Kask, toczek, kasko-toczek... i kamizelka

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
23 września 2013 16:32
czeggra1, ile zapłaciłaś?bo my korespondujemy z nimi, i jak na razie wynegocjowaliśmy 10 procent zniżki przy zamówieniu 2 :/

Dramka, mi się w tym muchowym bardziej podobasz.... 😉 ten klasyczny już taki nudny 😁

Magdzior, fajny,tylko ciekawe jak ten granat na żywo...ciekawe czy by mi do rajtroka i butów pasował 😁
Dramka, też jestem za muchą 🙂
Dramka, ja też zdecydowanie jestem za muchą  🙂
Dużo zgrabniej wygląda!
deb, o ile nic nie pokićkałam, equi.dream chyba była nim zauroczona. My mamy go w sklepie, kask sam w sobie śliczny, fajnie wykonany, ale nikomu nie pasuje na głowę... Nie wiem czemu. 🙂


Z ciekawości dziś go przymierzyłam. Na moją głowę pasuje idealnie 😁
Za to wszystkie UVEXy są dla mnie za wąskie.
emptyline   Big Milk Straciatella
23 września 2013 20:38
No mówię, dziewczyny, macie szlachetne, skandynawskie głowy po prostu, nie to co mój ziemniak, który odnajduje się w okrąglutkim Mistralu. 🙂 Wniosek, mierzyć trzeba!
[quote author=Ktoś link=topic=153.msg1882694#msg1882694 date=1379950360]
czeggra1, ile zapłaciłaś?bo my korespondujemy z nimi, i jak na razie wynegocjowaliśmy 10 procent zniżki przy zamówieniu 2 :/
[/quote]

390 funtów z jakimś małym hakiem ( nie pamiętam dokładnie, bo to był wcześniejszy prezent urodzinowy od mojego Michała i nie chciał zebym wiedziała, więc grzecznie nie zaglądałam w rachunek 😉). Jakoś tak wyszło, że cena nie była negocjonowana.
Stoisko akurat prowadził właścicel firmy i mowił, ze w przyszłym tygodniu będzie z przenośnym sklepikiem w Tweseldown ( jego córka zresztą ma startować). Akurat tak się składa, że ja tam będę, bo się też tam zgłosiłam i jeśli chcecie to możemy go zagadać jaką zniżkę dałby nam na zakup jego kolejnych dwóch kamizelek 😉.
Dramka, zdecydowanie mucha! W klasycznym wydaje się jakbyś miała wielką głowę.
Przeglądałam ostatnio Rzeczpospolitą i trafiłam na takie coś: 😲


Dodam, że w celu doposażenia kasku nie trzeba posiadać potwierdzenia zakupu i można to zrobić w każdym sklepie, który w swojej ofercie posiada kaski UVEX.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
26 września 2013 19:24
Zgadza się 😉 Wszystkie Uvisiony wróciły do producenta celem uzupełnienia(nowe), a klienci mięli opcję żeby swojego Uvexa do nas przynieść 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 września 2013 19:46
deborah, na żywo kaski ładne. w brązie też b.fajnie wygląda. fakt, że nie każdemu pasują, ale widziałam kilka osób którym było naprawdę super.
Magdzior, nie zastanawiaj się i bierz! bardzo fajnie zrobione. macałam i mierzyłam. dla mnie świetna alternatywa dla kasku na czworobok (jeśli ktoś nie chce wydawać kroci rzecz jasna) 🙂
deborah, też je dziś widziałam i też mi bardzo się podobają... więc też się zapytuję, czy ktoś ma zdjęcia "w" ?
emptyline   Big Milk Straciatella
01 października 2013 11:45
Cobrinha, mówisz o Uvision czy Passion Plusie? Mogłabym jutro zrobić zdjęcie swojej głowy, ale w Passion Plus wyglądam, no ...źle. 🙂
Dziewczyny Casco czy charles owen??
....a moze uvex?:-)
Casco 😉 Charles Owen piękny, ale przewiewny to on nie jest 😉 Chyba, że ma być na zawody tylko, wtedy zdecydowanie Owen
Cobrinha, mówisz o Uvision czy Passion Plusie? Mogłabym jutro zrobić zdjęcie swojej głowy, ale w Passion Plus wyglądam, no ...źle. 🙂
Casco Passion Plus
equi.dream, :kwiatek: właśnie myśle o czymś na codzień....

Cobrinha, właśnie dziś przymierzylam ten kask i przepadlam! Tak jak Casco mnie nie interesowały, tak ten.....


Edit: czy te kaski sa takie płytkie czy powinnam miec większy rozmiar? Teoretycznie miescilam sie w zakres Mki...
No i czy nie wyglada to jak wodoglowie?

Nieładnie z boku  🙁
I wygląda na dużo za płytki.
Moona, :kwiatek: a miałam nadzieje, ze mi sie tylko wydaje... ;-)
A mi się podoba, nie są takie oplatające głowę, są inaczej zbudowane, ale wodogłowia to tu nie widzę 😉 Ale najważniejsze, żebyż Ty się dobrze czuła
m0niSka Masz fotkę z przodu? 
equi.dream, dlatego właśnie chciałam zapytać czy to te kaski z serii plytkich i tak powinno być czy moze to kask nie dla mnie...

Dramka, nie mam niestety. Robiłam z boku żeby sama zobaczyć jak to wyglada z innej perspektywy bo z przodu wyglądał bardzo korzystnie.
skoda   Horse is right, always.
02 października 2013 16:01
Jakie polecacie kamizelki w miarę niskiej cenie ? 😉 Musiałabym dodać ją do mojego wyposażenia, a kompletnie nie wiem za jakimi się oglądać..
Kupuję swój pierwszy kask i na odstrzał poszedł "Horze Pacific Defenze"  Co myślicie o tym kasku ? Ktoś ma , używa i może podzielić się wrażeniami ?
Jak w ogóle dobrać rozmiar kasku? Rozglądam się za czymś używanym w naszych ogłoszeniach.. I nie mam pojęcia  😎 czy dobry rozmiar gwarantuje, że kask będzie na mnie dobrze leżał?
Nie gwarantuje, kaski są różnie profilowane. Często dobry rozmiar w danym modelu powoduje ucisk, zwykle w okolicach skroni. Jeżdżenie w takim=bóle głowy. Trzeba niestety mierzyć, bałabym się kupić w ciemno. Spróbuj od kogoś pożyczyć, dopasuj, a potem poluj w ogłoszeniach.
Przynajmniej typ kasku bym wybrała gdzieś w realu. Niestety różne typy różnie leżą. No i rozmiarówka to się między firmami często różni.
a rozmiar to nie obwód głowy po prostu?
Tylko w teorii. U mnie jest przedział d 54 do 56 w zależności od firmy 😉
Ło matko. No nic, dzięki, szkoda tylko, że sklepy jeździeckie nie są w dużych galeriach handlowych, żeby można było nawet o 20 w niedzielę pomierzyć 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się