Bryczesy

Zamówiłam  bryczesy B//Vertigo Trinity  i nie polecam .... 🙄      Są strasznie sztywne i dziwnie uszyte. Ciągną się w kroku a w pasie to by połowa mnie jeszcze weszła...   Mam nadzieje ,że się wyrobią trochę ale żałuje ,ze wydałam na nie tyle kasy . 🤔


O kurcze, dobrze, że piszesz, znając ich ciuchy (bluzy, kurtki etc) byłam pewna jakości bryczesów...
Bryczesy to inna bajka 😉 Ciuchy mogą być dobre, a bryczesy nie koniecznie.
majeczka   Galopem przez życie!
14 marca 2012 08:00
dokładnie jak pisze Dramka, ja na Twoim miejscu bakalia07, bym zwróciła
a oto moje ukochane


majeczka,  odważny kolor 🙂 Są śliczne !
majeczka   Galopem przez życie!
14 marca 2012 08:06
Mój ukochany kolor, nie udało mi się nigdy kupić Pikeur Daphne fuksja ale na szczęście Euro Star spełnił moje marzenie 😉))
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
14 marca 2012 08:08
Dramka wyslalam Ci pw o bryczesy🙂
A mnie się tez podobają 😍
Zamówiłam  bryczesy B//Vertigo Trinity  i nie polecam .... 🙄      Są strasznie sztywne i dziwnie uszyte. Ciągną się w kroku a w pasie to by połowa mnie jeszcze weszła...   Mam nadzieje ,że się wyrobią trochę ale żałuje ,ze wydałam na nie tyle kasy . 🤔



Nie wyrobią się.

majeczka Cała ty  😁 Do odważnych świat należy  👍


domiwa
Zapomniałam!  😡 leci pw do ciebie  :kwiatek:
Zamówiłam  bryczesy B//Vertigo Trinity  i nie polecam .... 🙄      Są strasznie sztywne i dziwnie uszyte. Ciągną się w kroku a w pasie to by połowa mnie jeszcze weszła...   Mam nadzieje ,że się wyrobią trochę ale żałuje ,ze wydałam na nie tyle kasy . 🤔



Możesz przecież w ciągu 10 dni zwrócić.
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
14 marca 2012 16:11
Kurcze chyba macie racje.... Chyba je zwrócę .
ja kupiłam na początku zimy bryczesy Fair playa, jakieś brązowe.
Z wyglądu ładne, wszystko fajnie jednak jak chcialam je założyć teraz kiedy zrobiło się już cieplej
bez leginsów pod spodem to czekała mnei niemiła niespodzianka...
Są strasznie sztywne i szorstkie...  😲
no i nie wiem co teraz... na pewno ich nie zwrócę a jednak szkoda- nowe bryczesy, które mi się bardzo podobają...  😵
Może znacie jakieś sposoby na takie szorstkie, niemile bryczesy?
Kurcze chyba macie racje.... Chyba je zwrócę .


Nie wiem nad czym sie zastanawiasz  🙄

Nuna Ja mam sposób..nie kupować shitu  🤣
A mi się dziś w moich 3letnich fair play'ach zrobiła dziura w leju  😲 z tego, co tu piszecie, to i tak długo wytrzymały  😁  PLUS jest taki, że pokazałam mężowi i zrozumie teraz moją potrzebę kupienia nowych bryczesów  😅
Masz mocny argument  🤣
Argument mocny, wprawdzie od razu zauważył , że dopiero co kupiłam pomarańczowe Schumachery, no ale przecież na jedne do śmieci przypadają jedne nowe, żeby stan się zgadzał  🤣
Ja muszę mieć na każdą porę roku  💃


Nuna Ja mam sposób..nie kupować shitu  🤣


Te bryczesy wygrałam 😉
Dopłacałam tylko chyba 120 zł więc nie dużo.

A może macie doświadczenie jak zmiękczyć je?
Bo chyba inaczej nie dam rady jeździć w nich latem- mam delikatną skórę.
Tam gdzie leje to wszystko ekstra, bo leje w nich są świetne.
Bardzo miękkie, dobrze uszyte jednak ten inny materiał mnie denerwuje.
Jak chcesz zmiękczyć?  🤔
Płynu zmiękczającego do płukania nie wolno używać.
Nic i tak nie da  😉
No to trudno, spróbujemy bez a jak nie to poleżą w lato w szafie i kupię sobie parę szmaciaków decathlonowych 😉
W sumie to przypominam sobie że raz jeździłam juz bez legginsów i mi nie przeszkadzały jednak mogłbyby być milsze
tereska a dlaczego nie wolno używać? Ja wszystkie swoje piore normalnie w pralce i z płynem.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 marca 2012 07:26
palemka, lej się psuje.


co do dziur - mi tak kiedyś przetarły się horki... przęlsiczne były,ale pojeździłam w nich sezon,wymiennie z innymi i poszły do kosza...

a kiepsko uszyte najbardziej dla mnie,były dwukolorowe usg - rozmiar był ok,ale na koniu miałam wrażenie,że ich krok kończy się z 15 niżej niż powinien -no jakbym w pampersie jeździła 😁
[quote author=Ktoś link=topic=217.msg1339959#msg1339959 date=1331882811]
palemka, lej się psuje.
[/quote]
Ale po jednym czy wielokrotnym praniu? Ja też swoje wyprałam z płynem i są ok.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 marca 2012 07:54
po wielokrotnym 😉
No to ciekawe, czy leje w horze popsuły mi się od tego płynu czy po prostu tak ze zużycia? 👀
[quote author=Ktoś link=topic=217.msg1339979#msg1339979 date=1331884444]
po wielokrotnym 😉
[/quote]
To mam szczęście   😁, a co do leji, to mi się zdarzyło w pikuerach jeansowych, że przetarł się materiał na wylot  😉, natomiast lej jest cały. Trzymam je, chociaż nie wiem po co, zdolności krawieckich nie mam, więc i tak nie wykorzystam.  😉. Może jest ktoś chętny?
A nie da się łatki naszyć?
Duże dziursko, ale może masz rację, że od spodu można nakleić taką specjalną łatę kolorową, ktora zbierze te przetarte nitki i będzie cool  😉, zobaczę.
Nie wiem, gdzie masz tą dziurę, ale w pasmanteriach jest tyle ślicznych łatek 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się