tragedia - 9 koni zaczadzonych

opolanka   psychologiem przez przeszkody
30 listopada 2008 16:43
Słyszałam przed chwilą w radiu, że 9 koni się zaczadziło podczas pożaru w stajni w Orzeszu Tragedia 🙁



Konie zginęły w pożarze
30.11.2008 / 16:24
Dziewięć koni padło w wyniku zaczadzenia po pożarze stadniny w Orzeszu na Śląsku. Pożarł wybuchł krótko po północy. Spaliła się stajnia i przyległe pomieszczenie gospodarcze.

Znajdujące się w tych budynkach konie zaczadziły się. Sprawę wyjaśniają policjanci i strażacy.






źróło: http://www.radiozet.pl/news/news.aspx?newsid=8019
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
30 listopada 2008 17:01
[']
To jest dopiero tragedia... Ogromne współczucie dla właścicieli i osób, które w jakiś sposób były z końmi związane... [*]
;(;(...straszne.
niestety też o tym słyszałam. A wiecie coś więcej? ;(
[*] bardzo współczuję , bardzo.

Wiadomo, że to podpalenie, juz drugie w ciągu pół roku. Sprawca złapany... co to zmieni. Tyle bólu, cierpienia i strachu tam było.... Koniki niczemu nie zawiniły🙁(
Z tego co wiem to spłonęła stajnia rekreacyjna.. To trzeba mieć coś nie tak pod sufitem,żeby podpalić budynek,w którym są żywe istoty,a tymbardziej konie :/

Wiecie kto był sprawcą?
jezu, zabiłabym takiego człowieka...! wrr.
współczuje wszystkim ludziom związanym z tymi końmi i koniom, które zginęły, przez...hmm...jakiegoś "chorego człowieka"
opolanka   psychologiem przez przeszkody
30 listopada 2008 17:27
więcej nic nie wiadomo, info widziałam tylko na stronie Zetki ...

Straszne, biedne zwierzęta.
Zawsze po takiej tragedii zastanawiam się czy ktoś mi stajni nie podpali (drewniana). Zwłaszcza jak sie na wieś przeprowadziłam a sąsiadów mam nieciekawych. Ale na szczęście do tej pory nic się nie stało ale nie wiem co bym zrobiła takiemu człowiekowi który by podpalił....chyba bym zabiła.

Jak zawsze tylko zwierząt szkoda a takich ludzi powinno się zamknąć w jakimś pomieszczeniu i spalić.
Ja też bym nogi z dupy i wszystko inne powyrywała temu gnojowi, który to zrobił.
Wyrazy współczucia dla właściciela
Wiadomo dokładnie o którą stajnie z Orzesza chodzi? bo szukam,szukam i nie mogę znaleźć...
O stajnie Profit, tą z halą.
Dzisiaj w autobusie rozmawiałam z chłopakiem, który był na miejscu, ale wyraził się, że tylko jeden koń nie przeżył.
Całe dziewięć...
a nie chodzi przypadkiem o stajnię M.Szwedy?;( [*]
Ada   harder. better. faster. stronger.
30 listopada 2008 20:07
Karutek napisał: To trzeba mieć coś nie tak pod sufitem,żeby podpalić budynek,w którym są żywe istoty,a tymbardziej konie :/



Kurde, niestety już nie raz spotkałam się z tym że jakiś wieśniak groził że podpali stajnię za to że koń się spłoszył i na pole wbiegł :/
I jak mniemam, niektóre z tych gróźb są wykonywane, teraz pewnie już b. żadko ale z 10 lat temu...
;( [*] Jak te konie musiały cierpieć ;(
Niewiem co bym zrobiło jakby mi sie coś
takiego przytrafiłoo ;(
Taa,no po prostu brak słow na takich miłych 'sąsiadów'.

abstrakcyjna tak,to ta stajnia niestety..
CeraŁ   dużo dużo zmian..
30 listopada 2008 20:39
K**** Tak.. dokladnei to 8 koni zginełó w tym koń mojej bliskiej koleżanki ja niewiem ja pp* jak tacy ludzie mogą istnieć?
Spłoneła jedna cała stajnia, ktoś podpalił górę gdzie było siano. Kilka koni zaczadziło sie kilka spłoneło żywcem.....
Uroroa która miała niezłą kariere sportową również..

Wiem że w pon ma być sekcja zwłok'. ;(.

Jestem w szoku..
Averis   Czarny charakter
30 listopada 2008 20:47
['] Nie wyobrażam sobie jak można być takim potworem...Tragedia tych ludzi i koni...Brak słów. Ten, kto to zrobił, to bestia a nie człowiek.
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
30 listopada 2008 20:47
;((
CeraŁ   dużo dużo zmian..
30 listopada 2008 20:56
to w tym miesiącu już 3 tragedia w naszych okolicach jeśli chodzi o świat koniarzy i jeździectwa ;(. Jakieś fatum normalniee!!!!!!
Kcj90 oświeć mnie - 2 pozostałe gdzie?
CeraŁ   dużo dużo zmian..
30 listopada 2008 21:01
Jedna równiesz w okolicy Orzesza - ktoś utopił się na koniu ;/.
A 2. w Katowicach.. 🙁 mój znajomy zginął w terenie po tym jak jego klacz wpadła na drzewo ;/. ;( ;(
O mój Boże! 🙁 To jest tragedia.
O tej drugiej słyszałam. Ech,a po Urorore mieli dzisiaj nowi własciciele przyjechać.. :/
CeraŁ   dużo dużo zmian..
30 listopada 2008 21:07
aha,. ;/... spoko. ;/.
Niewiem czy to prawda ale słyszałam, że w tej stajni już były 3 takie 'podpalenia' ;/.

a stajnai była b. fajna ;/. Hale mieli kończyć budowac a tu dupa ;/ taka tragedia ;/.
Ada   harder. better. faster. stronger.
30 listopada 2008 21:07
Averis napisał: Ten, kto to zrobił, to bestia a nie człowiek.

Jak popierdoleńca spotkam to podpale żywcem !!!
Miejmy nadzieje,ze wszystko wróci do normy i będzie się dało jakoś odbudować tą stajnie.. Na razie trzymajmy kciuki za Marka,zeby się z tego pozbierał..


Jak popierdoleńca spotkam to podpale żywcem !!!




Przy całej tragedii jaka spotkała konie, właścicieli i ludzi związanych z tymi zwierzętami, to takie wypowiedzi po prostu dibiajają... Dorosłość w pełnej krasie po prostu...
CeraŁ   dużo dużo zmian..
30 listopada 2008 21:14
Dworcika bez przesady ..

Karutek no miejmy nadzieje ;/. Kurcze ale normalnie nadal nie moge w to uwierzyć.. ;O ;/.
kcj90, co bez przesady? Nawet w tym wątku powinna obowiązywać kultura wypowiedzi.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się