Bryczesy

a mi dziś obtarły kolano Pikeury 🙁 jak to możliwe? nie wiem-szef od leja jakoś mi wchodził na kolano i niemiłosiernie obcierał prawe kolano do krwi 🤔wirek:
Może źle naciągnęłaś i się źle ułożyły?
nie wiem o co chodzi bo wcześniej nie obcierały 🙁 no jakoś się źle ułożyły
Jak wcześniej nie obcierały to bardzo możliwe 😉
Praktycznie te wszystkie nowe modele euro-star mają ten sam obniżony krój.

Dorina, Lorena, Laura, Ruby, charlotte..


A nieco wyższe są (Laureta?)? Patrzę w ich katalogu i wszystkie wydają mi się takie same. Marzą mi się bryczesy ze wstawką flex ale obawiam się zbyt niskiego stanu. Jeśli pytanie było, wybaczcie ale już się pogubiłam w gąszczu podobnie brzmiących nazw tej firmy  :kwiatek:
Laureta też mają obniżony stan, nie mylić z biodrówkami  😉
Anderia   Całe życie gniade
02 lipca 2012 18:47
A ma ktoś zdjęcia tych spodni Laureta na sobie/na modelu? Bo czaję się na nie ale też lubię bryczki wyższe niż niższe i nie chcę się rozczarować... Ale myślę że póki to nie biodrówki to mają u mnie szanse.  🙂
Ja od dzisiaj jestem szczęśliwą posiadaczką Laury 😀  wstawki flex są mega  💘
też się obawiałam niższego stanu (mam bardzo wąską talię, ale za to niestety szersze biodra 🙁  )
Ale jest w miarę ok. Kończą się akurat pod pępkiem.
Już je kocham   😀   odkąd wróciłam do domu to cały czas w nich siedzę.

edit: błąd w pisowni  😡  najgorsze jest to, że chodzę do liceum i takie błędy  😵
Anderia zapraszam na przymiarkę  😉

agnesix
ponieważ stwierdzono że najlepiej na forum znam j. polski - odkąd  🤣
Mnie też nie pozostaje nic innego jak je przymierzyć. Nie chciałabym, żeby pas wypadł na wysokości kolców biodrowych, bo mam wrażenie, że ich rozstaw jest szerszy niż przed ciążą nad czym ubolewam ogromnie  🙁
Pas wypada tuż poniżej pępka, powtarzam to się sa biodrówki. Poza tym w biodrach są bardzo rozciągliwe, najmniej rozciągliwy jest pas
ja mam Doriny i tez bałam sie, że będą  za niskie ale sa idealne, uwielbiam je i dopóki nie sprawię sobie jakichs drugich ES podobnych to chybaz te zajadę bo nie chce mi się innych ubierać, bo inne po nich zawsze sa gorsze, szczegfólnie jak sie przyzwyczaiłam juz do nogawek flex, w któych rzepy nie przeszkadzają i nie gniotą pod czapsami, niestety patrzyłam ale zadnego zdjęcia, na których byłoby ich stan widac nie mam.
Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi  :kwiatek: Dołączę do prośby Anderii o zdjęcie Laurety jeśli ktoś dysponuje.
jutro wciągnę na siebie i zrobię fotkę  😉
O super! Leci PW
A ma ktoś zdjęcia tych spodni Laureta na sobie/na modelu? Bo czaję się na nie ale też lubię bryczki wyższe niż niższe i nie chcę się rozczarować... Ale myślę że póki to nie biodrówki to mają u mnie szanse.  🙂


Akurat nie o Laurecie, a Dorinie, ale skoro Dramka mówi, że one podobne, to się wtrącę. Jak przy kupnie mierzyłam Dorinę, w ogóle nie zauważyłam obniżonego stanu. Dopiero zaczął mi przeszkadzać na koniu.  Czyli na pewno nie są bardzo niskie, a co dalej - zależy od indywidualnego odczucia. Pewnie większość klientek jednak takie lubi, skoro właśnie takie produkują.   
szukam bryczesów jeansowych z pełnym lejem
bez żadnych udziwnień typu kieszonki czy inne świecidełka ew kolorowe wstawki

normalny granatowy jeans ale wmierę elastyczny i nie bardzo gruby 🙂

bedę wdzieczna za polecenie czegoś godnego uwagi  :kwiatek:

eurostary?
Anderia   Całe życie gniade
04 lipca 2012 14:53
Dramka dziękuję za chęci, ale zanim Cię przeczytałam wylądowałam w Mustangu, gdzie przymierzyłam Laurety  😉 I innych już nie chcę!  😍 Tak wygodnych bryczek jeszcze w życiu na sobie nie miałam, wstawki flex to rewelacja. I stan faktycznie nie taki niski jak biodrówki, dla mnie może być. Teraz zbieramy fundusze  😀
Ja szukam jakiś porządnych ,białych z obniżonym stanem , takich nad biodra , leje mogą być nawet krótkie,w rozsądnej  cenie.... 80-tki...
Widział ktoś gdzieś może  :kwiatek:?
Anderia zawsze najlepiej przymierzyć jeżeli jest taka możliwość  😉
te wstawki flex są super  😍  jeździło mi się w nich super, niestety trochę pasało i nie mogłam w pełni się nimi cieszyć.
Akurat na hipodromie jest otwarty sklep na czas CSIO (z rzeczami jeździeckimi) i większość bryczesów było fp, tak pomacałam nowe leje fp i moich nowiutkich ES to poczułam wielką różnicę, ES są dużo przyjemniejsze w dotyku.
Tylko mam trochę problem z moją nieogarniętą figurą, bo siedząc na koniu odstają mi z tyłu i nie wiem czy pasek pomoże  🙁  następne chyba poszukam z wysokim stanem, ale i tak są cudne 😀
To że odstają z tyłu to nie problem twojej figury tylko niższego kroju.
Mi tam nic ani w  Laurach, ani w Lorenach, nie odstaje  😁
widać masz figurę stworzoną do tych bryczesów  😉
ja tam kocham miłością wielką wszystkie chyba EUROSTARY flex 😉 znalazłam w  końcu bryczki jak szyte na mnie  😁
Anderia   Całe życie gniade
07 lipca 2012 22:16
Jeśli Lugany Pikeura mam 38 i są idealne, nie za szczupłe, nie za luźne, to jaki brać rozmiar w ESach? Przyznam szczerze, że ostatnio mierzyłam nawet Laurety w Mustangu, ale w porywie głupoty skoncentrowałam się tylko na modelu i na tym, czy akurat takie bryczki są wygodne. I tak nie wiem, jaki rozmiar miałam na sobie  😡 Typy są 2 - 36 lub 38. Pomożecie?  😉
ja mam Lugany 36-są idealne, a ES mam 34 i też idealne 🙂
Ale to pewnie zależy od konkretnego modelu po prostu, bo inne Pikeury 36 są na mnie za duże akurat
Jeśli Lugany Pikeura mam 38 i są idealne, nie za szczupłe, nie za luźne, to jaki brać rozmiar w ESach? Przyznam szczerze, że ostatnio mierzyłam nawet Laurety w Mustangu, ale w porywie głupoty skoncentrowałam się tylko na modelu i na tym, czy akurat takie bryczki są wygodne. I tak nie wiem, jaki rozmiar miałam na sobie  😡 Typy są 2 - 36 lub 38. Pomożecie?  😉


38  😉

Perlica podaj model es
Anderia   Całe życie gniade
08 lipca 2012 08:46
Dramka dziękuję 🙂 Wezmę 38, bo nawet jeśli będą lekko przyduże to lepsze takie niż przyciasne, w które nie wejdę  😁 W ogóle większość spodni mam 38, nawet niekońskie - jedne opnijdupki, jedne wiszą, a niby rozmiar ten sam  😵 Ale od czego ma się pasek 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się