Oficerki

Czy któraś z Was może się podzielić opinią na temat Mountain Horse Serenade i Mountain Horse Estelle?
Potrzebuję bardzo wygodnych i eleganckich oficerem na zawody dla pingwinów. Do tej pory jeździłam w Petrie Olimpic. Ale siadł mi zamek i będę musiała gdzieś naprawić, chociaż nie spieszy mi się bo z wygodą to one nie mają nic wspólnego. Na co dzień jeżdżę zestaw sztylpy i sztyblety z Hippica i najchętniej bym coś tej wygody przyjęła 😂 nie posiadam budżetu byle wygodne i wytrzymały więcej niż pół roku.. mieszkam daleko więc nie mam możliwości zmierzenia nic na miejscu...
Żeby też nie dublować postów myślę o Ego contact na lato na treningi, ma ktoś doświadczenie? Poleca?
Help
Pękła mi sznurówka w moich MH Aurora
Gdzie można takie coś kupić?
Brązowe
Nikt? Nic?
🙏🙏 🙏
Dziewierz, że elastyczne sznurówki do oficerek? W pierwszym lepszym sklepie na allegro 😉
Taką okrągłą gumkę można też dostać w każdej pasmanterii
Moon   #kulistyzajebisty
01 kwietnia 2024 21:29
Dziewierz, to się nazywa… gumka kapeluszowa 🙈
Sęk ju! 🌷
Idę szukać
Witam. Potrzebuję porady 🙏 Przymierzam się do zakupu oficerek. Proszę podpowiedzcie, które z poniższych modeli są warte polecenia jeśli chodzi o jakość skóry, wytrzymałość zamków i ogólnie wygodę. Super jeśli wypowiedzą się osoby, które posiadają dokładnie te modele 💕

1. MOUNTAIN HORSE Aurora
2. TONICS Gravity
3. ARIAT Contour II Field zip
4. EURORIDING Barcelona
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
12 kwietnia 2024 11:04
Sylwiko, Mam te Ariaty i Mountain Horse, ale nie Aurora, a Sovereign. Oba modele mogę bardzo polecić. W żadnym mi zamki nie poszły póki co. Ariaty mam już chyba 5 rok? Może 4, ale chyba 5. Mountain Horse kupiłam używane więc nie wiem ile mają, ale też się trzymają super. Oba modele mają fajną, miękką skórę, wygodną podeszwę.
Sylwiko, ariaty! Miałam MH. Też spoko, ale Ariaty duuuzo lepsze
Sylwiko, Mam MH Aurora, są super! Bardzo wygodne, fajna amortyzująca podeszwa (mozno spoko łazić, nie tylko jeździć). Zamki Ok po około roku użytkowania.
Dziewierz, a jeśli chodzi o Aurora jak u nich wypada rozmiarówka? Bo w moim rozmiarze wysokość jest albo 43 albo 47 więc znaczna różnica. Ja mam wysokość 44-44,5cm a łydka 36,5cm. I też jest albo 36-39 lub 33-36. I co tu wybrać 🤔 Czy one bardzo się rozbijają i siadają?
Sylwiko, tak, bardzo się rozbijają i bardzo siadają 🙂
Ariaty są niezniszczalne, mam jesienno zimowe heritage, cioram bez litości chyba 8 lat i nie chcą umrzeć 😉
czyli lepiej wyższe ale szczuplejsze w łydce
faith, potwierdzam.
ale czy wyższe o 3 cm to nie za dużo?
xxagaxx, no te moje siadły mało
Dziewierz, a jakie masz wymiary nóg a jakie oficerek?
W moich ariatach heritage po mniej niz roku zaczely wycierac sie dziury na łydce, już druga łata leci 💩 (skóra na łacie trzyma sie super, ale po naszyciu zaczely sie wycierać poniżej).
Sylwiko, sprawdzę/pomierzę jak wrócę do domu
Dziewierz, 💗dziękuję 🙂
Sylwiko,
Mam obwód łydki 38, wysokość mierzona od podłogi pod kolano tak chyba 45-46, stopa 38-39
Kupiłam Aurory w rozm 39 RR(regular/regular), czyli łydka 36-39, wysokość 47
Żeby było wygodnie włożyłam podpiętki i do dzisiaj ich nie wyjęłam. Siadły niedużo.
Mam nadzieję, że pomogłam…
Sylwiko,
Masz tu jeszcze fotkę tosterową jak wyglądają na nodze (mam brązowe)
db91c3bb-efca-46c3-ba53-a401b11e3de1.jpeg db91c3bb-efca-46c3-ba53-a401b11e3de1.jpeg
Dziewierz, Dziękuję bardzo mi pomogłaś. Czyli na mnie 47 będzie za długie i regular może się z czasem za bardzo rozejsc
A wgl mnie przy mierzeniu wysokości na 2 sposoby wychodzą 2 różne długości. Na siedząco inaczej i na stojąco inaczej 🙄
Tu widać jak u mnie siadły MH. Wygodne to fakt, ale są do mega pomarszczone na dole.

Dla porównania druga fota z oficerkami z hooksa. Też miękka skóra ale nie aż tak jak MH
IMG_20210425_144047_408.jpg IMG_20210425_144047_408.jpg
IMG_2404.jpg IMG_2404.jpg
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
13 kwietnia 2024 11:53
xxagaxx, A nie miałaś ich po prostu za luźnych? Moje, mimo, że wolałabym ciaśniejsze, aż tak nie siadły 🤔
1000001330.jpg 1000001330.jpg
zembria, były dobre jak kupilam, ale niestety poszły i w dół i w szerokość .0246974398934E+34;
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się