prawko

TinaTigra   ...w życiu piękne są tylko chwile...
28 lutego 2013 18:18
Ja w poniedziałek zdałam  za pierwszym podejściem nową teorię- pierwsze pytanie mi uciekło, pomna że trzeba ostrożnie naciskać, bo można przeskoczyć do następnego, a powrotu nie ma-pozbawiłam się 3 punktów, na jedno pytanko źle odpowiedziałam, ale udało się. Byłam tak nastawiona na niezdanie, że z góry zapłaciłam za 2 podejścia 🤣 . Więc dla mnie poniedziałek szczęśliwy. Praktyczny mam za 3 tygodnie we wtorek.
Ja mówiłam o czwartkach. Wszystkie swoje egzaminy zdawałam właśnie w czwartki 🙂 Poniedziałki są słabe z tego, co widzę...
Dworcika nie dobijaj mnie, muszę to zdać za drugim podejściem  😵
casines, przepisz się na czwartek 😁
słabo troche z terminami mają, jak teraz pójdę to pewnie dostane na połowe kwietnia  😁
casines, dawaj na 4 kwietnia (czwartek akurat) 😉 ja zdałam 3.03 w czwartek, więc może coś jest w takich "magicznych" datach 😁
SieneK   Kasia i SieneK
01 marca 2013 01:36
W takim wypadku racja. Chociaż nie łamiesz przepisów zatrzymując się na nim, moim zdaniem to nie jest podstawa do oblania Cię  🤔

jest podstawa: nieznajpmosc przepisow mowiacych o tym, iz sygnlizator dotyczy calego skrzyzowania
bez wzgledu czy ktos jest zestresowany czy nie to egzaminator ma prawo tak stwierdzic jak napisalem
Ja ma w czwartek (14.03) poprawke. Mam nadzieję że tak jak mówicie czwartek będzie szczęśliwy!
Czwartki, nie czwartki, ale w końcu zdałam dziś!!! Jestem taka szczęśliwa, normalnie szok! Do tej pory nie mogę w to uwierzyć!!  😅 😅 😅
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
01 marca 2013 15:19
gryglodor, to jeszcze tu: GRATULACJEE 😅
Ja ma w czwartek (14.03) poprawke. Mam nadzieję że tak jak mówicie czwartek będzie szczęśliwy!

wiem, że to nic nie znaczy, ale ja dokładnie rok temu 14go marca zdałam, więc pozostaje mi tylko życzyć, żebyś podtrzymała tradycję 🙂!

ale tu się pozytywnie zrobiło, coraz więcej osób zdaje! 🙂
SieneK   Kasia i SieneK
02 marca 2013 11:19
Czwartki, nie czwartki, ale w końcu zdałam dziś!!! Jestem taka szczęśliwa, normalnie szok! Do tej pory nie mogę w to uwierzyć!!  😅 😅 😅

dokładnie, co za różnica czy to czwartek czy poniedziałek
Gratki za zdanie prawka

ja swoje zawodowe zdałem też w czwartek 1 marca tyle że w 1990  😉
Jutro zapisuje sie na A2 wreszcie 😅 zorbilam badania-powiedzieli mi,ze nie jestem tak super ślepa!
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
05 marca 2013 16:04
Prawko zdałam 28.02, przelalam kasę, a na kierowca.pwpw.pl wyświetla mi sie komunikat : "Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany." O co chodzi? Czy tak bedzie póki nie bedzie go do odbioru..?
Pewnie dokument z wordu nie został wysłany do urzędu w którym ma być ci wydane prawko😉
To znaczy, że papiery nie zostały wysłane do centrali 😉 Poczekaj kilka dni 🙂
Dworcika   Fantasmagoria
05 marca 2013 16:17
Zu, ja miałam taki komunikat. W międzyczasie odebrałam dokument, status na stronie nadal był ten sam 😉 Nie zawsze aktualizują...
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
05 marca 2013 21:43
Dzięki dziewczyny, będę dzwonić i męczyć 😁 :kwiatek:
O 12 poprawka na "B" proszę o kciuki

edit:literówka
Trzymam kciuki  :kwiatek: 
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
14 marca 2013 00:01
ChemiK, ciuki są! 😀
Macie jakas pewna strone www z kodeksem? Czy pierwsza lepsza bedzie ok?
Zapisalam sie na C... pierwsza jazda za mna🙂 Drzyjcie🙂
A ja mam praktyczny na B za 1,5 tygodnia i już się stresuje, to chore  😵
Ja właśnie robię prawko, zostało mi już mało godzin, ale za tydzień wyjeżdżam i nie zdążę go skończyć do wyjazdu. Niestety wyjazd na 2,5 miesiąca, zła jestem na siebie, że nie zdąże go zrobić, boje się że zapomnę przez ten czas dużo 🙁 Robił ktoś z was dłuższe przerwy w czasie kursu?  No ale najwyżej po powrocie wezmę kilka dodatkowych jazd jak będzie trzeba.

Za to i tak się cieszę, że się wreszcie za to wzięłam 🙂 pierwszy raz na kurs zapisałam się 5 lat temu i ciągle odwlekałam jazdy, jak zrobiłam 2 godziny to stwierdzałam, że więcej nie chce... A teraz trafiłam na takiego instruktora, że się przełamałam i aż nie mogę uwierzyć czego ja się tak bałam 🙂 teraz ciągle bym tylko jeździć chciała. nawet parkowanie rodzicom auta na podwórku sprawia mi frajdę  😁
po skończeniu kursu czekałam 2 miesiące na egzamin państwowy, tydzień przed egzaminem w ramach przypomnienia wykupiłam sobie 4 godziny dodatkowych jazd. pierwsze pół godziny to była masakra, potem już z górki 🙂
A ja trochę z innej beczki - orientowaliście się w tych nowych, idiotycznych regulacjach? Okres próbny 2 lata, zielone listki, dodatkowe szkolenia etc? Ktoś ogarnia tą masakrę?
Zielone listki i okres próbny na razie nie weszły, zostały odłożone o 3 lata w czasie.

casines - wow, to dużo czekania... mi instruktor mówił, że we Wrocławiu teraz się nie czeka więcej jak tydzień... 2 kursantki co ze mną zaczynały już były na egzaminie i właśnie tak krótko czekały. Ale ponoć ludzie się u nas przestraszyli nowej teorii i się nie zapisują na egzaminy stąd takie luzy. Pewnie jak wrócę do Polski to znowu będą duże kolejki na egzamin.
ŻE CO PROSZĘ? TYDZIEŃ? to ja sie przeprowadzam do wro  🏇
na pierwszy egzamin czekalam prawie 8 tygodni, a teraz czekam na drugi 7 tygodni. a zapisywałam się pod koniec lutego, tragedia.
Wo, to dziwne. Bo ponoc teraz mało kto zdaje. Zresztą widać nawet jak mało L-ek na mieście ostatnio. Ale może tak się tym dziewczynom po prostu udało. Moja przyjaciólka będzie się zapisywała w przyszłym tygodniu, zobaczymy jaki będzie miała termin.
TinaTigra   ...w życiu piękne są tylko chwile...
21 marca 2013 07:34
W Katowicach zapisałam się na najbliższy termin, koniec kwietnia 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się