Howrse gra :)

Kawecan   Jeździec bez konia...
08 września 2010 20:05
Ale właśnie jak jest np. francuskie czy niemieckie to trzeba się rejestrować od nowa w końcu.
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 września 2010 20:10
To już wolę na angielskim zostać, bo zaczynać od początku - to mi się nie uśmiecha 😁

Ewentualnie jakby się dało przenieść wszystkie BMy to czemu nie 😉
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
08 września 2010 20:23
notarialna nie żartuj  🤣

ja się z chęcią przeniosę na polski. ciekawe jakie rasy dadzą. czy takie jak na angielskim czy takie jak na niemieckim?
konta na angielskim też nie zlikwiduję 😉
wątek zamknięty
No i sprzedalem 200 manure i tez nie zaliczylo  😕
wątek zamknięty
Jak w zadaniu każe sprzedać 100 manura to musisz sprzedać 100 i ani jednego mniej i ani jednego wiecej za jednym razem
wątek zamknięty
Sprzedalem juz dwukrotnie po 100 i raz 200. I nadal zadanie jest niezaliczone 🙁
wątek zamknięty
Ja tez wolę zostać na tym angielskiem... Już trochę tam nazbierałam... .
Btw., czy ktoś znalazł tą secret page?
wątek zamknięty
Mirmil - jaki masz login na howrse 😀, muszę dodać znajomego, a Ciebie nie mam na pewno 🙂
wątek zamknięty
Taki sam jak tutaj 🙂
wątek zamknięty
Mi się w końcu gwiazdki trafiły. Raz dostałam Piece of Clound, a drugi Saddle  😎
wątek zamknięty
Alice, JARA podawała secret page #1 gdzieś parę stron temu.
wątek zamknięty
Ja nie 🙁 Alice, a co do konia do Araby Chestnut mi się już znudziły więc wole poczekać aż mi dorosną 2 klaczki i je pokryć żeby mieć swoje żrebaki 😉 Ale jeśli oferta jest nadal aktualna to mogłabys się ze mną zamienić coś z BM na MA , co ty na to ?
wątek zamknięty
A co powiesz na tą klaczkę? 28* co prawda, ale też nienajgorsza😉 Źrebaki powinna dawac już 29*
http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=11717759
wątek zamknięty
Czy ktoś wie pod jaki adres wysłać tą private message do Ow???? 🤔wirek: 😡 Z góry dziekuje:*
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 września 2010 06:57
Primochówna, wpisujesz Ow jako adresata, w tytule robisz buźkę : ) (ale bez spacji) i w wiadomości możesz wysłać tez kilka buziek. Ja tak zrobiłam i mi zaliczyło. A Ow to oficjalny użytkownik Owlientowy
wątek zamknięty
Fucktycznie trzeba się rejestrować od nowa jak sie język zmienia...
Myślałam, że rozwiążą to w formie nakładki językowej i tyle...
To ja zostanę chyba przy angielskiej wersji... przy okazji język podszkolę...

edit:

Mam zapytanko: czy jak sobie szkolę konia, i wyszkoliłam go już na maksa (w tej tabelce "Training"😉 w jego trzech koronnych dyscyplinach,
to czy mogę szkolić go tam też w innych? Mam wrażenie, że mi BLUP spadł jak konia, który ma w rasie uwarunkowane: Trotting, Stamina i Speed (wyszkolone na maksa) zaczęłam szkolić w Jumping... Jak to jest?
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 września 2010 13:04
Nic nie spada. Możesz szkolić normalnie. Koniowi blup spada po 25 roku życia. Żeby blup był 100% oprócz trzech najważniejszych dyscyplin musi mieć 20x1miejsce. Dodatkowo "rides" też musi mieć wyszkolone na maks. Trzy dyscypliny powinny być pogrubione na czarno.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 września 2010 13:25
a dużo ten BLUP spada po 25 roku życia? nie wiedziałam że jest coś takiego  👀
wątek zamknięty
Dziekuje za szybką odpowiedz:]
wątek zamknięty
hej ;] jak to jest z tym rośnięciem konia?? Bo na forum czytałam że trzeba go przed jego 22 położyć spać i rano o 9 normalnego ludzkiego czasu bedzie zaktualizowane, czyli koń bedzie starszy. Tylko że mi sie starszy nie robi. i muszę tą piramidkę na postarzanie dawać... jak to jest bo ja jakaś chyba  🤔wirek:
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 września 2010 15:36
tak jak mówisz. tylko pamiętaj że u nich czas jest 2h wstecz? czyli o naszej 11 nastepuje aktualizacja jakoś.

edit:
wymienię 2 x WoY, 1 x Artemis Arrow i 1 x Piece of Cloud na Chronos Timera lub Zeusa! pilnie 😉
wątek zamknięty
Wiem, wiem ale i tak nie było dzisiaj.  🤔
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 września 2010 15:43
hmmm to nie wiem. moje się starzeją. a kładziesz je spać na padok lub do boksu?
wątek zamknięty
a no kłade. Zobacze jeszcze jutro  🙄 ;]
wątek zamknięty
tak jak mówisz. tylko pamiętaj że u nich czas jest 2h wstecz? czyli o naszej 11 nastepuje aktualizacja jakoś.



nie jestem pewna czy do końca masz racje bo wchodziłam o 9 i już miałam wszystko zaktualizowane 😉
co do konia , Alice, to nie zdążyłam zerknać 🙂 zaraz zlukam i zrobię edit 😉

edit:
Już patrzyłam 🙂 Cóż, w sumie mi nie zaszkodziłaby jeszcze jedna klacz ... Więc może być że wystawiasz za 500 a ja wysyłam MA, jak byś mi mogła dorzucić AT , żeby za konia wyszły 2 passy bo po 3 passy to trochę za drogo w szczególności że nie potrzebuje więcej koni  😎
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 września 2010 20:45
ja jak wchodzę o 9 to nie mam zaktualizowanych 🙁 ale mnie to nie robi różnicy 😉

wkurzyłam się za to dzisiaj bo upatrzoną kobyłkę mi na licytacji zwinęli  😵 mój szalony refleks zawiódł  😂
kto z was hanowery hoduje?
wątek zamknięty
no właśnie może niech każdy powie co hoduje  👀
ja np. araby i zaczynam hodowle shetlandów 💃
wątek zamknięty
Generalnie dzisiaj cos z updatem poszło nie tak, jest mega problem z galopowymi zawodami. Konie poniżej chyba 40 pointów w galopie nie mogą sie rejestrować. Jak naciska się "display" przy gallop race to  zamiast zawodów pokazuje sie "null" czyli jakiś błąd w skrypcie. Bardzo późno konie "wyszły" z boksów jeśli kończył im się dzisiaj boarding, a mi do tego konie zaboardowane kolo 12 znów wyrzuciło z boksów. 
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
09 września 2010 21:05
dopiero zaczynam grę więc jedną rasę tylko hoduję. hanowery sobie upatrzyłam 😉 miałam nadzieję że może ktoś jeszcze. ale tutaj chyba największą popularnością cieszą się araby 🙂

w ogóle zrobiłam sobie dzisiaj z nudów layout jak tam przypadkiem przemkniecie przez moje konto to powiedzcie czy 'z grubsza' wszystko się wyświetla. będę wdzięczna  :kwiatek:
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 września 2010 21:07
sei, Ja mam multum Hanowerów na sprzedaż 😵 http://www.howrse.com/joueur/fiche/commerce?id=26567349

Co do hodowli - ja inwestuję teraz już w dobre araby (jakoś mam do nich sentyment) które już są wytrenowane z dobrymi skillsami i dużą ilością BM items. A głównie dla polepszenia EC 😉

I może zacznę hodować jakąś rasę z małą ilością koni.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.