KOŃSKA REWIA MODY cz. IV (sezon 2010)

poszukuję granatowo - pomarańczowego kantara. najlepiej z podwójną regulacją  👀 na duży łeb  😂
znacie coś fajnego w tej kolorystyce? najlepiej żeby cena nie przyprawiała o zawrót głowy  😁


Najlepiej podać cene maksymalną ponieważ dla jednych cena normalnych a dla innych jest kosmiczna 😉

No cóż nie mam talentu..i nie mam gustu  😂
wątek zamknięty
Dramka niezły fajans, pozostaje jedno pytanie: jak masz na chacie? 😉 joke of course
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
23 maja 2010 23:27
dajmy Dramce szansę. może na koniu to cudo prezentuje się lepiej?  😎 trochę wiary!

Dramka, to ma być kantar do użytku sporadycznego. cena do 50 zł. mam nadzieję w tym przedziale coś znaleźć  👀
wątek zamknięty
Dramka- hehehehe. A myślałam, że tylko ja lubię kiczowate rzeczy/ lub rzeczy na granicy kiczu.  😀
Powiem Ci, że gdyby nie było tego zawijaska ze sznureczka z boku, to mogłoby być całkiem/ całkiem.
Nie jest tak źle. Dawaj zdjęcia na koniu. Myślę, że może być całkiem ciekawie.  😉

A tak szczerze to jestem w szoku. Nie wiem jak Ty- osoba z podejściem bardzo klasycznym i takim...minimalistycznym, skromnym nawet bym powiedziała jeśli chodzi o ubiór konia i siebie, mogła kupić tak odjechany czaprak.  😁
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
24 maja 2010 11:23
A ja chyba powoli weszłam w fazę post szmatową.  🤔


Wczorja jak zobacyzłam JArpole nowe pasiaste to po prostu szał ciał i orzeszki...a dziś tak siedzę i myslę iiii  zadaje sobie pytanie po co mi kolejne nowe szmaty? Iiiii ...brakuje mi argumentów  😲
wątek zamknięty
heh asds mamy chyba podobnie. Choć ja doszłam do wniosku  ze póki co trzymam wszystko. Może za jakiś czas sprzedam i jeszcze zarobię?? ;>
wątek zamknięty
xxagaxx dobrze kombinujesz, ja wychodzę z podobnego założenia  😎  🤣
wątek zamknięty
asds, ale w większości przypadkach brak argumentów.. 😀 Więc to jeszcze nie oznaka wyleczenia szmatoholizmu 🙂
wątek zamknięty
xxagaxx dobrze kombinujesz, ja wychodzę z podobnego założenia  😎  🤣


heh 😀 Zobaczymy jak nam to wyjdzie 😀 Jak się dowiedziałam ostatnio za ile Anky Straw miała pójść  😵 😵 Gdyby człowiek wiedział kupiłby kiedyś kilka padów, czapraków najbardziej chodliwych i teraz interes życia zrobił 😀😀
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
24 maja 2010 12:31
Heh ...ja i tak szczęśliwa że część kolekcji juz od mnie wyszła.......


Ja jedyny zakup moze jaki bede szmatowy robić...to będą sakwy płócienne do siodła...

wątek zamknięty
xxagaxx za ile poszła ??? bo też mam straw w szafie i ciekawi mnie cena  😁
wątek zamknięty
A ja się dziwię, dziwię i nadziwić nie mogę, że ludzie są skłonni tyle zapłacić za używaną rzecz. Przecież to tylko czaprak/pad, zwykła szmata. Dla mnie to wciąż niepojętne 😉  🤔wirek:
wątek zamknięty
dla mnie też  🤔
wątek zamknięty
a dla mnie nie  😀
Można czegoś pragnąć, nawet jeśli to szmata pod siodło. A jeśli ma się kasę by pragnienie ziścić to ok.
Gorzej, jeśli kupimy taką szmatę kosztem spodenek dziecka, czy wycieczki z córką do ZOO. Wtedy to robi się moim zdaniem chore i egoistyczne, nie? Ale póki jest kasa na to, to czemu nie?  😉
wątek zamknięty
Tunrida tak jak napisałam dla mnie to jest niepojęte. Jak dla mnie to mogą na to wydawać nie po 300zł a po 600zl i nawet więcej. Nic mi do tego, ale nadziwić się temu zjawisku nijak nie mogę.  🤣

Pomijam, że nie musi to się odbywać kosztem dziecka. Mnie najbardziej "jeży" gdy koń chodzi chodzi byle jak, matowy, szary często w niedopasowanym, zniszczonym lub zwyczajnie brudnym sprzęcie ale w komplecie ANKY. Niby jeździ ten ktoś, bo może, niby nie mój cyrk i nie moje małpy ale irytuje mnie, gdy taki ktoś nazywa siebie "szmatoholikiem" czy "lansiarzem". Ja dziecka nie mam, ale nie wyobrażam sobie nie kupić koniowi witamin czy worka paszy, nie zaopiekować się jak należy, ba! Nie doczyścić nawet, ale jakieś "wypasiony komplecik" na grzbiet wrzucić. I fotkę do galerii, sruu! Taką, że aż żal za dołek ściska, jak się tego konia widzi.

A w innym wątku płacz, że ten ktoś nie ma na trenera, że koń taki, że siaki. Albo, że skąd ten ktoś na leczenie weźmie?! 

No ale to już -> 🚫 do innego wątku 😉
wątek zamknięty
Sierra, masz kogoś konkretnego na myśli? ❓
wątek zamknięty
Jasne, że mam.  🙄

edit: To co napisałam, nie odnosi się do jednej, konkretnej osoby. Ale tak, pisząc to, miałam bardzo konkretne przypadki na myśli. Nic na to nie poradzę  🙄  🤔
wątek zamknięty
Sierra-to rozumiem i również mnie to wkurza. To tak jak by baba się nie umyła, nie uczesała, miała tłuste śmierdzace włosy, była bez makijarzu, w niepasująch do siebie ciuchach, ale za to miała torebkę chanel i paradowała z nią niosąc głowę w chmurach, pękając z dumy i robiąc sobie fotki w celu wstawienia na np naszej-klasie.  😉
A jesli to tyczy zwierzaka, to tym bardziej wkurza. Bo zwierzakowi nalezy się odpowiednia opieka PRZED jakimkolwiek lansem. Najpierw podstawy opieki i zadbania, a póxniej lans. Taka powinna być kolejność.
wątek zamknięty
Sierra-to rozumiem i również mnie to wkurza. To tak jak by baba się nie umyła, nie uczesała, miała tłuste śmierdzace włosy, była bez makijarzu, w niepasująch do siebie ciuchach, ale za to miała torebkę chanel i paradowała z nią niosąc głowę w chmurach, pękając z dumy i robiąc sobie fotki w celu wstawienia na np naszej-klasie.  😉


Dokładnie!

Sama bym tego lepiej nie ujęła!
wątek zamknięty
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
24 maja 2010 17:53
Sierra mój guru 🙇 😁 jestem tego samego zdania. Można mieć nawet i 100 szmat, ale gdy koń na tym nie cierpi - jest zadbany, ma dopasowany sprzęt, zadbane kopyta i widać, że pieniądze na szmaty nie idą ze 'skarbonki' przeznaczonej na dbanie o jego zdrowie.

A żeby nie było off to:
Kupiłam już chyba ze... 4 lata temu ( :ke🙂 owijki Colorado z Allegro (od znanego niegdyś pkwiata), przez ostatni rok są dość często używane i oprócz lekkiego przetarcia na jednej owijce w jednym miejscu trzymają się naprawdę dobrze. Rzep muszę przeszyć, ale najlepszy jest sam polar - przejadę włosianą szczotką po owijkach i już są czyste. Jako, że zawijam na podkładki, to ostatnio tyrałam te owijki przez tydzień 🙂 Nie wiem, czy to również kwestia koloru (brązowe) czy takiego polaru, że się łatwo czyści z brudu. Przy grassach Anky to niestety nie przejdzie, bo jasne.
wątek zamknięty
Strucelka, owijki może i są ok 😀 ale miałam od nich derkę i czaprak i nigdy więcej 😀 Tak źle skrojonej derki to nigdy nie widziałam 😀😀
wątek zamknięty
A ja stwierdziłam, że nowej Anki póki co kupować nie będę.
Ale szalenie podobają mi się nowe pasiaki Jarpola...  😍
No i zamiast Anki wybieram Jarpola. a co, trochę kasy w kieszeni pozostanie. 🙂
wątek zamknięty
Ja nazywam siebie samą szmatoholiczką. Jestem uzależniona i sobie w pełni zdaję z tego sprawę. Ale na miłość boską, jeśli trafię na jakąś okazję na szmatkę, a w tej samej cenie muszę kupić koniowi np. witaminy czy opłacić leczenie, to wybieram to drugie! Nie wyobrażam sobie jeździć na brudnym, chorym, nieodrobaczonym koniu o zarośniętych kopytach, ale w czapraczku i owijkach ESa, Eskadrona czy też Anky. Chore  ❗
wątek zamknięty
Ja też się nie porywam na Anki, za to doszedł dzisiaj przecudny bordowy komplet od Likier 😍 Jak do tej pory najchętniej woziliśmy się w beżowym komplecie- czaprak fair play, owijki no name. Nada się fota? 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 maja 2010 19:53
Atamankasliczny konio i ta grzywka 😜 bardzo ladnie klasycznie, elegancko 🍴


MAŁY  🚫
odnoszac sie do wypowiedzi Sierry, Tunridy itp... kiedys chyba kujki czy dzionki (nie pamietam przepraszam :kwiatek: )
zawsze jak czytam o ,,szmatoholiku" i dziecku to odczuwam ze pije sie do mnie teraz ta wypowiedz Sierry o ,,plakaniu" nad brakiem trenera mnie w tym utrwalila...
Nie chce sie tlumaczyc bo nie czuje sie winna ale ..
czasem nie jest tak jak sie widzi na fotach i jak sie komus wydaje ze jest.. i same wiecie o tym bardzo dobrze,  Konia nie odpasie sie i nie doprowadzi sie do stanu normalnego w ciagu miesiaca o tym tez wiecie i co przez ten czas jak kon jest w czasie ,,odpasania" nie mozna jezdzic w ankach? bo co? bo kon wczesniej zaniedbany sie do tego nie nadaje?
poprostu moze nie slusznie ale poczulam sie wywolana do tablicy, bo grota byla w stanie jakim byla jak zaczelam sie nie opikowac po 6 latach nawet nie czyszczenia konia teraz po 5 msc  wyglada dobrze i jestem dumna z tego co udalo nam sie razme zdzialac..
podobnie jak z trenerem to nie ejst efekt tego ze wydaje sie kase na sprzet a ni na trenera, bo jak mialam mozliwosc jezdzenia z kims sesnosnym to tez kupowalam szmaty...poprostu niezawsze jest tak jak bysmy tego chcieli... moj trener juz urodzil i czekam na nia z niecierpliowscia :kwiatek: 💃
co do tekstu  o dzieciach to wogole poruszac nie bede bo bylo by cudownie gdyby kazdy maluch mogl byc tak zadbany i rozpieszczany

na tym koncze i pozdrawiam wszystkich, nie poczulam sie urazona gdyby co 😉 :kwiatek:
wątek zamknięty
Ja też  🚫

Zairka co za nowego konia masz  🙂 ?
wątek zamknięty
Dziewczyny że tak zmienię temat czy wymiary 55cm na 52 w przypadku Eskadrona to czaprak full czy pony??

edit:
wine DL w ogłoszeniach. Wiem ze tu ktoś polował 😀
wątek zamknięty
xxagaxx, chyba pony, bo wg amigo full ma bodajze 58 na 55 🙂
wątek zamknięty
xxagaxx, chyba pony, bo wg amigo full ma bodajze 58 na 55 🙂


dzięki  :kwiatek: :kwiatek: ehh a szkoda, napisane że size DL, myślałam że upoluję już fajny czaprak 😀😀
wątek zamknięty
To na bank pony:P Bo nawet anky, która jest krótka ma 55 cm długości..
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.