Farmerama.com

Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
29 lutego 2012 16:29
Dziękować 🙂

Przyda się jeszcze więcej do odblokowania łąki 🙂
Notarialna ależ ty idziesz z tymi poziomami! co wejdę na farmę, to jest gwiazdka, że ktoś przeszedł na wyższy poziom. zawsze ta sama osoba  😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 marca 2012 22:54
Misji dużo wypełnionych to poziomy szybko idą 😁
Bischa   TAFC Polska :)
07 marca 2012 13:26
http://fanifarmeramy.pl/index.php?topic=5029.0

Poproszę o głosy, gdzieś poniżej jest moja farma pokazana. Są nagrody jakieś za 3 pierwsze miejsca, jestem w tej chwili na 3 miejscu z tego co widzę, poproszę o zagłosowanie na mnie- MoniaKŁ 😉
Dziękuję :kwiatek:
wygrałam w kole fortuny drzewko pachnące 😎
Bischa   TAFC Polska :)
13 marca 2012 16:33
http://fanifarmeramy.pl/index.php?topic=5029.0
Dziś ostatni dzień głosowania- przy rejestracji można podać fikcyjnego maila i nick, na prawdziwy nic nie przychodzi, nie trzeba wchodzić kolejny raz. Logujemy się, głosujemy i tyle 😁 Z góry dziękuję, mój nick MoniaKŁ.
Bischa   TAFC Polska :)
19 marca 2012 15:42
Podbijam.
Aby sprawdzić na jakim jest się targu (numer), wchodzimy w drzewka złotolistne i szukamy gracza SwissFarmerX (sprzedaje liście za 88,88) i numer który zobaczycie za X-em jest numerem targu na którym jesteście. Rada od sąsiadki 😉 Ja mam 14 numer targu.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 marca 2012 15:47
Ja mam nr 19 😉
ja 05 🙂 co to w ogóle oznacza?
Bischa   TAFC Polska :)
19 marca 2012 16:11
Jeśli jesteśmy na tym samy targu co sąsiad/znajomy jak będziemy mieć szczęście i będziemy szybsi niż ktoś inny, to możemy się umówić z sąsiadem, że kupimy od niego na targu to co potrzeba za taką, a taką cenę. Oferty które Ty masz u siebie, ja np nie mam, bo jestem na innym targu.
targ 22 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 marca 2012 15:24
Działa wam szybki siew?
tada  💃 fajna ta runa z dodatkowymi zwierzakami z hodowli 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
24 marca 2012 22:50
A mnie z 4 świnek zwykłych wypadła świnka skarbonka 😅
znowu cyrk na farmie. fajnie, tylko szkoda, że tak mi się tnie, że nie wiem, kiedy w końcu uderzam tym młotem i nie mogę wygrać żetonów tyle co zwykle 🙄
Bischa   TAFC Polska :)
27 marca 2012 18:19
Ja tam z kota zrezygnowałam. Na piratach można zarobić!
Jak jak weszłam do pirata i zaczełam grać bez czytania to doszłam dwa razy na pięć prób do rundy szóstej i po 200 żetonów moje a jak poczytałam jak to się robi to tylko 1-2 runda 🤬
Bischa   TAFC Polska :)
27 marca 2012 19:10
Ja nic nie czytałam i dobrze mi szło 😁
a jak się w to gra? 😉 zniechęciły mnie 2 żetony za grę 😉
Bischa   TAFC Polska :)
27 marca 2012 19:14
W piratów? Ja na chybił trafił skrzynki klikałam, nie miałam jakieś porządku, jakiejś kolejności.
dla niezaglądających na forum 🙂

mamy dla Was kod bonusowy:
helpinghand

Otrzymacie wszystkich pomocników (kombajn, siewnik, stajenny) na 12 godzin.
Kod ważny jest od chwili obecnej do dnia 03.04.2012 r, do godziny 12😲0.
Bischa   TAFC Polska :)
01 kwietnia 2012 10:59
Słuchajcie.
Uważajcie na gracza o nicku:

kamilus3

😵
Opowiem wam taką historię, że wydaje się wręcz niewiarygodna, jest rozciągnięta już na całą grę, na wszystkie stronki związane z farmeramą. Osobnik ten ciągle, wszędzie poszukuje kont, próbuje wyłudzać hasła. Jest wysłana nawet prośba o zablokowanie tego gracza, niestety ma zmienne IP.
O to co się wydarzyło i dlaczego taka akcja:

Jak już kiedyś pisałam, jest taka stronka: www.fani-farmeramy.pl. Bywam tam dość często, rozmawiamy na shoutboxie z innymi graczami, generalnie jest miła atomsfera, rozmowy są o wszystkim i o niczym, można się poradzić, zawsze ktoś pomoże, ale ja nie o tym chciałam. Na owym sb bywał również ów gracz- kamilus3. Zrobił przez długi czas naprawdę fajne wrażenie, pomocnego jeśli chodzi o Renzo, eventy. Jedna dziewczyna mu zaufała i podała hasło, miał jej pomóc przy Renzo. Ponoć nawet pomógł, ale jednicześnie... ogołocił spiżarnię z cennych dżemików i ciach. Zginęło jej 8 chutney'ów i kilka innych cennych przetworów w mniejszej ilości. Napisała o tym wczoraj na sb, pytając dwie osoby (dostęp do jej konta miała jeszcze jedna osoba), który z nich jej zabrał dżemy, tej drugiej osoby nie było na stronie w danym momencie, kamilus3 się nic nie odzywał od kilku godzin, odezwał się tylko coś w stylu "To nie ja" i zwiał, a zawsze był online. Edyta (okradziony gracz) napisała do PT z prośbą o ustalenie (da się) komu zostały wysłane dżemy i ciasta i nicki jednoznacznie wskazywały na kamilusa3, który dla niepoznaki i chęci zrzucenia na drugą osobe, która posiadała hasło do konta Edyty, wysłał coś też tej drugiej osobie. Był w dodatku na tyle bezczelny, że na sb najpierw pytał, które dżemy/ciacha co dają i wysłał potem sobie najcenniejsze rzeczy, własnie te o które wypytywał. Ode mnie swego czasu chciał wyłudzić za drzewo jajeczne 2 motylarnie, 2 świetliki i renifery, jajeczne owszem jest cenne, ale nie aż tak, do tranzakcji w końcu nie doszło, Dziękujemy opatrzności, że nie było GT, bo by ogołocił Edycie konto ze wszystkiego co cenne.
Poiwedzcie mi, jak można być tak bezczelnym, głupim, żeby nie pomyśleć, że okradziona osoba się nie zorientuje, że  zginęło jej 8 chutney'ów!? Gnój jest w II lub III klasie gimnazjum.
Jak można w ogóle coś takiego zrobić?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 kwietnia 2012 11:06
Edyta była po prostu naiwna. Fajnie by było gdyby była możliwość współdzielenia konta jak na Howrse. Osoba współdzieląca mogłaby siać i zbierać, ew. uczestniczyć w eventach ale nie mogłaby np. nic wysyłać. Nie byłoby takich sytuacji.

Znów zaczęłam grać, ogarniam co i jak i szukam sąsiadów. Mój nick Misskiedis  :kwiatek:
Bischa   TAFC Polska :)
01 kwietnia 2012 11:08
Nick tej osoby dodatkowo na forach fanowskich to kamilus1, pod takim się u nas zarejestrował.
Wiesz, ja się nigdy nie zawiodłam, nikt nigdy mi nic nie zajumał, ale dostęp do mojego konta mają tylko trzy naprawdę zaufane osoby.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 kwietnia 2012 11:15
No właśnie, zaufane. Trzeba bardzo uważać niestety a gościa trudno sprawdzić. Ludzie to świnie :/ Dlatego taka opcja jak współdzielenie byłaby fajna bo jak np. wyjeżdżasz to ktoś się zajmuje farmą, nie spada ci aktywność więc cię z sąsiadów nikt nie wywali, farma się rozwija a nie ma ryzyka że coś ci "zginie" 😀
bo jak np. wyjeżdżasz to ktoś się zajmuje farmą, nie spada ci aktywność więc cię z sąsiadów nikt nie wywali,

od tego jest runa z urlopem 😉 wysłałam zaproszenie, ale nie wiem czy doszło, bo nic nie wyświetla, a nie wiem, czy już cię nie zapraszałam 😉
podoba wam się też niby żart prima aprilisowy? ten wulkan itd.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
01 kwietnia 2012 11:33
Calore, doszło, przyjęłam :kwiatek:

Runa kosztuje i chyba jest na 2 tygodnie 👀 a ja np wyjeżdżam na prawie całe 2 miesiące (2x3 tygodnie) i nie będę miała neta 😵
Drzewko florenów w tajemniczych sadzonkach 💃
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 kwietnia 2012 18:38
Dalej szukam sąsiadów! Nikt juz z rv nie gra? 👀
Bischa   TAFC Polska :)
13 kwietnia 2012 23:42
Bojkotuję sadzonki! Drzewko FL? 😂 No może będzie, jak ktoś kupi 100 sadzonek 😂 1 FL na 24h? Kpina... Na Kombajn? 10 eventów przeleci, zanim na głupi 2 dniowy kombajn bym zebrała 😂 Nie, dziękuję 😤 Coś mi śmierdzi, że zabiorą szybko wszystkim, jak estrade dla łosi 😎 Nie zaryzykuje kupienia 84 sadzonek (na tyle uciułałam FL), kupię dla frajdy 10, max 20. Życzę wam szczęścia i jak najmniej kasy wydanej na sadzonki, żeby to coś zdobyć 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się