Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

na www.EQUiDEA.pl pomarańczowe czapraki fairplay - 25%
Wie ktoś może o jakiejś promocji na popręgi ujeżdżeniowe?
Wie ktoś może o jakiejś promocji na popręgi ujeżdżeniowe?

Tu są jakies 😉 http://dobry-kon.pl/category/335421/0/0/0/xx-wietrzymy-magazyn-przeceny-do-70-xx/49.html
widzałyście gdzieś jakieś promocje na podkładki żelowe podnoszące tył siodla ? :kwiatek:
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
02 listopada 2014 12:51
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
02 listopada 2014 17:41
Widział ktoś gdzieś promocję na pasze St Hippolyt Krautermusli lub Marstall Vito? Albo na darmową wysyłkę?
SIWA FOLBLUTKA   i jej miedziana arabka
02 listopada 2014 21:42
Dzięki dziewczyny za info o rabacie w Koniku :kwiatek: Złożyłam zamówienie na kilka rzeczy i od wszystkiego dostałam upust 15 %, natomiast od produktu, który był już w promocji rabat nie został naliczony czyli rabaty nie sumują się. Udało mi się zaoszczędzić ponad 300 zł 😀
A w Equishopie rozdaja rekawiczki RSL do zakupowów na ponad 500 zł.
Nasturcja-Renata dzieki  :kwiatek:
Kojarzy ktoś czy kupie gdzieś jeszcze fioletowy kantar + uwiąz ze starej kolekcji NG Eskadrona? Były w koniku, ale ja potrzebuje rozmiar full, a tam tylko pony i cob.
Olson- sprawdz konski swiat albo cavalloshop 😉

zapomniałam zapytac. Posiada ktoś a zbyciu kod promocyjny do yard equites?
Widział ktoś w promocji kamizelki ochronne dla dorosłego, najlepiej airover?
Ktoś coś na stawy może widział  ?🙂
Ma ktoś kod rabatowy do konika?
Ma ktoś kod rabatowy do konika?


do dziś do północy jest -15% na wszystko na hasło HUBERTUS zatem się śpiesz :P
Czy ma ktoś zniżkę do animalii lub pasi-konika? 🙂
[quote author=olga96 link=topic=15196.msg2215308#msg2215308 date=1415051145]
Ma ktoś kod rabatowy do konika?


do dziś do północy jest -15% na wszystko na hasło HUBERTUS zatem się śpiesz :P
[/quote]


Juz zrobiłam zamówienie ale ten kod nie chcial mi wejść na komputerze i musiałam sie męczyć na telefonie bo tam zadziałał.

Nienawidzę takich akcji nie można się wtedy opanować  😜 i kilka nadprogramowyh rzeczy

A widział ktoś z Was jakieś tańsze sztyblety tak koło 100zł?
kiedyś fajne sznurowane były w pasi-koniku za 99 ale oczywiście się nie załapałam  😵
olga96- chyba każdy z nas zna ten ból kiedy oczy mówią "potrzebne mi to" a portfel jest innego zdania :P
czy ktoś widział gdzieś promocję na smary do kopyt veredusa?? :P
Jeśli ktoś wybiera się na cavaliadę do Poznania to :
http://www.groupon.pl/oferty/poznan/gl-miedzynarodowe-targi-poznanskie-3/48556321
Chyba nie było tego tu 😉. Ceny atrakcyjne.
Widział ktoś może jakąś fajną promocję na czapsy?
Na czarnym koniu była promocja na kurtki Jennifer + darmowa przesyłka. Szybko zamówiłam oczywiście dzisiaj się okazało ,że poszło ekonomicznym  🙄
Kurcze nie rozumiem podpisanie umowy z pocztą polską albo innym kureirem nie jest aż takie trudne ,a najlepsze jest to że mieli nawet tańszą i szybszą opcję wysyłki - paczkomatu. Fatalnie, mam nadzieję że dojdzie w tym roku.. No i jeszcze jedna super opcja - jak nie będzie pasowała i będą oddawali pieniądze to sobie potrącą za przesyłkę  😍
Widział ktoś może jakąś fajną promocję na czapsy?



http://sklepagar.pl/promocje-all/513-sztylpy-api-basic.html#/kolor-czarny_do_5_dni
drabcio, jak to "potraca sobie"? Ich obowiązkiem jest oddać całość...
W regulaminie sklepu stoi jak byk : oddajesz coś z darmowa wysyłka to dostajesz zwrot pieniędzy z odliczeniem kosztów wysyłki. Na szczęście kurtka ok a poczta polska się postarała, ale to do wątku o sklepach internetowych..
Fajna cena na sól himalajską! klik
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
07 listopada 2014 06:38
w Pasi-koniku od 01.11.2014 do 31.01.2015 darmowa wysyłka na zakupy powyżej 99zł i zapłaconych przelewem
gryglodor, to normalna cena 😉 No chyba, że ten kamień jakoś wyjątkowo duży?
asds   Life goes on...
07 listopada 2014 15:52
W Dobrym Koniu dorzucili fajne rzeczy do wyprzedaży np. derki Cavallino Marino  na -60%.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się