Gdzie na narty/snowboard???

Jeszcze do polecenia jest fajny bar na stoku, gdzie bodajże o 13, są śpiewy, tańce na stołach, konkursy, rozdawali jakiś alkohol za fri itp 😜  Animator byl chyba Polakiem nawet. Wydaje mi sie ze to bylo Val di Sole, stacja kolejki nazywała się chyba "Groste". Ktoś kojarzy ?
Kawałeczek pod tym barem był duzy snowpark.

Chyba to:
http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Passo_Grost%C3%A9.jpg&filetimestamp=20090131111812

Był ktoś, załapał się na te impreze?  🙂
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
09 stycznia 2010 19:27
aventia my jeździliśmy po 2 stronie tak jakby. Tam gdzie Folgarida, a ten bar był chyba tam jak się na Madonnę jechało no nie?
Nie pamietam 😡 to z 3/4 lata temu było. Ale super zabawa
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
09 stycznia 2010 19:33
No chyba, że tak 😉
A właśnie, ja jeszcze baardzo miło wspominam Sölden  w Austrii 😜
[quote author=Aventia link=topic=1608.msg433500#msg433500 date=1263054707]

Folgarida Marileva godna polecenia, jesli dobrze pamietam mieli fajna czarna trase, bodajze 70% nachylenia ?  😀


Dobrze pamiętasz  😀
[/quote]

haha i to byla JEDYNA godna trasa tam 😉
kiedys z polowy tej gory zlecialam, jak jakis kretyn Wloch na mnie wpadl... oj nie fajnie bylo  🙄

p.s. bylam kilka razy w knajpie, gdzie tance i spiewy byly na stolach 😉 ale nie mam pojecia gdzie to bylo 😉
Widze ze kazdy ma podobne wspomnienia stamtad  😀
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
09 stycznia 2010 22:11
Wiecie co w Solden zrobiłam? Byłam jeszcze mała i nie umiałam jeździć :P No i wzięto mnie na czarną ('poradzisz sobie!'😉. I z samej góry zjechałam (na d*pie) na sam dół. Po drodze zgubiłam obie narty i dwa kijki  🤣 Co najlepsze cały czas krzyczałam TAAAAAAAAAAAAAAAAATOOOOOOOOOOOOO! 😂 Próbowałam hamować nogami hahahah, podobno wyglądało to komicznie, wszyscy sie ze mnie śmiali  😜 😁 No i jacyś Niemcy dowozili mi mój 'zaginięty' sprzęt hahahaha
Ja tez nie lepsza,co gorsze nie bylam dzieckiem bo to bylo z 4/5 lat temu 🤔wirek:  Wypozyczyłam snowboard na 1 dzien i postanowilam sie nauczyc jeździć  😀 kolega mial mnie nauczyc, pomogl mi wsiasc na kanape i ruszylismy w góre... i tu pojawil sie problem gdyz nie umialam zsiąść z tej kanapy 🙄 JAk sie wysiadalo to byl taki z 1,5 metrowy ostry zjazd w dół. a ja ni w ząb 😡  Wiec zaczełam machac do pana co obsluguje te wyciagi, zatrzymal wyciag i na rekach mnie zniósł z tej kanapy 😎 Ach Włosi 😜
Jeżeli chodzi o kurtki to również polecam Burton, DC, jeszcze SpecialBlend.
Mam nadzieję, że uda mi się w tym roku wyrwać do Livigno - uuuwielbiam to miejsce, wo ogóle mi się nie nudzi 💘
Jestem laikiem jeśli chodzi o snowboard, ale jadę w góry na ferie i planuję nauczyć się jeździć. I moje pytanie, ile orientacyjnie kosztuje instruktor w grupie albo indywidualnie(będę jakieś 10-15km. od Zakopanego), i ile kosztuje wypożyczenie snowboardu?

naprawde nikt nie wie?  🤔 chociaż tak mniej więcej...
Wypożyczenie snowboardu to mniej więcej 25-40 zł za dobę, instruktor indywidualny to ok 60 zł za godzinę, a w grupie w zależności od ilości osób odpowiednio mniej, pewnie 35-40 zł.
trzynastka   In love with the ordinary
11 stycznia 2010 19:53
[quote author=emade link=topic=1608.msg433462#msg433462 date=1263052745]
Jestem laikiem jeśli chodzi o snowboard, ale jadę w góry na ferie i planuję nauczyć się jeździć. I moje pytanie, ile orientacyjnie kosztuje instruktor w grupie albo indywidualnie(będę jakieś 10-15km. od Zakopanego), i ile kosztuje wypożyczenie snowboardu?

naprawde nikt nie wie?  🤔 chociaż tak mniej więcej...
[/quote]

Szkoda, że jedziesz do Zakopanego a nie gdzieś Szczyrk/Wisła. Lubie uczyć i patrząc na moich "uczniów" [chłopak i 2 koleżanki] nauczycielem jestem nie najgorszym wiec zaproponowałabym Ci moje towarzystwo na stoku 🙂
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
11 stycznia 2010 20:49
ninevet, może mnie pouczysz?  Na Żarze  😁
trzynastka   In love with the ordinary
11 stycznia 2010 21:12
ninevet, może mnie pouczysz?  Na Żarze  😁


To dam Ci znać jak się będziemy wybierać 🙂 miejsce do nauki jest idealne i daleko nie mam 🙂
wymagany jest kask na stoku? bez różnicy czy są to narty czy snowboard?
chyba tylko do któregoś roku życia....
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
18 stycznia 2010 18:28
do 15, ale słyszałam kiedyś, że ma być obowiązkowy dla wszystkich. Tylko nie wiem od kiedy i czy to w ogóle prawda.
Ja jeżdżę na snowboardzie od 10 lat, wcześniej 4 lata na nartach, co roku staram się gdzieś wyjechac, bardzo lubię austriackie Alpy, polecam Ischgl, super miejscowośc, bardzo imprezowa (jest tam m. in. klub Pacha! ), zróżnicowane stoki, dobre jedzenie w barach, za górą Szwajcarska granica i strefa bezcłowa  😎, niesety dośc droga, no ale coś, za coś 😉
widok na miasteczko


dobrze wspominam też Solden (trzy trzytysięczniki), Bad Kleinkirschheim (AquaPark, wiele klubów nocnych) i Mayrhoffen (AquaPark, Tor wyścigów konnych, imprezy muzyczne), ale wiadomo, że ogólnie Austria ma bardzo dobre stoki i dobrą infrastrukturę turystyczną

W Polsce baardzo lubię Zakopane, ale to ze względu na klimat, a nie na jazdę, bo warunki i ceny są po prostu koszmarne  😁
Do Nosala i Gubałówki mam sentyment, bo tam się uczyłam, Harendę pod Zakopcem, bo tam są organizowane AZS w snowboardzie i narciarstwie, a w Zębie można sobie wynegocjowac ceny i pojeździc cały dzień np za 40 zł  😅 a poszalec na tych pagórkach też można, poniżej fotka poglądowa


Harenda
jaaaaaaa chceeeeee juuuuuuuż naaaaa naaaaartyyyyyyy !!!!  😅 😅 😅
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
18 stycznia 2010 21:18
Ja się zastanawiam czy jechać w połowie marca, bo w kwietniu mam testy gimnazjalne, ale chyba sobie nie odpuszczę  😀
cieciorka   kocioł bałkański
20 stycznia 2010 00:03
mery, ja teeez!!!!!!!!!!
A muszę czekać do marca... ;(
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
23 stycznia 2010 19:13
A muszę czekać do marca... ;(


I ja też. 6-13 🙂 Nie odpuściłam 😀
Co do polecanych miejscowosci, stoków, itp.
Ja rok temu byłam w Krynicy i polecam. Krynica jest piękna i nie ma takiego przepychu jak w Zakopanym np. na Krupówkach gdzie wieczorami jest tyle ludzi że ojoj!
W Krynicy co do Jaworzyny to osobiście tak sobie mi do gustu przypadła, ale za to polecam Centrum Narciarskie Azoty -  bardzo mi sie tam podobało! 🙂
Życze miłych wypadów na narty!  😉
A ja już za dwa tygodnie będę śmigać na desce  😅
karolinag4 pozazdrościc! A gdzie sie wybierasz na deske?  😉
Val di Sole  😅
Wow! 😜 Komu dobrze! Miłego wyjazdu!
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
23 stycznia 2010 20:15
Ja jadę do Montecampione ale będziemy też gdzie indziej przejeżdżać bo tam dość mało tras jest.
Był ktoś może w Świeradowie Zdrój?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się