kącik skoków

...Wrzucenie od czapy raz na pół roku fotki zrobionej kartoflem i podpisanie (jak jest to jakiś sensowy tekst to jeszcze... ale błędy ortograficzne, brak interpunkcji jakiejkolwiek i sam tekst o przysłowiowym zadzie maryni) no to tak w kit da jakiś mierzalny efekt, poza lajkami quoniareczek i znajomków.
Moon,
A ja bym jeszcze dodała pisanie "pidżyn ingliszem" (ano właśnie posty z aktualnej olimpiady). Jezusie jak można było przeczytać o "zużytym koniu", zamiast o koniu, który się przyzwyczaja... i inne "kFiaki". Takie "thank you from the moutain" to tylko Polak czytający ten ponglisz zrozumie. I ja kumam intencje dobre-, że ma być światowo, międzynarodowo, koledzy startujący na Olimpiadzie z innych krajów też może zobaczą i zalajkują... ale to jednak jest brak profeski takiej. Szczególnie, że błędy paskudne, rażące, przeinaczające sens całej wypowiedzi.
Niestety trzeba zanim się puści takiego posta wysłać smska do kogoś z prośbą o korektę.
BTW chyba taką apkę odpalę dla naszych zawodników i influencerów- płątność smskiem, za korektę posta. Rach ciach i gotowe.
kotbury, a kogo masz na myśli ?
faith, dziękuję
kotbury, oj tak, językowo tam jest masakra 🙈
Szwecja drużynowo wygrała - po wcześniejszych przejazdach całego teamu w konkursie indywidualnym - żadna niespodzianka 😀
Briliante, bardzo ciekawy artykuł. Fajnie pisze też o podkowach. Nie wiedziałam, że jest taki specyfik do zabezpieczenia kopyt, choć chyba raz widziałam jakiś film reklamowy na youtube. Ciekawe czy ktokolwiek w PL tego używa?
Można oglądać gdzieś za darmo relacje z MP? Na świecie koni odsyłają do clipmyhorse ale tam chyba płatne jest..
arlyn, na clipmyhorse można oglądać za free na komputerze w wersji na na 1/4 ekranu.
arlyn, normalnie na świecie koni można oglądać
Na całym ekranie za darmo.
Co tam się podziało w młodych jeźdźcach, że na dotychczasowe przejazdy połowa ma eliminacje?
anetakajper   Dolata i spółka
12 sierpnia 2021 11:48
Oglądałam i 🙄 masakra!
Ojoj, ja tylko ladies zerknęłam i było dość łatwo, całkiem nie wysoko jak na optykę tego parkuru, bo tam się zawsze wysoko wydaje jak się ogląda parkur na żywo.
A co było przyczyną eliminek?
No ja własnie nie miałam jak obejrzeć i tylko wyniki sprawdzałam.
Chyba dwie osoby miały w szeregu wyłamania i dlatego eliminacje. Olga skrobacz miała wyłamanie na stacjonacie białej, poleciała na szyję i próbowała wrócić w siodło ale niestety, nie udało się..
Pogrom był! 🙄
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
12 sierpnia 2021 21:34
Nie stało łatwo, dodatkowo MJ to duży przeskok z juniora.
Parkury były dziwne, łatwo było popełnić błąd.
Nie wiem czy chodzi o przeskok ale źle się to oglądało. Już nie będę się rozpisywać :/
anetakajper   Dolata i spółka
13 sierpnia 2021 07:35
Gilliann, dokładnie. Jedna wielka szarpanina, plombowanie.
Dzieci stały miło i dzieci ładnie jechały.
W niedziele nadrobie i obejrze wszystko, dużo tego nie ma heh
anetakajper   Dolata i spółka
13 sierpnia 2021 09:33
Perlica, tak. Bardzo ładne przejazdy 🙂
No i po Ladies. Też ładne przejazdy, równe i miłe dla oka.
Zawody konne mi się zacięły i nie wiem jak wygląda ostateczna kwalifikacja w sumie, bo się zgubiłam.
Jeju jak ja bym chciała umieć tak opanowanie jechać ;-)
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 sierpnia 2021 15:22
Czy tylko ja nie widzę wyników z ladies cup? Doszło do weroniki i tyle…
Strzyga, nitk nie widzi na zawody konne, ale jak wejdziesz w plik z klasyfikacją po 2konkursach to tam znajdziesz
I po transmisji :-)
Operator kamery chyba jest nietrzeżwy, bo macha kamerą i nie zdążył 1 pokazać :-)
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 sierpnia 2021 15:41
Perlica, no widzę tylko klasyfikacje po 1. Półfinale 🙁
Strzyga, jest jako 1 dokument podczepiony, w zakładce documents. Przynajmniej ja widzę.
Za to MJ zepsuli i transmisję całkiem i zawody konne całkiem 😝
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 sierpnia 2021 16:13
Aaa, już widzę! No i pięknie Elmunio!
Jest prąd i jest transmisja :-)

Szuler skacze fantastycznie pod D. Kubiakiem😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się