100dniowka

Strucelka, właśnie też najchętniej sama zrobiłabym sobie makijaż, bo najbardziej lubię taki swój 😉 ale siostra mnie namawia na swoją kosmetyczkę - najwyżej zmyję i zrobię swój, bo zajmuje mi to mniej więcej 7 minut  😎 a chociaż mi rzęsy doczepi, ja nie za bardzo potrafię 😉

nie mam jeszcze totalnie nic  🤔 za sukienką może rozejrzę się jak będę w Gdańsku - tydzień przed studniówką  😵
jestem tylko umówiona na malowanie paznokci, sądzę że żaden fryzjer już mnie nie przyjmie także fajnie  😀
no nic, coś wymyślę  😉
Strucelka, my chyba pierwsze! 😁

Trochę się tylko wściekłam bo okazało się, że jednak wszyscy muszą tańczyć poloneza, a ja idę sama więc byłabym przydzielona albo do jakiegoś dziwnego chłopca 😁 albo dziewczyny (sic!). Zdecydowałam, że w takim razie się spóźnię ale cii .... :p.



(Ależ to zabrzmi :lol🙂 Za moich czasów też wszyscy musieli tańczyć, ja byłam w takiej sytuacji jak Ty i osoby nie mające partnerów tańczyły z... nauczycielami  😁 . Mi się trafił Pan od PP (tzw. Colgate, nie wiem czy jeszcze uczy), więc całkiem nie najgorzej. Ale chociaż poloneza odtańczyłam 😉
Strucelka, ja mam zaufaną makijażystkę więc mam nadzieję, że mnie nie postarzy o 10 lat bo tego się najbardziej boję :/ A co do bielizny to mam brązowy zestaw już kupiony i tylko podwiązka będzie czerwona.

Qaida, Będąc w humanie mamy sytuację tragiczną bo mamy czterech chłopaków, z czego dwóch ma partnerki, a jeden tańczy z wychowawczynią więc lipa trochę. Nauczyciele już chyba też obstawieni ... (co do pp to teraz uczy  Sz. od tańca 😉).
mam sukienkę !!!! jednak  idę na studniówkę jea !  😅 😅 😅 😅 😅
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
05 stycznia 2011 23:06
A ja w piątek mam studniówkę, przy czym jeszcze muszę za klasę znaleźć jakiegokolwiek fotografa, który nie zedrze z nas fortuny.

Kupioną mam sukienkę, rajstopy (x2), buty (ubieram z półmetku - na niskim obcasie nie ma NIGDZIE fajnych butów, jak raz mi się trafiły, tak już i na dwie imprezy posłużą), torebka, czerwona bielizna, podwiązka, naszyjnik, kolczyki, kosmetyki. Ale nie mam BOLERKA! A w piątek już impreza. Nie wiem gdzie i kiedy ja coś kupię  😁

Makijaż i fryzurę robię sobie sama. Szkoda mi kasy na coś, co potrafię dobrze zrobić sama 😉
Ja mam już torebkę i buty i niedługo bd mieć sukienkę, makijaż mi robi siostra koleżanki, do fryzjera jestem umówiona, na paznokcie też...
i jedynym problemem jest to, że mój partner dzisiaj stwierdził, że nie idzie ze mną, bo wtedy jest jakaś 18stka 🤦 więc mam czas do 29.01 żeby znaleźć nowego 😵
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 stycznia 2011 09:25
ironowa co za chamstwo ;/ rażący objaw złego wychowania.. ale wcale się nie zdziwię, jak mój zrobi to samo dzień przed imprezą (tfu tfu tfu..)  😵

Agaleon pokaż sukienkę  😉
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
06 stycznia 2011 11:01
ironowa no chyba żartujesz  😵 Jakby mój partner mi dzisiaj powiedział, że nie idzie, to bym się trochę wkurzyła, ale z drugiej strony odetchnęła z ulgą, że nie muszę iść na studniówkę, bo sama bym nie poszła 😉 A szczerze powiedziawszy, nie chce mi się strasznie iść... A to już jutro.

Agaleon pokaż, pokaż sukienkę  😎
chyba mało studniówkowa, no ale zawsze coś :P

tylko takie pytanie mam. . .
czy te buty by pasowały do niej? :O
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 stycznia 2011 11:52
Agaleon bardzo ładna, tylko wydaje mi się strasznie krótka, ale nie wiem jak się na Tobie prezentuje  😉 a buty są genialne  😜 gdzie je kupiłaś?
smarcik jest 10 cm nad kolana 🙂
a buciki w zwykłym sklepiku za 50 zł 😀  🤣 🤣
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 stycznia 2011 12:23
zaprezentuj nam całość na sobie  😀
dobrze, ale wieczorem wstawie zdjęcia :P
znalazłam fajną stronkę z makijażami 🙂
może Wam się przyda 🙂
http://www.snobka.pl/dzial/263
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
06 stycznia 2011 17:14
48 godzin, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! 😜 😜 😜
zostałam przydzielona do części artystycznej 😎
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
06 stycznia 2011 17:40
a co to jest część artystyczna? ;>
Agaleon, buty do sukienki idealne!

ironowa, co to w ogóle za koleś, że Cię wystawił z tak durnego powodu?  🤔
Agaleon super są te buty  😍
ja dzisiaj w końcu byłam u krawcowej, studniowka w nastepną sobote a ja mam na razie tylko buty  😀
Nie wiem czy to tylko ja jestem taka dziwna ale im bliżej do tej studniówki i więcej przygotowań, tym bardziej się denerwuję  🤔wirek:  😁
A ja się zastanawiam czy założyć soczewki normalne, czy czarne (prawdopodobnie będę miała czarną sukienkę bo nie zapowiada się żebym znalazła inną).
Jak teraz będą te 3 dni wolne to się jeszcze pobawię z makijażami  🤣
Paznokcie też sama robię.
Tylko z włosami pójdę do profesjonalisty bo sama nic nie stworzę z tego siana.
eee hyhy dopiero na zdjęciu widze jaka ta sukienka jest XD
chyba nie na studniówke  🤔 🤔 🤔  🙄 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

Moim zdaniem zdecydowanie nie na studniówkę  🤣
Agaleon bardzo ładna kiecuszka, ale jak dla mnie troszkę za kusa na studniówkę 😉 Ale kto co lubi 🙂

Moja sukienka się szyje. Po wielu przemyśleniach ostatecznie zostanie ten wzór, który zaprezentowałam kilka stron wcześniej. Czyli będzie długa z rozcięciem.
Partnera mam (mój chłopak), ale poloneza raczej nie zatańczę i w sumie nie ubolewam specjalnie z tego powodu. W ogóle u nas w szkole zapowiadają się niezłe hece z polonezem, bo większość dziewczyn z naszej klasy nie chce/nie może tańczyć.  A w naszym liceum są tylko dwie 3 klasy  😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
06 stycznia 2011 20:54
smarcik przedstawienie albo coś 😉
my robimy 'dyplomy-nagrody' dla nauczycieli w jakiś zabawnych kategoriach za śmieszne rzeczy 😉

Agaelon według mnie też niezbyt na studniówkę 😉
no to się zabiję !
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 stycznia 2011 16:47
Agaleon oj zdecydowanie za krótka..

Chess byłam pewna, że Ty starsza jesteś  😉 no chyba że idziesz na czyjąś studniówkę, a nie swoją  😉
dobra mam inną :
czerwoną 😀
Agaleon pokaż ją!  😀
feno kolega, nie mój chłopak, ale tak czy inaczej to było trochę nie fair, na szczęście mam już nowego partnera🙂
Agaleon sukienka ładna i buty też mi się podobają, ale na studniówke trochę za krótka, zostanie Ci na inne imprezy
a tą czerwoną to pokazuj nam tu szybko 😀
u nas też jest program artystyczny, taki jakby występ uczniów przed całą resztą i jeszcze o każdej klasie jest nagrywany film i bd go puszczać na studniówce  🤔wirek:
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
07 stycznia 2011 21:40
Super, jest około 19h do studniówki a ja siedzę przed kompem, szukam muzyki w necie, nadal poprawiam dyplomy, jeszcze ich nie wydrukowałam, a w dodatku wysłuchuję narzekań kumpeli.
Nie, wcale mnie nie wkręcili w tą durną część artystyczną, wcale mi nie obrzydzają dnia na który tyle czekałam, wcale nie zostałam jak zwykle sama do robienia wszystkiego, wcale nie zaczynam mieć dość 😵

litości 🙄

Agaleon poka poka!
yga   srają muszki, będzie wiosna.
07 stycznia 2011 21:51
Agaleon- wyglądasz w niej niesamowicie tak więc sr*ć na to CO ZAZWYCZAJ SIE NOSI NA STUDNIÓWCE i idź w niej, bo serio pięknie wyglądasz. Tyłka przecież Ci nie widać.. Buty też czad.
Ja byłam na swojej 100. w jeszcze krótszej.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się