Howrse gra :)

Szybki kurs suwaczków 😀

<div style="padding: 4px; overflow: auto; position: absolute; left: 323px; top: 449px; width: 260px; height: 155px; color: rgb(0, 0, 0); text-align: center;"> <span style="color: rgb(0, 0, 0); font-weight: bold;">Instrukcja (Zmień na swój tekst 😀): Wklejacie całość do trybu HTML, potem przechodzicie do normalnego i ręcznie ustalacie położenie i wielkość 😀 Tzn klikacie na pole z tekstem i zmieniacie wszystko przeciągając kwadraciki na bokach 😀 Położenie- kwadracik na narysowanymi strzałkami. Zmiana tekstu- klikasz w środku na tekst i piszesz 😀 Można też bawić się w liczenie pikseli, czego nie polecam... Suwaczek pojawi się tylko gdy będzie to konieczne tzn. gdy tekst nie zmieści się w ramce 🙂 Mam nadzieję, że zrozumiecie coś z tego 🙂 </span><br></span></div>

Prezentacje robię za darmo, bo każdy głupi może znaleźć to bezproblemowo w necie. Tylko nie każdemu się chce 😉 Obrazek możesz mieć własny 🙂 Robię w HTML, mogą być ramki, suwaczki, tabelki itp 😀
wątek zamknięty
olciiik   `Dzień dobry, kocham Cię`
08 marca 2011 20:05
kurde... czeka mnie dzisiaj w nocy dłuuugie BLUPowanie  😵
muszę zrobić ogiera i przynajmniej dwie klacze.
wątek zamknięty
ja tez robie prezentacje jak chcesz 😉
wątek zamknięty
no nie wierze , ty Pacia to jakas g..pia jestes za preproszeniem  😂

PO 1 - NIE SPRZEDALAM ZADNYCH KONI ! BO URODZIL MI SIE TYLKO 1 JEDNOROG

PO 2 - wystawiałm krycie , za opieke

PO 3 - oddam Ci go , ale za 3 dni

PO 4 - WSZYSTKO BYLO ZA TWOIM POZWOLENIEM SKARBIE  😎

I mnie nie oczerniaj na forum co  🤔
wątek zamknięty
jest kos kto mi moze pokryc rano jednoroga klacz?
wątek zamknięty
zastanawiam się czy rano wstawać czy nie...
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
08 marca 2011 20:37
Może by warto założyć nowy wątek i poprosić o zamknięcie tego? Bo ten już się robi mało czytelny ze względu na dużą ilość stron 😉
wątek zamknięty
hmmmm... ok, mogę zacząć  😀
wątek zamknięty
E tam, jest wyszukiwarka  😎
wątek zamknięty
nikt nic nie kupuje na CR 🙁?
wątek zamknięty
Proszę pilnie o 3 punkciki postarzania na Nasetta (potrzebne mi dla jednorożki) oddam zaraz ! 😀
wątek zamknięty
[url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,49169.new.html#new]http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,49169.new.html#new[/url]
dobra zaczynamy od początku!  😉
ups chyba najpierw powinnni zamkonąć stary dostnę bana? ups...  🤦
wątek zamknięty
a ja mam na wymianę 2x kamień filozoficzny za zestaw Hery 🙂 dostępne w wymianach 🙂
wątek zamknięty
pokryje mi dzis ktos ktos rożkę? Dam pkt dorastania 🙂
Proszę  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.