Niedługo do LO(a może i nie...)

no tak, tak. Chociaz kto wie, bo jak mnie nigdzie nie przyjma to bede musiala isc tam gdzie beda
miejsca  🙁

Dziewczyny, jak teraz na szybko zdobyc pkt za wolontariat?
Może spróbuj w jakimś schronisku pogadać czy coś, czy napiszą Ci, że pomagałaś? Fundacji jest masa. A na WOŚPie nie byłaś?
Potrzebuję pomocy. Znajdzie się tutaj może ktoś, kto rejestrował się do dwóch systemów rekrutacyjnych? (nie wiem jak to ująć). Chodzi o to, że na przykład Białystok i Warszawa chociażby. Jestem w sytuacji, że szkołę pierwszego wyboru mam na śląsku (i co za tym idzie na innej stronie), a pozostałe dwa miejsca w Krakowie (e-omikron). O ile ze śląskiem problemu nie było i na luzie dokonałam rejestracji, wyboru klasy itd, to z e-omikronem mam problemy, bo tam są te priorytety, nie ma możliwości zaznaczenia, że szkoła pierwszego wyboru jest poza regionem objętym tą rekrutacją. Czyli wyskakuje mi na 1 priorytet szkoła, którą teoretycznie mam na drugim miejscu. Czy jeżeli nie złożę tam podania, które rzekomo świadczy o tej szkole pierwszego wyboru, to system weźmie mnie pod uwagę mimo tego że szkoła jest na pierwszym priorytecie? Matko, mieszam strasznie ale mam nadzieję że ktoś mnie zrozumie.

Zaczynam się pukać w głowę że tak sobie z tymi szkołami zamąciłam  😜
Anioleczek, może po prostu zadzwoń do szkoły i się spytaj. Tak będzie najłatwiej 😉
anioleczek.97, a nie ma tam opcji "inna szkoła"? coś takiego? Co wrzuciłabyś na pierwszy wybór w tym krakowskim. Bo np. nasza szkoła nie bierze udziału w internetowej rekrutacji i właśnie tak trzeba zaznaczać, zwyczajnie nie ma takiej pozycji 🙂 Spróbuj w ten sposób, albo właśnie zadzwoń i spytaj.
A to nie jest tak, że musisz wejść w system rekrutacyjny krakowa? Bo u nas w Warszawskim jest opcja dla osób spoza Warszawy.
infantil, ale anioleczek napisała, że jest inna strona do śląskiego, a na oddzielnej ma krakowskie, i właśnie tu ma problem, bo logując się na krakowskiej stronie nie może zacząć od szkoły drugiego wyboru, tylko automatycznie wrzuca jej na pierwszy... 😉
A ok, nie zrozumiałam  😡
No właśnie na e-omikronie (krakowski) teoretycznie jest napisane w tym jak wybierasz dane szkoły "region" czy cos takiego i możliwości są "Miasto Kraków", "powiat krakowski" i "nie dotyczy" ale system w ogóle nie bierze pod uwagę tego "nie dotyczy"  😁 Jutro zadzwonię do tej szkoły, którą normalnie mam na drugim, a w krakowie na pierwszym miejscu i sie dowiem dokładnie 😎
Jest ktoś z Lublina, kto wybiera się na Podwale ?
widzexxcie, ja chyba podwale na 3 miejsce dam 😉 Nie mam jeszcze pojecie gdzie chce tak na serio.... Dlaczego musimy w ciemno składać, to nie ma sensu 🤔wirek:
Dziewczyny, bez stresu, teraz jest niż, dużo mniej uczniów, więc łatwiej będzie się dostać. Z resztą można pisać odwołania :P.
Kortina Zapraszam na Podwale, zawaliści nauczyciele, szkola ladna i dobrze wyposażona z pięknym widokiem na zamek ;-)

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tą wartością niewpisaną... mam się martwić?  😵
Że jeżeli nie brałaś udziału w jakimś ich teście np. predyspozycji językowych to tak masz wpisane. Ja mam tak samo, bo też Fredrę na 2 mam 😀
Ale we Fredrze nie było testu 😉
Chodziło mi o to, że nawet jak nie było, to ja mam takie samo - w innych szkołach brałam udział w jakiś tam testach i mam wpisane pkt w tym miejscu. A tak to nie wiem, czemu się tak robi, ale pytałam osoby, które mają fredrę na 1 i mają wpisane to samo
Hm. No dobra, jeżeli mnie to nie skreśla z listy kandydatów to niech sobie jest 😉
Podbijam temat, bo dziś wielki dzień  🙂
W Warszawie system szalał, szalał, aż padł. Ktoś już coś wie?
O 16 ma być dopiero wiadomo to co Wy wydziwiacie z tym systemem?  😁
Ed. Ach, *do 16.
Dostałam się na pierwszy wybór  😜
Ha ha ha , a ja dalej nic nie mam na poczcie i nie moge się zalogować do systemu.
Od początku kocham ten system miłością wielka  🤬
Ja też się dostałam na pierwszy wybór  😅
Ja na trzeci, tak jak myslalam. Właściwie to tam chyba jestem na jakis pierwszych miejscach listy, do drugiego miejsca kilku punktów zabraklo  🤔
też dostałam się na pierwszy wybór 😀
2 wybór :/
Nie martwcie sie, ja sie dostałam na 3 i dziekuje niebiosom, że tak wyszło 😉 nadal to mówie, po 3 latach od zakończenia liceum 🙂


Hehehe a tak mnie na wspomnienia wzieło, bo pamiętam, że o tym, że dostałam się dopiero na trzeci wybór (fakt, za wysoko sobie podniosłam poprzeczkę przy wybieraniu szkół 😀) dowiedziałam się siedząc na koniu i tak sie rozpłakałam, że nie mogłam zejśc xD
Alabamka Czyli gdzie jesteś? 😉
Jak jest z drugą rekrutacją? Kiedy, jak itd. bo sie pogubiłam  🙄
Rozumiem tyle, że we wtorek będzie mozna spr. w systemie która szkoła ma wolne miejsca, ale ile będzie czasu na zgłoszenie sie do niej z kopią świadectwa i wyników egzaminów? To też troche działa na zasadzie kto pierwszy ten lepszy? Zastanawiam sie czy nie odwołać wyjazdu przez to.
Ja się dostałam na pierwszy wybór, ale chce się przenieść na drugi  😂 Pisałam dzisiaj z mamą na szybko podanie i teraz czekam, może się uda.

Cd drugiego naboru, to u mnie, w Lublinie jego wyniki zostaną ogłoszone 8 lipca. Poczytajcie w systemie, wszystko powinno być napisane, przynajmniej ja mam 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się