Bryczesy

Jak wygląda sytuacja z rozmiarówką Kingslanda ??
oj bardzo rożnie  🙄 bryczesy mam xs  😁
Klami, wg mnie normalnie, ja kupuję bryczesy 72, KL mam 36 i nie są za krótkie. 🙂 a w obwodzie nawet mi trochę zjeżdżają 🙂
Ja normalnie mam 38 bryczesy a kingslanda xs  😁 bardzo normalnie ..
ja zamówiłam sobie takie na lato, tylko szare

dam znać jak się będą sprawować bo gorąco mi w zwykłych
Noszę normalnie 36 i rozm S w modelu KL Jessica okazał się zbyt duży.
Dramka, może masz unisex?  😉

maxowa, ładne! Co to? Też zrezygnowałam z pełnego leja w te upały  🙂

edit: Dobra, już znalazłam!  😀
Daj znać jak się będą sprawować.
Też mam kingsland Jessica, o rozmiar mniejsze niż noszę normalnie.

Edit.  Wracając do dwóch cen bryczesów hv polo w animavecie, te tańsze mają zapewne lej materiałowy.
Puma - no dam dam  😀
nie mogę się doczekać ubrać na tyłek hehe bo w taki skwar ciężko w zwykłych 🙂
Puma na 200% damskie  😉
Livia   ...z innego świata
21 czerwca 2013 07:20
Orientacyjnie na razie, ale wie ktoś może czy znajdę jeszcze w którymś sklepie (poza GNL) bryczesy Pikeur Felina,takie z kwiatkiem z boku? :kwiatek:

edit: poprawiony link
Już do mnie jadą ES Naomi. 💃 Ciekawa jestem jak się będzie użytkowało. Materiał Micro-Multi-Stretc - więc powinno być ok.

[img]http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/33/16/34/08/3316340876[/img]
Mi się marzą granatowe equiline  😍
Ładne granatowe Animo z pełnym lejem widziałam w Awillhorse. Lej zwykły nie silikonowy.
Takie jak te tylko granat.

A do mnie przyjechały bryczesy BR.
O takie: http://animalia.pl/produkt,25313,532,br-bryczesy-damskie-walnut-z-lejami-licorice.html
i jestem zakochana  😍
Są z super wygodnego materiału, nie drapią, nie obcierają.
Jedyny co to są na mnie troche za duże, nie było mojego rozmiaru i wzięłam 36 zamiast 34 i są troche luźne pod pupą.
No i nie wiem czy zostawić? bo jestem w nich mega zakochana ale niw wiem czy mi to nie bedzie przeszkadzac?
Miał ktoś coś takiego? We wszystkich innych miejscach jest ok. No i może skurczą się w praniu troche? hehe  🙄
Szybciej się rozciągną niż skurczą  😉
Haha, dlatego pytam- moje doświadczenie bryczesowe jest żadne :P
Tutaj mam kilka zdjęć na mnie, może komuś pomoga kiedyś. Zostawić czy sobie odpuścić?  😉
A tak jeszcze poza konkursem, ktoś zwężał kiedyś bryczesy z takiego materiału? to możliwe w ogóle?  👀







Nuna puszczaj w świat. Duże, za duże. Będzie ci w nich później niewygodnie jak jeszcze się rozciągną.
Według mnie są za luźne. Ja zwężałam jak jest ten szew z boku po całej długości
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
22 czerwca 2013 16:53
Jak wypada rozmiarówka BR?
wydaje mi się że standardowo  😉
Bo normalnie noszę np fair play rozm. 34 i widać różnicę że te BR to 36 czyli że za duże

Dziewczyny ratujcie, dowiedziałam się że nie zdołają mi sprowadzić tych bryczesów w rozm. 34.
No i muszę teraz kupić jak najbardziej podobne  👀
Bo inaczej to sb chyba nigdy bryczesów nie kupie haha
Może znacie jakieś bryczesy do 400zł które będą podobne? 😵

Myślicie że opłacałoby sie je zwężać? Bo to taki materiał rozciągliwy i nie wiem czy to wytrzymają i się potem nie rozsypią,
a chętnie bym je zatrzymała...
Dramka, jak to u cb wyglądało dokłądnie z tym zwężaniem? Do zwykłej krawcowej iść?
Musi być dobra krawcowa z szew elastyczny. Jak kupiłaś w sklepie i możesz zwrócić i bawiłabym się w przerabianie
mogę zwrócić ale jestem w nich mega zakochana i nie znajdę już takich pewnie co by mi się tak podobały,
bo zawsze coś mi nie pasuje a te są idealne  😍
No i w sumie to spróbowałabym je zatrzymać. To pójdę do sąsiadki, ona jest krawcową, może obejrzy i mi powie czy coś da się zrobić.
Dziękuję  😉
Czy nie śliczne  😍
No jasne, że śliczne!  😍
HorseSense   Horse sense = stable thinking...
02 lipca 2013 18:21
Witam ponownie 🙂 dawno mnie tu nie było! Szukałam interesującego tematu w wyszukiwarce, ale nie za bardzo wiedziałam, jak się do tego zabrać, i w rezultacie nic mi sensownego nie wyskoczyło. Jeśli temat już kiedyś był poruszony, to krzyczcie.
Otóż jestem ciekawa, czy ktoś w ogóle produkuje bryczesy z kieszeniami z prawdziwego zdarzenia, w sensie: coś jak spodnie do wspinaczki/trekkingu, wytrzymałe, przewiewne, z dużą ilością kieszonek do przechowywania na nogawkach, albo po prostu czy ktoś próbował jeździć w spodniach trekkingowych na dłuższe trasy i nie zdarł sobie całkiem skóry po wewnętrznej stronie nóg? Bardzo by mi coś takiego odpowiadało w klimacie rajdów turystycznych i terenów; jakoś nie mogę się przyzwyczaić do jazdy z saszetką, ledwie zejdę z konia - odpinam ją, pojemność też ma ograniczoną, a jeśli bluzka się podwinie, potrafi przeszkadzać... ale ja dziwna jestem  😉 w każdym razie przydałoby się mieć takie rzeczy jak nożyk myśliwski (dobrze zabezpieczony, nie zamierzam się samookaleczać), chusteczki do nosa, telefon komórkowy pod ręką, wszystko dostępne szybko i intuicyjnie... ale nie wiem, czy coś takiego istnieje  😀 martwi mnie też materiał i szwy w tradycyjnych spodniach trekkingowych, mam wrażenie, że jeśli nawet skóra na udach zostałaby w jednym kawałku, to po deszczu śliskie siodło + śliskie spodnie nie byłyby zbyt dobrym połączeniem... rajdowcy, co myślicie?

Dramka, przepiękne  😅
Już do mnie jadą ES Naomi. 💃 Ciekawa jestem jak się będzie użytkowało. Materiał Micro-Multi-Stretc - więc powinno być ok.




Almika doszły już?
zdaj relacje- fajne, jaki materiał- mocno rozciągliwy czy raczej sztywniejszy?

bedzie szansa na forkę ?  :kwiatek:
mi przyszły Coolmax Bali Covalliero i jestem zadowolona
jutro wsiądę, ale koleżanka wzięła czerwone i jeździła i baaardzo zadowolona 🙂
Dziewczyny czy ma ktoś frak Animo?
Muszę go 1 raz wyprać, napisane że 30 stopni pralka ale jakoś kurcze mam obawy że się zniszczy.
Ktoś prał?
Dziewczyny czy ma ktoś frak Animo?
Muszę go 1 raz wyprać, napisane że 30 stopni pralka ale jakoś kurcze mam obawy że się zniszczy.
Ktoś prał?


uśmiechnij się do olek  😉

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się