produkty ANKY

Livia   ...z innego świata
09 maja 2011 21:23
Fantazja, oo, to nie wiedziałam 🙂

W ogole, jakiś szał na Hortensię się zrobił 🙂 Ja pamiętam, jak rok czy dwa temu był szał na Cobalta i wszyscy chcieli Cobalta  😁
kujka   new better life mode: on
09 maja 2011 21:28
bo hortensja to w przeciwienstwie do cobalta bardzo ladny kolor 😁
Livia, chyba byłam jedyną która cobalta nie chciała
a hortensja mi się marzyła odkąd ubrałam w nią Fantazję, jak była na sprzedaż to akurat kasy nie miałam
juliadna, O MÓJ BOŻE jaki fajny koń, jeździec, co za zdjęcie!!

quantanamera, toć od dawna wiadomo, że czekolada elegancja francja 😀

Monny   bez odbioru .
10 maja 2011 07:06
A kto zgarnął Seagreen  z ogłoszeń? 😀
Livia   ...z innego świata
10 maja 2011 08:01
Fantazja, ja chciałam po tym szale jakoś i długo szukałam - ale w końcu dostałam 😀

Monny, też jestem ciekawa 😉 Kto się przyzna? 😉
Jana, do bananki idealnie pasują fair play żółte 🙂 a z redem się wstrzymaj, bo ja ciągle mam wątpliwości czy to na pewno red, bo z pewnością nie jest to zwykła czerwień 🙂


O.k  🙂 Z redem się wstrzymuję, za hortensją przekopuje sklepy (faktycznie nigdzie ich już nie ma  🙁 ), a bananek z fair play to będą te żółte:
http://www.tundra.pl/catalog/product_info.php/products_id/707?osCsid=8d8mv4oph13f2vvtesv24r5cl3
czy te bananowe:
http://www.equiversum.pl/fairplay-fair-play-owijki-polarowe-p-1484.html?osCsid=9121ef46dacf652af73740f2c8ac9e9b
🤔
Uwaga, mam zagadkę 🙂
Kto mi powie co to za kolory :

Brązy: pierwszy od prawej to na pewno chocolate. Zdjęcie bardzo dobrze oddaje kolory:



Szarości: pierwszy po prawej to na pewni Graphi, jeden z nich to khaki, żaden z nich to grey



Sprawa nieaktualna, sama do tego doszłam. Brązy: mocca, cofee, chocolate
szarości:  fog, khaki, graphit
Livia   ...z innego świata
10 maja 2011 18:04
croopie, same perełki tam u ciebie 😉
Perełki nie perełki, poprostu kupione baaaardzo dawno temu 🙂
Anetkis była już o tym dyskusja. Nie dość, że zasponsorowałam już Anky, to nie mam zamiaru przestać.  😂 Koniec 🚫.

Powie mi jakaś dobra dusza gdzie jest nadzieja dostać Anky hortensję? Przepraszam, że ponawiam pytanie, ale zawsze ten kolor był moim ulubionym i gdybym tylko mogła gdzieś taką Ankę dostać  😜...

Chorał w Anky Pink:



Pozdrawiam 😉.
Naturalsi, trzeba było pytać kilka dni temu 🙂 Bo miałam, ale sprzedałam 🙂
Livia   ...z innego świata
10 maja 2011 18:52
Naturalsi, możesz polować tylko i wyłącznie na używkę 😉
Ale miałaś używaną, a ja marzę o nowej.  😍

Hmmm. Dziękuję w takim razie za sprowadzenie mnie na ziemię  🤣.
Naturalsi, miałam używaną raz, nawet nie praną 🙂 Nie zdążyłam jej nawet wystawić 🙂
Szukaj na ebayu
Julka  ha a kto cię wpędził w  ankyeskadronomanię , no kto ? 😀
Livia   ...z innego świata
10 maja 2011 19:06
Za niedługo Hortensia pobije Alt Rosę pod względem uzyskiwanej ceny  😁
pierwsza sprawa:
croopie, nie uważam, że to zdjęcie oddaje kolor chocolate. Miałam właśnie kupić chocolate, idę sobie do sklepu, a tam o wiele ciemniejszy niż się spodziewałam > nie kupiłam, co do kolorów jest tam CHYBA hazel.
sprawa druga
czy to do siebie pasuje? (owijki horze pad anky navy):
croopie miałam używaną raz, nawet nie praną
Dobijasz leżącego w tym momencie  😁!
Hehe a moja hortensja sobie leży jeszcze zafoliowana i z metkami. Cieszę się, że mam kilka padów ze starych kolekcji, bo te z nowej niezbyt mi pasują.
Jestem ciekawa za jaką sumkę poszła by teraz alt rosa. 😉
Livia   ...z innego świata
10 maja 2011 19:11
D+A, farciara z ciebie 😉 Tych nowych bym nie kupiła, mimo że kolory ładne. Niestety...
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
10 maja 2011 19:12
Konwalia, to na pewno Chocolate, ale ze starych kolekcji, one miały trochę inny materiał, i przez to kolor wyglądał nieco inaczej i IMO owijki z twojego zdjęcia pasują. Na koniu nie będzie widać różnicy w tonie między nimi.
D+A Hehe a moja hortensja sobie leży jeszcze zafoliowana i z metkami. Cieszę się, że mam kilka padów ze starych kolekcji, bo te z nowej niezbyt mi pasują.

Chyba muszę się wylogować 🤣.

PS: Czemu w szmatoholikach nie ma kategorii Anky Pink?
Livia   ...z innego świata
10 maja 2011 19:13
Bo nikt nie wstawił ładnego zdjęcia z Anky Pink.
Hehe spoko, nie planuję sprzedawać. Czekam aż moje siodło wróci z poprawki i chyba czas powyciągać szmatki🙂
A moje się nada do galerii? Ładne ;>?

W razie czego służę dużym 😉. Tutaj 800 x 600.

Czy lepiej się z tą dyskusją przenieść do wątku "galeria zdjęć dla forumowiczów szmatoholików"?
Livia   ...z innego świata
10 maja 2011 19:27
Możesz spróbować 🙂 Dodaj je do watku szmatoholików.
konwalia, to na 100% chocolate. Kiedy był kupowany, nie było jeszcze hazel.
Jupi, przyszłą do mnie paczuszka - croopie wielkie dzięki za padziki - są boskie :kwiatek:  🏇
Hortensja jest nowiutka, nawet konia chyba nie widziała (chyba że z daleka  😉 ), bananek jest śliczny i mięsisty, a red to chyba faktycznie ruby, bo to śliczny, winny kolorek - wszystkie pady naprawdę w stanie idealnym  😅 (jak one się takie uchowały  🤔
Teraz polowanie na owijki, a łatwe to nie będzie bo np. hortensja horze jest jednak nie do dostania  😕 Jeśli ktoś by gdzieś przypadkiem takie zauważył to piszcie proszę  :kwiatek:
Jak już ubiorę mojego przystojniaka w te nowe padziki to podeślę fotki  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się