Oficerki

Hej dziewczyny jak maliny!

Potrzebuje nie za drogie oficerki skokowe, ktore ladny, wysoki luk i wyglad podobny do ujezdzeniowek maja. Mozecie mi moze cos w Polsce polecic? Potrzebuje oficery do treningow. 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
09 kwietnia 2011 11:32
hippica?
Anka
Cavallo Junior Jump !!!


bostonka miałam 4,pozostały mi 2 pary ( na treningi i na zawody) no i mam zamiar zakupić nową parę  🤣 🤣 🤣
mam bzika na punkcie oficerek, najchętniej to na każdy trening innne bym chiała mieć :P

winels z tyłu 🙂

ZDECYDOWANIE za duże zdjęcie 🤦
Anka dla mnie Petrie mają we wszystkich modelach wysoki łuk i nawet skokowe wyglądają jak do ujeżdżenia. Cena od 1000zł...
[quote author=BaŚ link=topic=211.msg973154#msg973154 date=1302599569]
Anka dla mnie Petrie mają we wszystkich modelach wysoki łuk i nawet skokowe wyglądają jak do ujeżdżenia. Cena od 1000zł...
[/quote]

a jak z wytrzymaloscia? Bo one musza byc wytrwale w codziennym uzytku, gnoju, piachu i calym dniu na nodze.
rozmawiałam z panią z oxera wrocławskiego w sprawie moich reklamowanych oficerek Hippiki. podobno mieli całą partię złej skóry i jak wróciło im kilka par butów to rozmawiali z producentem skóry w sprawie reklamacji i będą mi robić zupełnie nowe butki. wychodzi na to, że nie mi jednej taki bąbelkowy problem się pojawił.
Mi dzisiaj szewc krzyknął 70zł (35zł szt) za wszycie nowych suwaków w czapsach roma  🤔
Dramka, niestety tak...
To nie mam co szukać innego szewca? W takim razie odeśle do reklamacji..ide szukać paragon.
Dramka, w Warszawie raczej mają podobne ceny. Ja płaciłam 37 zł za wymianę zamka w jednym i maszynki w drugim zamku. Od tamtej pory przerzuciłam się na oficerki - bez zamka !!!!
Bardziej się opłaca reklamować i czekać na nowe 😉 Tylko miej drugą parę w pogotowiu, żebyś miała w czym jeździć 😁
We Wrocławiu też tyle kosztują, może po 5 zł mniej. Też zaczynam kochać oficerki bez zamka. Problem 2-minutowy przy zdejmowaniu i tyle...
epk, 2 minutowy mówisz... 😁 w takim razie ja mam coś nie tak albo z butami albo z nogami 😁
Bosz, a ile ty się męczysz??? Ja w ogóle to swoje muszę trochę zwężyć, bo teraz schodzą od tak po prostu.... I zajmuje mi to ok. 20 sek. na buta. To nie wiem co powiedzieć...
epk, pomoc drugiej osoby była konieczna :p
Teraz się rozrobiły trochę, nie jest tak źle. 🙂 I tak je kocham 🙂
No ja się właśnie zastanawiam gdzie dać swoje do zwężenia - z 1-1,5 cm by się przydało...Ale ja i tak jakie bym nie miała oficerki, to będę łatwo zdejmować, bo mam strasznie wąską stopę. I ona mi i tak we wszystkich lata...
Agaleon zmniejsz zdjecie bo forum sie rozjezdza 😉
Croopie Znalazłam paragon  😅 Suwaki podlegają reklamacji?  :kwiatek:
ja mam już swoje jakieś 2 miesiące i nadal pięty mnie strasznie bolą ;/
macie jakieś takie domowe sposoby ? żeby ta skóra w tamtym miejscu wymiękła ? :P
Dramka, próbuj 😉
Okazuje się że jednak nie mam paragonu  😵

Ktoś posiada bo cena bardzo kusząca za sztyblety wiązane  👀

http://allegro.pl/sztyblety-botki-damskie-skora-naturalna-100-35-41-i1554558644.html
Severus   Sink your teeth into my FLESH
21 kwietnia 2011 08:18
Agaleon - spróbuj z olejkiem rycynowym
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
26 kwietnia 2011 18:55
mam pytanko
1) jak obwód łydki w bryczesach i skarpecie wynosi 34cm to oficerki brać na styk 34cm czy może 1-2cm większe?
2) długość łydki od pięty pod kolano to 40cm jaka powinna być wysokość oficerka?
Solina, zależy, czy oficerki wciągane, czy na zamek. Wciągane muszą być szersze, bo inaczej nogi nie włożysz, a na zamek dopasowane 🙂.
Dziewczyny, mam pytanie, czy może któraś z Was ma oficerki koenigs favorit spezial ; )? Bo właśnie nad nimi się zastanawiam. I jak w ogóle sprawują się suwaki w koenigsach, warto w nie inwestować, czy się psują? Byłabym wdzięczna za pomoc.
Zamki w czapsach mi poszły wiec dzisiaj założyłam swoje oficerki  😵 czy kiedyś mi przestaną sprawiać ból  🤔
Dramka, kiedyś tak 😁
Dramka a jakie Ty masz, że Ci się nie rozchodziły?
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
26 kwietnia 2011 20:44
Sisisa, planuje bez zamka czyli lepiej jakby były ciut szersze?
Dramka a jakie Ty masz, że Ci się nie rozchodziły?


Hippici  🙂

Croopie Kiedyś.. 😵
Dramka, to dziwne. Bo ja też mam Hippiki, zamówiłam sobie specjalnie miliard cm wyższe, żeby być profi ;DDDDD i miałam problem zaledwie kilka wsiadań, i to jedynie z chodzeniem. Z jazdą dużo szybciej poszło. Niczym ich specjalnym nie traktowałam, ani nie chodziłam jakoś godzinami specjalnie po domu, żeby się rozeszły. Generalnie mnie wkurzają, bo są za mało sztywne właśnie, zrobiły się już prawie jak kapcie  🙁 A to niby ujeżdżeniowy model (Hanover). Ale jak wiadomo, Hippika robi wszystkie na jedno skokowe kopyto 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się