jaki bank?

Facella casines

zaraz się wczytam
ale od razu Was zapytam. Darmowe generalnie czy od wpływów miesięcznych na konto typu 1000zł? Kartka darmowa, czy trza nią miesięcznie zapłacić za 300zł?
Przelewy też darmo?
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 stycznia 2015 18:43
Wszystko darmowe. Nic nie płacę za kartę, nawet jeśli nieaktywna albo nic nią nie płacę od miesięcy, nie muszę mieć "ruchu" na koncie (ani przychodów, ani wydatków), za przelewy krajowe nie płacę (chyba, że chcę taki ekspresowy).
w mbanku tak samo, nie ma żadnych warunków do spełnienia żeby konto, przelewy i karta była darmowa. dodatkowo, jak mi sie rozmagnesowała karta to za nową nie musiałam nic płacić. tylko w przypadku tego konta jak pójdziesz do banku np. wpłacić pieniądze, zrobić przelew itd to wtedy jakąś prowizję płacisz. ale chyba mało kto to teraz robi, a no i za sprawdzenie salda konta w bankomacie opłata 5 zł.
casines, ja jestem w mbanku i za utrzymanie karty której nie używałam (trzeba obieg 100zł mieć) płaciłam 4zł/msc, więc ją dezaktywowałam. Również mam eKonto - dlaczego mamy różne stawki? Jesteś pewna, ze warunek się nie pojawił, a nie zwróciłaś na niego uwagi bo te 100zł obiegu miesięcznego masz? Poza tym, także konto mam darmowe.
zoriczkowa eKonto i eKonto mobilne to dwie różne oferty
agnesix, aaa nie doczytałam sorki, moja nieuwaga
Ja tez mam ekonto mobilne. nie dosc, ze jest nieużywane to jeszcze co miesiac wpada kasa z oprocentowania! Polecam tez.

W dawnym alior syncu,teraz fatalna nazwa: T-mobile usługi bankowe,tez mam wszystko za darmo!
Dziewczyny, a jaką macie kartę przy ekoncie mobilnym? 'Wypukłą' debetową?
zwykłą debetową, nie wiem co oznacza wypukła, ale jeżeli chodzi o to że dane i cyferki są wypukłe to tak 😀
Epikea ja kiedyś w PKO reklamowałam ten list z informacją o debecie i oddali mi pieniądze.
o szepcik dzięki, dobrze wiedzieć
chyba się do nich przejdę
Zastrzegłam nr do celów marketingowych i co? I dzwoniła do mnie babka przedstawić się że jest moim opiekunem klienta i że zaprasza na spotkanie aby mogła mi ofertę przedstawić  😵
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
28 stycznia 2015 09:22
czy ma ktoś z Was konto w PKO? Wam też tak dziwnie księgują wpłaty i wypłaty na koncie?
Bee., dziwnie to znacz jak? ja mam pko.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
29 stycznia 2015 09:37
czasami z trzy dniowym opóźnieniem. np mamy środę, środki wypłacane z karty mam zaksięgowane z 26, 27, aż nagle 28 pojawia mi wypłata z 23  🤔 korzystamy z jednego konta z chłopakiem i przez te opóźnione księgowanie tracimy kontrolę nad naszymi wydatkami przyznam szczerze. pensja też przychodzi z opóźnieniem, np. współpracownicy dostają  wypłaty a u nas na koncie - 3 dni później. i ostatnio sytuacja, przyjaciółka przelała mi pieniądze w piątek (i jestem tego na 100 procent pewna) i na logikę, kwota powinna pójść pierwszą transzą w poniedziałek a pojawiły się wczoraj wieczorem  🙄
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
09 lutego 2015 10:45
Pisałam w innym wątku ale może ten będzie bardziej odpowiedni.

Czy ktoś z Was brał może mini-ratkę w PKO?
Możecie polecić mi bank, w którym:
- prowadzenie konta jest za darmo
- karta darmowa (może być od jakiejś tam kwoty operacji bezgotówkowych, bo niemal wszędzie kartą płacę),
- darmowe wypłacanie z większości/wszystkich bankomatów,
i, co najważniejsze,
- ma możliwość zaciągnięcia niskiego debetu (max. do 500 zł) ale tak, by zadłużenie można było spłacić bez oprocentowania (np. w trakcie 3 miesięcy od dnia zadłużenia)
- debet można zaciągnąć nie tylko płacąc kartą, ale robiąc także przelewy internetowe.

Ktoś, coś? 👀

Obecnie jestem w MBanku, mam eKonto - czy mogę je zmienić w eKonto mobline? Doszukałam się w sieci informacji, że jest to konto dla nowych użytkowników MBanku - czy to oznacza, że musiałabym zamknąć obecne konto i założyć nowe? 🤔

Jeszcze jedno pytanie. Dawno temu zakładałam konto w Alior Sync. Praktycznie z niego nie korzystałam, ale dziś chciałam spojrzeć w to, co tam mają i... niespodzianka! Alior Sync przemienił się w bank T-mobile. Kogoś też spotkała taka niespodzianka? Bank nie powinien mnie poinformować o zmianie?

Z góry dziękuję za pomoc :kwiatek:

edit. dopisek
mundialowa, tak, musisz zamknąć konto i założyć nowe, też chciałam zmienić i taką informację otrzymałam z BOK.

Edit: oczywiście chodzi o Mbank 😉.
mundialowa, T-mobile jest juz od ponad roku wydaje mi sie...  😂
I bank o tym zdecydowanie informował... Ja otwierałam lodówkę i widziałam T-mobile  😁
Sisisa, dzięki 😉

mery, w takim razie żyję w innym wymiarze, bo mnie jakoś to ominęło 😀 Tzn. wiem, że jest bank T-mobile, ale nie wiedziałam, że zajął miejsce Synca. A wydaje mi się, że bank powinien poinformować o tym klientów przysyłając chociażby pismo, czy coś w tym rodzaju 😉

Kwestia wyboru banku z wymienionymi wcześniej opcjami wciąż otwarta, gdyby ktoś miał jakieś propozycje, będę wdzięczna :kwiatek:
mundialowa

rzuć okiem na tę stronę i poprzednią wątku
pytałam mniej więcej o to samo 😉 i dziewczyny poleciły 2 banki, w tym wlasnie Mbank z tym Ekontem mobilnym
tylko pytanie jak z tym debetem w mbanku, musiałabyś ich podpytać. swoją drogą nie wiem czy wiecie, w mbanku za polecanie ich kont są nagrody, ja dostałam 100 zł za to że mój chłopak założył u nich ekonto i jakiś dodatkowy rachunek emax czy coś takiego.
casines, no a wlasnie mnie polecił brat i nie dostał 100wki :/

mundialowa, wydaje mi sie,ze maile wysyłali. Mysle,ze wysyłanie tysięcy listów im sie po prostu nie opłaca 😉
mery, maila z banku bym nie przeoczyła, bo od sprawdzania skrzynki jestem uzależniona, a mimo to żyłam w nieświadomości 😉

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi związane z bankami :kwiatek: Jeśli nie znajdę interesującej oferty z kartą kredytową (propozycja MBanku nie jest dla mnie korzystna), to zmienię tylko eKonto na eKonto mobilne 🙂
mery, a rejstrował się na polecambank i kiedy zakładałaś konto powiedziałaś to pracownikowi? ewentualnie jeszcze jakieś tam były warunki, chyba płatność kartą w sumie na 200zł i takie pierdoły
casines, no brat sie nie rejestrował na tej str o ktorej mowisz,ale kiedys chyba nie bylo takiego musu? Czy to od zawsze...?

Mam pytanie: czy jest jakies cos gdzie moglabym co jakis czas wpłacać kase,ale nie konkretna kwotę tylko jak mi sie spodoba w dowolnym czasie, czy 10zl czy 110zl?? Czy jakies konto oszczędnościowe? Lokata z wpływami? Skarbonka? Czy najlepiej chować do skarpety??
mery, ja się musiałam zarejstrowac zanim chłopak konto założył, w sumie nie wiem czy takie zasady są od zawsze bo to w zeszłe wakacje było
No ja zakładałam troche wczesniej... No trudno, nie bedzie stówki 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 marca 2015 20:09
Od 1.06.2015r. Meritum Bank będzie mi naliczał 6, 8 lub 14 zł miesięcznie za "obsługę karty". Totalnie nie rozumiem, kiedy jaka stawka obowiązuje i co to znaczy "obsługa karty", ale to jest zwykłe złodziejstwo, dlatego szukam innego banku, który nie będzie mi zżynał kasy z konta. Nie mam przychodów, więc w ten sposób szybko zostanę bez pieniędzy. Potrzebuję "konta za 0", czyli darmowe bankomaty, przelewy, prowadzenie rachunku i karta, przy braku przychodów. Ktoś coś? mBank ma, owszem, ale musi być 1000 zł przychodu miesięcznie, żeby nie ponosić opłat. A przychodu nie będzie, bo nie mam pracy. Jestem wściekła i chce mi wyć, bo jestem biedna jak mysz kościelna, a bank próbuje mnie obrabować z ostatnich drobniaków, jakie mam...
0w mBanku jak płacisz kartą 100zł (bądź też 200zł, zależy chyba od oferty) nie płacisz za kratę, nie musisz mieć 1000zł co miesiąc przychodu...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się