produkty ANKY

vissenna tak czy siak i tak bardziej lubię Madeirę :P
Livia   ...z innego świata
08 maja 2011 14:26
croopie, juliadna ma rację 🙂 Na górze Pale Yellow, na dole Banana. Na żywo Banana jest soczysta, dopiero na koniu wygląda tak... nieco wyblakle 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
08 maja 2011 14:39

kawałek mojej ankowej kolekcyjki

od lewej : emerald , hortensja , strow , rafblauw , sunshine , cobalt, jade, grey



Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 maja 2011 14:54
xxagaxx, dzięki 🙂 Co rusz się utwierdzam w tych fioletach, okazjonalnie dodaję zieleń, niebieski i żółty 😉

siwek, od Purple zaczął się mój Ankowy szał, to mój pierwszy kupiony pad 🙂

Czy mam się czuć winna? 👀 Ale zdawało mi się że jak kupowałaś odemnie purple to miałaś już oxblood 👀
juliadna,  😍  💘 uwielbiam twoją kolekcję  😜 obłęd, szał na kółkach!  😵
Livia   ...z innego świata
08 maja 2011 15:03
Zairka, broń Boże nie czuj się winna 🙂 Purple był pierwszy, Oxblooda kupiłam jako drugiego, a Hortensię jako trzecią 🙂 (masakra, że pamiętam co które kupowałam  🤔wirek🙂
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 maja 2011 15:05
mój pierwszy markowy to był stary Eskadron petrol Dl+ owijki, potem brown i lemon potem nici olive, potem własnie Anky Purple komplet, Potem Anky Banana i Cobalt🙂
Też pamietam 😉
Livia   ...z innego świata
08 maja 2011 15:11
Zairka, jest ten sentyment jednak do pierwszych szmatek 😉 I już na samym początku mojej szmatoholicznej drogi miałam 2/3 fioletów  😁
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
08 maja 2011 15:11
Nawet ja, bardzo umiarkowany szmatoholik pamiętam takie rzeczy.  😉
Pierwszy "markowy: w ogóle: cotton orange DL, pierwsza anka wasabi.
Livia   ...z innego świata
08 maja 2011 15:24
Moje pierwsze, takie lepsze niż za 20 zł, to były pady Horsage 🙂 Ostatecznie w ogóle ich nie użyłam, tylko sprzedałam, no a potem już z Ankami poleciało szybciutko 😉
Anderia   Całe życie gniade
08 maja 2011 15:27
Ja jako pierwszą markową szmatkę kupiłam cottona creme z chocochip i kantar z Maritim. Macie rację, nie do zapomnienia 😉
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
08 maja 2011 15:35
Macie rację, nie do zapomnienia 😉


Jak to nie? Ja nie pamiętam tak na pewno  😁
Kurcze, markowy (dla mnie Lami-cell jest dobrą marką i uważam, że ich czapraki również można nazywać mianem markowych) to był chyba Lami-cell, potem cotton brown, potem wygrany na zawodach plum... W międzyczasie gdzieś tam wpadły czarny tattini, kratkowany Jarpol, no a potem się zaczęło 😉 Niciak lemon no i...  😁
Oki, dzieki dziewczyny 🙂
też pamiętam 😀 mój pierwszy czaprak ever to creme z chocochip/pink, potem Anky Madeira , Maize , eskadron Nici pin , smurf , silver , derka nici smurf.pinki :P no i chcę Anky sunshine !!!!! 😀
Livia   ...z innego świata
08 maja 2011 18:41
Dobra, kończąc offtop, croopie zaszalała w ogłoszeniach 😉

W ogłoszeniach jest też Anka Terra, któraś tu pisała że chce 😉
ja chciałam  😀iabeł: ale ja musze mieć ATC : d
Livia   ...z innego świata
08 maja 2011 19:00
Terry ATC nie znajdziesz, wtedy byly tylko Anki DR  🙄
więc dlatego chcę eskadrona terra  😁
Udało się  🏇 Z bananą i redem przyleci też moja ukochana hortensja  🤣 Już nie mogę się doczekać paczki  😉
No to teraz zaczynam polowanie na owijki  🙁 Widziałam na szmatoholikach, że do hortensji pasują owijki horze hortensja, a jakie będą pasować do banany i red  🤔 Pomóżcie  :kwiatek:
---------------
Pozdrawiam
Jana
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
09 maja 2011 15:20
Jana tak do hortensji masują idealnie (sama mam ),ale wątpię abyś je jeszcze gdzieś kupiła , chyba że ostały się w jakimś sklepie stacjonarnym 🙂


Red to klasyczna czerwień wiec nie powinnaś mieć kłopotu z dostaniem owijek , jarpol ma mocną czerwień , wiśnie więc może te owijki 🙂 a te z nowej kolekcji anky ? za jasne ?
Dzięki juliadna  :kwiatek:
Już obdzwoniłam kilka sklepów i zobaczymy co z tego wyjdzie (mają pogrzebać i oddzwonić  🤣
Co do czerwieni i bananka... na zdjęciach kolory są przekłamane, więc dobrze by było wziąć do łapki i porównać, a że w Elblągu nie ma dobrze zaopatrzonego sklepu to pozostaje mi tylko net i Wasza pomoc  😡

P.S. A nowa Anky to chyba czerwień wpadająca w róż czyli fuksja. Chyba nie będzie pasować  😕
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
09 maja 2011 15:31
Jana a fair play  czerwone ? one też na zdjęciu wyglądają na podobne do reda ?
Tak jak pisałaś, pewnie z czerwienią nie będzie problemu (w końcu czerwień to czerwień 😉 Jak przyleci do mnie paczuszka i wezmę pady do łapki to coś dopasuje (chyba, że ktoś ma dopasowane i podzieli się info  :lol🙂, gorzej będzie z bananem, bo wszystkie żółcie na fotach wyglądają podobnie a w rzeczywistości mogą się mocno różnić 😕
Jana: Udało się  <konik> Z bananą i redem przyleci też moja ukochana hortensja

Hmmm, skąd można kupić jeszcze hortensję? (Interesuje mnie nowa 🙂😉...
Jana, do bananki idealnie pasują fair play żółte 🙂 a z redem się wstrzymaj, bo ja ciągle mam wątpliwości czy to na pewno red, bo z pewnością nie jest to zwykła czerwień 🙂
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
09 maja 2011 19:05
croopie to może to china red ?  😉
juliadna, nieee 🙂 Wpada trochę w wino, ale nie jest to oxblood. 🙂
Naturalsi - To ty Anky sponsorujesz? Mówi się przecież, że jak Natural no to gardzi rollkurem no i osobami co je wypromowały.

Ja jestem zakochana za to w PRODUKTACH Anky, te kolory na padach czy też owijkach są boskie. Nie kupuję i nie będę kupować od niej rzeczy, choć podziwiam szczególnie jej pady  😜
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
09 maja 2011 19:10
croopie ruby ?

[img]http://ginnyenbanshee.nl/DSC_0666!.jpg-for-web-large.jpg[/img]
juliadna, bardzo możliwe !!! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się