Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
23 stycznia 2015 18:16
Nadal szukam padokowej derki zimowej 300 g, 155 cm  :kwiatek:



A może ktoś Absorbine Veterinary Liniment widział na promocji?  👀
czy w którymś stacjonarnym dectahlonie jest jeszcze kantar z uwiązemw promocyjnej cenie w kolorze fioletowym? może komuś rzucił się w oczy taki w rozmiarze 3? niestety kupiłam rozm 2 i jest za mały  🙁
http://www.decathlon.pl/zestaw-kantaruwiz-hrc-fiolet-id_8277997.html
W Krakowie na Zakopiance jeszcze powinien być...
jakby ktoś przypadkiem wpadł gdzieś na promocję tych żeli acavallo, to byłabym baardzo wdzięczna za info  :kwiatek:
Gniadata   my own true love
23 stycznia 2015 19:56
Rzucily sie moze komus przypadkiem w oczy przecenione wodze i/lub siatki na siano (najlepiej duze z malymi oczkami)? :kwiatek:
[s]Mam -30% do Jarpola na jedną rzecz. Zainteresowaną osobę na pw.[/s]

Nieaktualne.
ushia   It's a kind o'magic
23 stycznia 2015 21:41
jakby się komuś rzuciła w oczy promocja sztybletów bede wdzieczna za info 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
23 stycznia 2015 21:50
[s]Są teraz jakieś kody rabatowe do konika?[/s]

Nieaktualne.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
24 stycznia 2015 09:52
Czy ktos ma znizke do cavallo?? Bede bardzo wdzieczna!
Widział ktoś ochraniacze transportowe w dobrej cenie?  ❓
emptyline   Big Milk Straciatella
24 stycznia 2015 12:28
[s]Jakieś promo na nowe Next Generation Eskadrona gdzieś ktoś może widział? Albo może ktoś ma jakiś rabat do sklepu gdzie posiadają tę kolekcję?[/s]

Znalazłam w Końskim świecie
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
24 stycznia 2015 15:43
Promocji porządnej na derki nikt nie widział, to może ktoś ma jakiś rabat do Jarpolu lub Caballa?  👀

Spóźniłam się z prośbą do Kayri o jakieś 2 min.  😁  😵
Precelek ten kantar jest w Deca na Zakopiance 😉 podobnie jak cała masa innych zestawów  😜

Dla zainteresowanych - tak wygląda derka polarowa za 64,99

Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
24 stycznia 2015 19:25
pirat30 horze
Freska, to już chyba lepiej Caball, nawet bez promocji wychodzi taniej. 😉

pirat30, jeśli fulle, to w Grene są VH oliwkowe poniżej 100 zł. 😉 I jakieś inne transportery za 214.
szukam derki 75-85cm?  ktoś  widział ?  :kwiatek:
kolebka dziękuję 🙂 🙂
maliniaq   Just do your job.
24 stycznia 2015 20:35
Widział ktoś może promocję na Foran Cal-Gro, albo może wie o jakimś kodzie rabatowym bądź ma zniżkę do animavetu, mksklepu, sklepczarnykon, tofivetu lub arkusa? Przepraszam za tą listę sklepu, ale może akurat ktoś poratuje  :kwiatek:

Edit: jednak poratowałby mnie kod rabatowy do tofivetu, jeżeli ktoś coś...  :kwiatek:
szukam derki 75-85cm?  ktoś  widział ?  :kwiatek:

Jakiej konkretnie?
Założyłaś osobny link, ok, to jeszcze od biedy przeszło - ale nie wykorzystuj wątków celem autoreklamy. Masz na to ogłoszenia.
Sorry ale nie mogę inaczej tego skomentować 😵
wracając do tematu wątku - szukam promocji na derkę-plandekę padokową. Zero wypełnienia, antybłociak, 145 😉 Ktoś coś widział? 🙂
Anaa turf master, typowa plandeka na inną derkę- na pewno są w końskim świecie, rewelacyjna, świetna cena, super leży, no i 100% nieprzemakalna. W końskim świecie non stop są jakieś fajne promocje 🙂
Wątek ma tytuł promocje i wyprzedaże więc skoro nie można informować o promocjach to pytam po co ten wątek ?

Chyba, że są lepsi użytkownicy i gorsi 🙁
dottii13, wiele użytkowników pracuje w sklepach jeździeckich i nie wrzuca tu swoich reklam.
Precelek, ale widzę w sklepie tylko taką z wypełnieniem... hmmmm... na razie obczaiłam Horze i Eskadrona 😉
Anaa możliwe że nie ma jej wyszczególnionej w sklepie internetowym, ale w konstancinie na pewno była 🙂 więc pewnie musisz przedzwonić
GNL ma dzisiaj -20% na derki z dzialu 24 h.
I mam do oddania kod -16% do bergo na covalliero i kerbl
Precelek, do Konstancina mam daleko 😉 Zadzwonię do nich. Chyba się przeniosę do wątku o derkach :P
Evson, dzięki za cynk 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się