Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

dostalam wlasnie maila:
3 URODZINY SKLEPU ATOS

W DNIACH 01.06 - 30.06. 5 % RABATU

NA WSZYSTKO

ŚWIĘTUJEMY CAŁY MIESIĄC

ZAPRASZAMY NA ZAKUPY

- RABAT BĘDZIE NALICZANY PO ZŁOŻONYM ZAMÓWIENIU

- PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ

www.atos.sklep.pl
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
01 czerwca 2012 18:23
Już zamówiłam w okser.pl bryczesy i rękawiczki.
przy składaniu zamówienia bedzie opcja 😉
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
01 czerwca 2012 19:35
przy składaniu zamówienia bedzie opcja 😉

Dzięki  😉 Dawno nic nie zamawiałam w sklepie i się zapomniało. Ze wszystkimi zniżkami wyszło mi 9% mniej za zakupy  😁
Mi tez coś koło tego ale niestety nie moge dokończyc zamówienia bo moja karta nie obsługuje PayPal i promocja mi przejdzie koło nosa 😉 tym bardziej, że ja w okserze mam wysyłki za darmo
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
01 czerwca 2012 20:29
azazu93- to fajnie, że masz przesyłki za darmo. Mi, dzięki zniżkom, udało się zwrócić koszty wysyłki. Pierwszy raz robiłam przelew internetowy  🙂

Te trampki -  polecam , mam prawie rok ,  nic sie ich nie ima : ) . I mają taką piekna cenę .


Kuszą mnie te HKM-skie TRAMPKI, ale w Amigo napisali, że rozmiarówka jest zaniżona. Czy ktoś z użytkowników może mi powiedzieć, czy faktycznie zamawiać rozmiar większy, czy normalnie? Ostatnio kupowałam trampki innej firmy, rozmiar 35 i są OK. A tu dylemat mam...
Dziękuję za pomoc. :kwiatek: ❗
ewamloda spokojnie bierz rozmiar większe, są sporo zaniżone a najlepiej poproś niech zmierza Ci wkładkę
somebody ślicznie dziękuję za pomoc. :kwiatek: Tak zrobię.
W okserze do niedzieli wszystko -5 % 😉
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
06 czerwca 2012 21:56
http://paszaredmills.pl/  Do każdego zamówienia złożonego jutro dorzucają prezent 🙂
czy ja dobrze widzę że w horsehouse Koszulka Konkursowa Elite top damska Mountain Horse jest przeceniona ze 147 na 188?? :P

http://www.horsehouse.pl/pl/Katalog/Wyprzedaze/?pa=2

dobra promocja  😁
na kupbon.pl można kupić bon do sklepu beckersport.pl ja za kupon o wartości 159 zł zapłaciłam 49zł i kupiłam absorbinę czarną i szczotkę do głowy, koszty przesyłki doliczane są oddzielnie, ale i tak niezła promocja.

http://www.kupbon.pl/cala-polska/sklepy/2092,bon-na-caly-asortyment-sklepu-beckersport-pl-profesjonalny-sprzet-dla-jezdzca-w-niezwykle-niskiej-cenie.html#.T-ikc8VKRNE
BASZNIA   mleczna i deserowa
25 czerwca 2012 19:21
łooo fajne. ale troche strach, co? zrealizowalas wszystko bez problemu 🙂?
dzisiaj dopiero zamówiłam 🙂
no właśnie, ja też bym kupiła, ale ciut się boję.........
ja właśnie też mam ten problem, że się boję.
[b]Prib[/b], daj znać jak z przesyłką jak do Ciebie dojdzie, bo mam tam upatrzoną jedną rzecz 😉.
Kupowalam w tym sklepie stacjonarnie,wszystko bylo ok  😉
pribale przysłali Ci ten bon na maila?
BASZNIA   mleczna i deserowa
25 czerwca 2012 20:11
akselka, ale kupon wazny jeszcze tylko chwile 🙂

Misia, ale chodzi bardziej o obawe o zaplate tym kuponem 😉

z becker zamawialam i bardzo fajnie. szybko i sprawnie 🙂 i znizki sa prawdziwe 😉
Basznia Pare razy korzystalam z kuponow tego typu i nigdy nie bylo problemow  😉
z tym ze nigdy nie byl to sklep jezdziecki.
A jaką mam gwarancje, ze mi ten bon prześlą i pieniądze nie pójdą w świat? 👀
BASZNIA   mleczna i deserowa
25 czerwca 2012 20:25
Misia, super 🙂. A konkretnie z kupbon takze 🙂?? Oferta naprawde swietna...

basia16816, no wlasnie o tym rozmawiamy...
ciekawe czy ilość kuponów ograniczona  🤔  😁
Basznia z kupbon pierwszy raz,juz przeslali mi bony  😉
BASZNIAwiem. Myślałam, że skoro Misia juz kupowała to wie jak to dokładnie wygląda...

edit. Pisałam z Misia w tym samy czasie. Misiaprzesłali Ci juz bony do becekrsport 😲?
po dokonaniu płatności, przysyłają na meila z firmy kupbon.pl taki kupon do drukowania, ale w tym przypadku jest potrzebny jedynie kod bonu, który się wpisuję już n stronie sklepu podczas zamawiania w miejscu "kod rabatowy". po wpisaniu cena automatycznie się poniejsza o wartość wykupionego bonu. Ja też czasami korzystam z tego i jeszcze ani razu się nie nacięłam. Dam znać jak dojdzie przesyłka, ale rzeczywiście ona ograniczony czas jest aktywna ta oferta...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się