Farmerama.com

Bischa   TAFC Polska :)
19 sierpnia 2010 11:24
Ja Ci chyba ostatnie 3 dni coś słałam  😁 To znaczy słałam na pewno, ale nie wiem ( skleroza 😁 ) czy dziś coś poleciało.
ooo. dziękuję  🤣 🤣 zwolniło mi się jedno miejsce w sąsiadach, ktoś chętny? tylko grających  😁 😁
ushia   It's a kind o'magic
19 sierpnia 2010 11:53
kolorwiatru szukała i chyba marysia550

A ja dalej nie mam tego przeklętego wiatraczka  👿
mi wiatraczek wpadł dzisiaj rano, ale co z tego jak nie mam reszty maeriałów  😁
Bischa   TAFC Polska :)
19 sierpnia 2010 12:01
A ja zapraszam również na moje drugie konto (prowadzę je z przyjaciółkami)  😉 Krupmo  😉
Szkoda że nie można handlować deskami i tym wszystkim... Chociaż pewnie byłyby nieziemsko drogie  😁
Ale wiecie co, te aktualizacje z paskiem po lewej stronie mi się nie podobają, ja się tam gubię...

Ja akurat jestem zadowolona, bo i tak rzadko z nich korzystam, a teraz przynajmniej nie wysuwają mi się same byle kiedy bez klikania.
A ja z koła bym chciała kotka, bo mi dziecko suszy głowę. A łosia wygrałam chyba w pierwszym kręceniu.
ushia   It's a kind o'magic
20 sierpnia 2010 07:26
Ja tez wole nowe
Z warsztatów zostały mi owce i kaczki (wiatraczek dawać)
Do następnego poziomu tylko 40 000  🏇

Jest jeszcze chomik 😉, na szczescie moje dzieciory satysfakcjonuje łoś
Bischa   TAFC Polska :)
20 sierpnia 2010 15:07
Może Vana we wrześniu mi łosia wygra?
Potrzebowałam do zlecenia dzisiaj kozę- brakło mi jednej. Kupiłam jedną, była do sprzedania za 2,30 przy cenach poniżej 23,80 🤣 Szok przeżyłam 😲
Mnie z fabryk brakuje kaczek ( mam wiatraczek 😎 ) i królików. Pewnie o króliki będę długo walczyć, bo nożyczki pewnie ciężko zdobyć.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
20 sierpnia 2010 15:10
Bisha a mozna kupowac cos pojedynczo na targu?  😲 ja zawsze musze kupic całą ilosc  👿
nożyczki to jedna z pierwszych rzeczy jakie mi się znalazły 😀 ale niestety do koła dalej farta nie mam, co chwile super pasza, super nawóz, nawóz zwykły, woda. nic więcej... 👿
ushia   It's a kind o'magic
20 sierpnia 2010 15:14
Nożyczek mam skolko ugodno, ten durny wiatraczek mnie trzyma. Normalnie w obsesję wpadam  😂

kolorwiatru - jak ktos wystawi pojedynczo to mozna pojedynczo
Z ta koza, to ewidentnie ktos sie walna z przecinkiem 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
20 sierpnia 2010 15:14
Czasem się trafiają pojedynczo zwierzaki. Pszczoły np chyba tylko są pojedyncze, czasem max po 5-6.
Nożyczki miałam dwa razy i zużyłam na owce  😉
Ushia ale zapłaciłam właśnie 2,30. Sprawdziłam specjalnie. Jak się w ogóle ceny ustawia? Nigdy na to nie zwracałam uwagi.
ushia   It's a kind o'magic
20 sierpnia 2010 15:20
Normalnie wpisujesz w okienu cena - ktos musial sie pomylic i dal sobie przecinek dziesietny zamiast na 23,00 to 2,3...
Ja czesto wystawiam po 2-3sztuki, bo ludziom tak latwiej kupowac

Swoja droga, wlasnie stwierdzilam, ze poprawili ceny za zlecenia - ostatnio mam prawie wszystkie na zwierzaki powyzej cen rynkowych. Szkoda, ze same strusie i pszczoly 😉
Bischa, czyli sprzedajesz po cenie sugerowanej ?

robi ktoś zadania  w domu z tymi zleceniami, np wystawe owoców. co jest za ukończenie wszystkich. od czasu do czasu wrzucę po jakimś zwierzaku czy owocku tam i jestem już na 8 poziomie  w obu, ale jak nagrodą mają być tylko puchary rolnika i hodowcy to chyba zrezygnuje 😀
Bischa   TAFC Polska :)
20 sierpnia 2010 15:26
Tak, dokładnie. Nie wiedziałam, że można tam sobie zmieniać.
Co jakiś czas wrzucam, kiedyś się w to bardziej bawiłam i teraz mi puchary zalegają na pasku 😤 I nie jestem w stanie z nimi nic zrobić.
ja je ustawiam na tych pierwszych, rzez jakiś czas pisze ulpeszenie pucharu, a później zmienia się na 'costam cośtam - złoto/platyna/brąz'
Bischa   TAFC Polska :)
20 sierpnia 2010 16:22
Za dużo miejsca mi zajmują, a nic mi nie dają na farmie. Z takich bezproduktywnych rzeczy mam tylko posążek Buddy i flagę Holandii z czasów MŚ.
Dostałam piłę z pola  😜  💃
Bischa, z tą zagrodą łosi we wrześniu - a jakże, wygram ich 3  🏇  😁
Z tymi cenami na targu to jakaś paranoja. Osttanio orzech w ciągu pół godziny spadł z 19 na 6 zł. Ogólnie troche sprzedaję i widzę, że ceny lecą na łeb i szyję.
Błyskawicznie wrócimy do niskich cen jak tylko na dobre skończy się event truskawkowy  🙁

Co daje chomik? Bo mam z koła i nie wiem czy opłaca mi się stawiać na farmie zamiast np. drzewa.

Czemu ciąglę dostaję piły, łopaty, części do maszyn, nożyczki i wiatraki (no dobra, tylko 2x), a młotki są niemal nieosiągalne?  👿
Czy fabryki mogą być XL lub XXL?
ushia   It's a kind o'magic
21 sierpnia 2010 16:53
Ja akurat młotkow mam pod dostatkiem. Zeby było śmieszniej, to podarowałaś dzisiaj Trolince trzy młotki 😉
Chomik daje PD, zaraz sprawdze dokladnie ile i w jakim czasie
edit - 75PD co 10h

Fabryki jak na razie tylko wersja podstawowa
Bischa   TAFC Polska :)
21 sierpnia 2010 18:46
Mnie dziś na drugim koncie z sałaty wyskoczyły deski  😲 Myślałam, że z tych pierwszych roślin nic nie wyskakuje.
Ze sprzedawaniem trzeba uważać, bo jak rośliny "długo leżą" na targu to wracają na konto. Ze zwierzakami tak chyba nie ma.
Wygrałam +50% PD  😅
a ja znów nawóz  🙄 😵 denerwuje mnie już to koło  😁 😁
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
22 sierpnia 2010 11:21
Ja tez znow nawóz, a wczoraj woda, przedwczoraj super pasza... ehhh tylko raz mi sie zdarzylo zeby w ciagu dwoch dni pod rząd wygrac skrzynki...
Kolorwiatru - ja skrzynki nie wygrałam ani razu 😉
Jeśli chcecie to jest nick osoby, która usilnie szuka sąsiadów: erpekee.

Ja mam już full i odpukać jeszcze się starają 😉

Mi też koło nie przynosi wiele fajnych rzeczy, raz chyba x100% było super mieć wszystkiego więcej 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się