  😅
Gdzie kupię kurtkę Hovelera?  :kwiatek:


Przyszła moja Farina  😅



.... and.... gdzie relacja?!!! Szybko mi tu pisać, fotografować!
Rękawy ma za krótkie  🙁 Jestem dziwnie zbudowana, mam zaledwie 164 wzrostu a lepiej leżą na mnie kurtki pikeur z przedłużonymi rękawami, wtedy pachy mam na miejscu.

Różni się materiałem i kaptur nie ma ocieplany jak Gitania. Taka biedniejsza wersja  😁

Fotki nie bede wstawiać bo zrobie antyreklame  😵
ash   Sukces jest koloru blond....
25 stycznia 2011 15:41
Dramka... współczuje! wiem co to znaczy mieć za długie ręce!
Dopiero La Silva z przedłużanymi rękawami leży na mnie idealnie!
Ja nie mam za długie ręce tylko pachy nie w tym miejscu  🤔 i zbyt duży biust w porównaniu do pasa.  🤔

Generalnie jestem niezgrabna i niewymiarowa  😵
ktoś wystawił w ogłoszeniach 36 rozmar Gintanię za 1/2 ceny  👀 👀 👀
dla łowców - nie lada gratka
ash   Sukces jest koloru blond....
31 stycznia 2011 11:34
Dodofon, to kurtka Dramki wystawiona grzecznościowo przez kogoś innego. Dramka jest uciszona.
Miał ktoś z Was koszulę konkursową Horze? - jak z jakością?

Bo zastanawiam się nad mountain horse:


albo tą horze:


podoba mi się ta granatowa tylko czy pod granatowym frakiem będzie dobrze wyglądała, jak sadzicie, która lepsza?
Ada   harder. better. faster. stronger.
31 stycznia 2011 18:29
Magdzior, ja bym brała białą pod granatowy frak.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się