moda, ciuchy etc...

ciska polecam Mohito - u nas przynajmniej iatne zatrzęsienie kiecek o kroju jaki opisałaś 😉
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
01 lutego 2012 20:43
U nas w końcu Mohito otworzyli. Powiem szczerze-wchodząc tam miałam oczopląs. WSZYSTKO mi się podobało  😵
bianca, gdzie jest?
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
01 lutego 2012 20:45
Czy któraś z Was kojarzy może buty z Deezee- kiedyś ktoś wstawiał- były na szpilce albo dość cienkim obcasie, czarne zamszopodobne, sznurowane z futerkiem na górze. Botki, podeszwa "traperowata"
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
01 lutego 2012 20:50
cavaletti W Realu w tylnej części, obok matrasu, stoiska Golden Rose itp.
to się jutro wybiorę 🙂 dzięki
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
01 lutego 2012 20:57
Tylko nie zabieraj mi czerwonych rękawiczek zamszowych. MUSZĘ JE JUTRO KUPIĆ. ;D
poszukiwana... mniam!  😜
Emade co to za cudo?  😍
na facebooku znalazłam, ale tak na dobra sprawe mozna samemu cos takiego zrobic tylko znaleźć taka marynarkę z odpowiednio cienkiego jeansu i zrobic wstawke
emade szał  😜 jak znajdziesz to daj znać  :kwiatek:
Jestem w dość naglącej potrzebie,nie znam się za bardzo na ubraniach więc zdam się na Wasze porady. Idę w sobotę na półmetek,mam krótką granatową prostą sukienkę,jakie rajstopy mogę do niej dobrać?
jak z jakością waszych torebek z etorebka.pl?

Z tego co ogólnie czytam torby są ok, mi niestety trafił się straszny bubel (poodrywały sie obydwa skórzane paski od zaminania do długiego paska na ramię, w środku torba na zgięciach jak by się łamała-poodpadała ekoskóra, cała lamówka na pasku popękała). Z reklamacją jest problem, bo nie chcą jej zareklamować, jedyne co zrobili to przyszyli paski... i teraz sie zastanawiam czy jeszcze ktoś ma taki problem, bo podoba mi się jeszcze jedna torba i mam dylemat czy kupować  🤔

Ada   harder. better. faster. stronger.
03 lutego 2012 15:22
Podłączam się do pytania korsik, właśnie zastanawiam się czy kupić torebkę od nich czy poszukać czegoś innego  🤔 Ceny są atrakcyjne więc nie spodziewam się nie wiadomo czego jednak boję się że torba może wyglądać tandetnie.
znalazłam taką skórzaną, ale kosztuje 429zł i ma być dostępna dopiero w marcu... 🙁
DeJotka- według mnie najlepiej takie zwykłe cieliste 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
03 lutego 2012 18:18
Jeszcze chciałam zapytać czy nadal działają te kody rabatowe od kupujących na etorebka.pl?
Pursat   Абсолют чистой крови
03 lutego 2012 18:39
Ja już pisałam nie raz, że ze swojej jednej torebki jestem bardzo zadowolona, ale druga była kompletnym niewypałem.
W co się ubrać i jak uczesać na imprezę w klimacie bollywood/belly dance? Szarawary mam czarne, chusty do tańca brzucha też, coś więcej?
kujka   new better life mode: on
04 lutego 2012 11:26
wiedźma, przedziwna sprawa, bo bollywood nie ma nic wspolnego z tancem brzucha, ale niewazne...

w kazdym razie duzo kiczu, zloto, brokat i inne swiecidla. mocny makijaz, bardzo mocno na czarno podkreslone oczy. fryzura? hmm imo albo rozpuszczone wlosy albo dlugi warkocz.
Nie ja ustalałam, dostałam tylko taką informację, ludzie chyba nie rozróżniaja tego 🙂😉ale proste czy pofalowane włosy? bo się trochę gubię już
kujka   new better life mode: on
04 lutego 2012 12:50
wiedźma, ja bym stawiala na proste:
nawiązując do tych bluz http://sexy-sweaters.com/
cieciorka   kocioł bałkański
04 lutego 2012 20:27
Dziewczyny  czy widziała któraś w sklepie stacjonarnym/internetowym/allegro taką sukienkę?


W new yorker i w stradivariusie
:kwiatek: :kwiatek:
cieciorka   kocioł bałkański
05 lutego 2012 12:18
przedwczoraj dostrzegłam 🙂

jak się nazywają wisiorki w kształcie drobnej laleczki?
Pursat   Абсолют чистой крови
05 lutego 2012 12:49
Właśnie kliknięta:

🙂

cieciorka, voodoo?  😁

Pursat, szał!  😜 skąd ją wytrzasnęłaś? 😀
Pursat obłędna  😍
Pursat, Zara?  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się