Czy volta padła na amen? [przeniesiony z voltazastepcza.fora.pl]

Bez przesady 😉

Jedno forum, na którym się udzielam działa tez na takim serwerze [tylko domenę ma zmieniona] od jakiś 7 lat i rozrosło się do rozmiarów volty oryginalnej ponad 2.000 użytkowników i ponad 10.000 tys. postów]. Jakos nie padło mimo dużej aktywności użytkowników 😉
wątek zamknięty
O...no to narazie możemy się bawić
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 listopada 2008 23:30
Póki co najważniejsze, że duch Volty w narodzie nie zaginął 😉
wątek zamknięty
Jak tak dalej pójdzie, to nam na nagrobkach pod nazwiskiem będą musieli wyryć nick voltowy
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
10 listopada 2008 23:43
Pauli napisał: Póki co najważniejsze, że duch Volty w narodzie nie zaginął 😉

Voltowiicze razem nie dadzą o sobie zapomnieć

Mimo,że mniej się udzielałam ostatnimi czasy to brakuje mi sprawdzania wątków🙂
wątek zamknięty
A tak przy okazji...znacie inne forum, gdzie wytworzyłaby się tak silnie hmm... w jakiś tam sposób zrzyta ze sobą grupa?
Takie gdzie ludzie traktowaliby się w ten sposób? Gdzie byłoby jednak, mimo wszystko, tak swojsko, rodzinnie, tak jakby ludzie naprawdę znali się na żywo (no część się zna, ale wiecie o co chodzi - o te bardzo szczere, często osobiste tematy?).
Nie wiem...może tylko ja tak odbieram Voltę, chociaż patrząc na wielu z Was, to chyba jdnak nie tylko ja. Jasne - robi się przesiew tych info, nie lyka wszystkiego jak młody pelikan itd, ale jednak...jest specyficznie...
wątek zamknięty
jesteście Wielcy! Już tyle osób tu jest, normalnie wzruszyłam się.
wątek zamknięty
Jeszcze ze 2 dni i pobijemy wszelkie rekordy popularności na fora.pl
wątek zamknięty
Ponia   Szefowa forever.
11 listopada 2008 07:37
Dworcika napisał: A tak przy okazji...znacie inne forum, gdzie wytworzyłaby się tak silnie hmm... w jakiś tam sposób zrzyta ze sobą grupa?
Takie gdzie ludzie traktowaliby się w ten sposób? Gdzie byłoby jednak, mimo wszystko, tak swojsko, rodzinnie, tak jakby ludzie naprawdę znali się na żywo (no część się zna, ale wiecie o co chodzi - o te bardzo szczere, często osobiste tematy?).
Nie wiem...może tylko ja tak odbieram Voltę, chociaż patrząc na wielu z Was, to chyba jdnak nie tylko ja. Jasne - robi się przesiew tych info, nie lyka wszystkiego jak młody pelikan itd, ale jednak...jest specyficznie...

Nie
Kiedyś daaaaaaaaaaaaaawno temu próbowałam udzielać się na Śk, ale tam to nie to samo.
Coprawda, odniołsłam wrażenie ,że w Voltowe towarzystwo aby zdobyć uznanie trzeba się "wkupić" czymś zabłysnąć aby się tak jakby liczyć.
mam nadzieję,że się nikt nie wścieknie o tą wypowiedź.
wątek zamknięty
Również witam 🙂

Kurde, mam nadzieje, że Volta jednak zmartwychwstanie, bo poczytanie pewnych tematów jest mi dość potrzebne...

Poniuś, też odniosłam takowe wrażenie, ale jakby nie patrzeć - uzależniłam się od tego forum i po części jego użytkowników 😉
wątek zamknięty
Poniuś napisał:
Coprawda, odniołsłam wrażenie ,że w Voltowe towarzystwo aby zdobyć uznanie trzeba się "wkupić" czymś zabłysnąć aby się tak jakby liczyć.
mam nadzieję,że się nikt nie wścieknie o tą wypowiedź.


To Cię zawiodę 😉 Nie 😀 Ja nie miałam czym się wkupić, nie miałam czym zabłysnąć... Jestem na Volcie jakoś chyba od maja 2006 (chyba, bo w sumie nie pamiętam...wiem, że w tym roku jakoś 2 lata było), bez przerw, bez "błyskania" - nic. Ot tak sobie siedzę...i to wszystko. Siedzę sobie 🙂 Fakt faktem, że dopiero w tym roku jakoś zauważyłam, że zaczyna mnie ktokolwiek z Volty kojarzyć, ale bez wkupiania się
wątek zamknięty
Dworcika napisał: A tak przy okazji...znacie inne forum, gdzie wytworzyłaby się tak silnie hmm... w jakiś tam sposób zżyta ze sobą grupa?
tak, kilka
volta to i fajne kumoszkowanie 😉 i liczebność.
niechże wróci stare forum - to przecież niezłe archiwum
można pisać "od nowa", no problem, ale duża strata, jakby co zostało napisane, przepadło...
wątek zamknięty
Jeśli nie uda się go otworzyć już na tamtym serwerze, to żeby się przynajmniej dało czytać... Tak jak jedno z jeszcze starszych wersji...
No i niech już szukają nowego serweru dla nas
wątek zamknięty
Witam i ja 😉 Również trafiłam tu przez przypadek. Dworcika gratuluje pomysłu stworzenia 'chwilowej volty' 😉
Mam jednak nadzieje, że stara odżyje i nic nie przepadnie.
wątek zamknięty
LOL.
Czuję się jak robitek. Taki na bezludnej wyspie (znaczy już nie takiej bezludnej, bo trochę nas jest).
Tak jakbyśmy już nie mieszkali w domku, tylko w namiocie. Ajajaja... prawie jak na biwaku. Tylko na biwaku wiadomo, kiedy nadejdzie koniec i powrót do "domu" 😉
wątek zamknięty
No i ja. Trafiłam tu przez nk. 😉 Już do dwóch voltowiczów wysłałam wiadomość, mam nadzieje że niedługo tu zagoszczą.



Tak jakbyśmy już nie mieszkali w domku, tylko w namiocie. Ajajaja... prawie jak na biwaku. Tylko na biwaku wiadomo, kiedy nadejdzie koniec i powrót do "domu"



święte słowa. amen.
wątek zamknięty
slojma   I was born with a silver spoon!
11 listopada 2008 12:19
Brakuje mi starej volty i mam nadzieję, że powróci okwiat powiadomiła mnie o zastępczej volcie i powiem, że bardzo się ciesze bo brakowało mi już nie tyle pisania co czytania ciekawych i mniej ciekawych informacji🙂
wątek zamknięty
witajcie :wink:
wątek zamknięty
Przybyłam do was z powrotem z ciemnej strony mocy!

:wink:

Co do wersji volty to chyba 6 będzie


Może volte wszystkie grzybki poblokowane zhakowaly P


JA dostalam link od ciski kwtk
wątek zamknięty
Hihi...ja też dostałam zaproszenie na to forum na pb Siatka działa



6 ?! Kurczę...myślałam, że 4...no może 5 😉
wątek zamknięty
volta mi działa. z jednym problemem, że nie da się zalogować, ale wszystko jest poza tym
wątek zamknięty
a mi nie 🙁
wątek zamknięty
jestem wybrańcem!
Z ciekawszych zmian jakie zauważyłam, to że ostatnie posty są z lutego i maja tego roku, więc serwis nie do końca jest zdrowy... No i te problemy żeby się zalogować...
wątek zamknięty
cieciorka&okwiat napisał: jestem wybrańcem!
Z ciekawszych zmian jakie zauważyłam, to że ostatnie posty są z lutego i maja tego roku, więc serwis nie do końca jest zdrowy... No i te problemy żeby się zalogować...

link: voltahorse.tomasz77.superhost.pl/forum/
wątek zamknięty
no tak ale tam są posty do maja tego roku więc jak narazie przepadło wszystko od czerwca do listopada i tez nie moge sie zalogowac wrrrr
wątek zamknięty
ja równiez nie moge sie zalogować ale działa. I np. w konskim ostatnia odpowiedź: Wto Lis 11, 2008 19:50
singaja
edit: jednak jak sie wejdzie w konskie to sa z maja...

hm
wątek zamknięty
I ja jestem (kucunio)
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
11 listopada 2008 19:20
ja kiedy wchodzę normalnie to mam "Forum czasowo nie działa - przepraszamy. Staramy się usunąć awarię" 🙁
wątek zamknięty
Jestem tez. Dopiero wczoraj na NK zauwazylam post o tej "zastepczej Volcie" 😉 Pozdrowki! Anka
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
11 listopada 2008 19:50
Nawet avatary i podpisy się zmieniły na stare - ja mam wszystko tak jak było w maju
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.