produkty ANKY

Livia  Cornflower absolutnie cudowny  💘  Muszę go mieć , tylko po co mi kolejna Anka jak przerzuciłam się całkowicie na skoki ?  🤔
emptyline   Big Milk Straciatella
20 września 2012 15:15
To kup skokową?
Livia   ...z innego świata
20 września 2012 15:24
dommaz, kup skokową wersję - bo kolor jest naprawdę piękny 🙂

Azbuka, dziękuję :kwiatek:
emptyline , Livia    niby tak , ale jakoś nigdy nie przepadałam za ATC i tym profilem, mowiłam , że jak kupic za tą kasę anky to anky no i na zawodach średnio mi pasują , ale to jakieś tam drobne uprzedzenie więc cóż pewnie i tak się skuszę 🙂😉  😵
Isabelle mnie też ciekawi porównanie bieli  🤣 Ja obstawiam że jedyna różnica to między off white i pozostałymi by była. A to snow white nie jest wool white?
Livia  😜 cornflower  boski .
Mam prośbę ma ktoś porównanie padów anky grass, kiwi , jade i pea.Zastanawiam się czy są takie same.
Do mnie dziś doszedł Cornflower 🙂 Jest śliczny, faktycznie. Ja mogłabym zrobić jakieś porównanie, ale z niebieskości Ankowych mam tylko Cobalta i Rafblauwa i owijki do Olympii, więc nie wiem :P
I jak dla mnie nie ma żadnej różnicy między Indianem a Racingiem Ale może coś się zobaczy na zdjęciach porównawczych
ja te dziś widziałam Cronflower 😀 Klami się zaopatrzyła. I to jest FIOLET> Tak momentami wpada w niebieski, ale w świetle dziennym jest to zdecydowanie odcień fioletu.
Etosha, nie sa takie same 😉
Dziękuje silllke za odpowiedź.Już wiem.
Livia   ...z innego świata
21 września 2012 12:07
xxagaxx, to jest taki niebiesko-fioletowy kolor, nie taki typowy, tylko właśnie z tych pośrednich, coś jak Seagreen (zielono-niebieski). I jest przepiękny 💘

etosha, u mnie gdzieś w galerii jest porównanie Jade, Kiwi i Grassa. Pea niestety nie mam. I nie są takie same na pewno 😉

I mam dobrą wiadomość - pozmieniały mi się plany, więc porównanie kolorów mogę zrobić dziś po południu 🙂
ekuss   Töltem przez życie
21 września 2012 13:49
Jak myślicie-jakie owijki pasowałyby do Anky wheat?
Livia   ...z innego świata
21 września 2012 15:41
Uff, porównania zrobione 🙂

Czerwienie - od lewej Indian red, Racing red, Red, Ruby i Oxblood:



Niebieskie - od lewej Petrol, Kreta blue, Lake blue, Ultramarine, Cornflower, Cobalt, Olympia blue, Navy:

Racing choć podobny do Indiana jest naprawdę piękną czerwienią  💘
z czerwieni ten racing jest na prawdę ładniutki 🙂

Livia ależ Ty masz tych niebieskich, nie znudziły Ci się jeszcze?  Olimpii nie pobije żaden niebieski!
racing prawie blizniaczo do olimpii podobny...

i na serio różnica jest tak minimalna w racing red a indian red, że szok... ale od razu widać, które pady są z najnowszej kolekcji

racing jako odcien jest naprawdę ładny, taka soczysta czysta strażacka czerwień z nutką ruby malutką, zero tonów pomarańczu. ale nie łaszę się, bo mimo koloru to wygląda jak plastik a materiał nie wyglada na trwały 😉

strasznie jestem ciekawa jak będą nowe pady wyglądać za te kilka lat
Racing red coraz bardziej mnie kusi... szkoda że zdjęć w dziennym świetle brak  😉 ale może i lepiej  😁
Jak dla mnie racing i indiana to jedno i to samo w tym świetle. Różnica jest baaaaaaardzo mała. Indiana jest mniej intensywna według mnie. Niech dadzą jakiś pomarańcz, zieleń, bo ciągle tylko niebieski i czerwony...
Livia   ...z innego świata
21 września 2012 20:17
Sierra, akzzi, zgadzam się, Racing jest naprawdę ładną czerwienią. Gdybym miała kupować Indianę po Racingu, nie zdecydowałabym się pewnie 🙂

akzzi, bardzo lubię niebieski na moim kuniu, jeszcze z połowy odcieni nie mam 😉 Ja najbardziej lubię z niebieskich Olympię, Cobalta i właśnie Cornflowera 🙂

Cobrinha, wstawiałam zdjęcia Racinga na koniu stronę temu 🙂
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
22 września 2012 21:09
cornflower na rudym

Jaki on jest piękny  😍 Cudowny kolor
Brzask śliczny  😍 myślałam że w rzeczywistości będzie bardziej w fiolet wpadał
Orientuje się ktoś, czy do padów Anky Rock i Navy dopasuje jakieś owijki z Jarpola (np. żelazo i ....) ?
Próbował ktoś?  :kwiatek:

akzzi, bardzo lubię niebieski na moim kuniu, jeszcze z połowy odcieni nie mam 😉 Ja najbardziej lubię z niebieskich Olympię, Cobalta i właśnie Cornflowera 🙂



I z tych padów ze zdjęcia dokładnie te wskazane przez Ciebie bym zostawiła + navy i petrol. Pozostałe odcienie mnie się po prostu przejadły, co nie oznacza, że wśród swojej kolekcji nie mam błękitu  😁
Livia   ...z innego świata
23 września 2012 12:29
akzzi, kiedyś miałam jeszcze z błękitów Sky i Dusk blue  😁 Faktycznie ilościowo najwięcej mam niebieskości, ale to dlatego, że najwięcej wyszło takich kolorów (nad czym ubolewam, bo szczerze wolałabym mieć np. 8 odcieni Ankowych fioletów) 🙂

Brzask, pisałam już w KRM, bardzo ładnie!
No i właśnie dlatego jak widzę niebieski (i to jeszcze Anky) to mnie zbiera na odruch wymiotny, bo ich już tyle było, że nawet różnic zbyt wielkich między nimi już nie ma... 😉
Brzask boooooosko  😍
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
24 września 2012 13:19
dzięki, mi też się podoba 😉

akzzi , niestety masz trochę racji, ale mi się i tak podobają.

żałuję tylko że nie można powiedzieć tego o zieleniach Anky...
emptyline   Big Milk Straciatella
25 września 2012 21:20
Dobra, byłam dziś w Pasi-Koniku, widziałam wszystkie kolory. Cornflower jest soczysto-niebieski z popłuczynami po fiolecie - nie mniej jednak to fajny, mocny kolor, to samo Racing Red - mocna, jasna, nasycona czerwień. Zinc jest zwyczajnie jasno-szary, a Turkish Coffee nie wygląda jak szlam, tylko jak...Coffee i Major Brown, dosłownie identycznie. Chyba im materiału zostało.  🤔wirek: Natomiast Cinnamon. Hmm, z cynamonem to on ma tyle wspólnego co koń ze świnią. Kolor jest ciekawy, owszem, ale to jednak ciemny, wpadający w czerwień brąz, coś jak mahoń. Do Hazela mu na pewno daleko.
🙁 a ja myślałam, że Zinc wpada lekko w róż  😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się