Kącik Małolata...:D

ChingisChan   Always a step ahead! :)
02 kwietnia 2012 15:37
To coś wygląda jak Daw Mag Hubert (twierdzę po poduszkach kolanowych bo nigdzie indziej nie ma znaków, że to DM) ale baaaardzo stary i wysłużony.
Generalnie ta wyściółka na siedzisku z biegiem czasu się chyba wytarła... a reszty można się domyśleć 🤣.
moze to pleszew bo one wyglądają jak hubert  😉
ChingisChan   Always a step ahead! :)
02 kwietnia 2012 15:39
Całkiem możliwe, na zamku tylko ma numer seryjny (?).
Dziewczyny, po nieprzespanej nocy i zadumanej reszcie dnia stwierdziłam, że zaadoptuje jakiegoś konika.
I tak miałam kupić towarzysza dla Bankiera...
Po remoncie stajni zaczynam poszukiwania jakiegoś kucora. Liczę na wsparcie i jako taką pomoc w poszukiwaniach  :kwiatek:
Dziewczyny, help! Na taką pogodę jak jest obecnie to spodnie czy spódnicę nałożyć?
Muszę być elegancko ubrana na dzień otwarty  🤔wirek:.
Sisisa spodnie, bo przy tej pogodzie to nic nie wiadomo  🙄
Again ja wolałabym uratować jakiegoś, który miałby iść na kabanosy..
kortina, o coś takiego mi chodzi  :kwiatek:
Jeśli będzie jakaś okoliczność, możliwość na uratowanie jakiejś koniki, gdy będę już miała warunki to jak najbardziej .
a macie jakieś 'namiary' na targi, gdzie konie skupowane są na mięso ?
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 kwietnia 2012 16:32
A mój M przyjechał przed chwilą do mnie tylko po to, żeby mnie na chwilę zobaczyć i spytać jak kolano 💘
Ogólnie podsumowując, nie mogłam trafić na lepszego chłopaka 💘
Again Pajęczno?
Hermes ale ci dobrze !  💘
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 kwietnia 2012 16:37
kortina, niby to wiele osób nazwie chore, bo między nami jest różnica 5 lat, ale naprawdę jest dla mnie wspaniały, w ogień za mną pójdzie, rozumie mnie bardzo dobrze i zawsze, ale to ZAWSZE mogę na niego liczyć 💘  I UWAGA UWAGA! Trafił mi się przystojniak z cudownym charakterem 😍
Hermes, rzadkość 😎

Małolaty, mimo okropnego dnia jedna sprawa zmierza ku dobremu, cieszę się, że przełamałam się co do jednej rozmowy. Teraz chyba wszystko będzie zależało od jutrzejszej konsultacji 🏇
kciuki się przydadzą, może być ciężko, ale w tej sytuacji... :kwiatek:
Hermes pokaż to cudo  😀 A ile ma dokładnie lat ?  :kwiatek:
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 kwietnia 2012 16:42
A mi się już humor ostatecznie zwalił..
http://mojewypieki.blox.pl/2012/04/Babeczki-jogurtowe-z-nutka-cytrynowa.html siedzą w piekarniku właśnie i pięknie pachną cytrynami  😜 Nota bene moja mama mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła - sama ładowała ciasto do foremek i zastanawiała się ile mazurków musimy upiec na święta, bo dużo gości przyjedzie  😁 szok! pierwsz raz chyba razem robiłyśmy coś w kuchni, bo moja mama raczej od gotowania trzyma się z daleka, o tym, że przywozi mi coraz to nowe formy na muffiny i inne ciasta nie wspominając...  😁
Arroch, już jadę na te babeczki! ;D.


Ja od kilku dni szukam przepisu na mazurka i nic ciekawego nie widzę!
Sisisa, zapraszam 🙂 my robimy tego: http://mojewypieki.blox.pl/2012/03/Mazurek-fistaszkowy-z-mleczna-czekolada.html i tego standardowego z bakaliami 🙂
mils   ig: milen.ju
02 kwietnia 2012 16:58
Dzięki dziewczyny za wsparcie! Nie ma tragedii, będę żyć. 😀
Sisisa też jestem za spodniami  😉
Again to fajnie, że masz możliwosc i chęci uratowac jakiegos  😀 pochwal się jak już się pojawi  🤣
Hermes farciara!!  💘 a czemu humor zwalony?  🙁
Arroch oo jaaa ale mam ochotę na nie  😍
a ja straciłam wiarę i motywacje na moment muszę szybko zebrac się w sobie!  😡
Arroch, ja chyba zrobię zwykłego takiego... Trzeba nowy piecyk przetestować wreszcie!

Jutro tylko dwie lekcje, jak dobrze  😜, jeszcze tylko środa!
mówię mamie o czapraku, a ona, żebym sobie kupiła i dała sobie święty spokój  🤔 😂
borkowa. to chyba prawidłowo  😀 😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 kwietnia 2012 17:13
idaczerwcowa, skrobię PW.. 😉
ida kupuję za swoje pieniądze, więc nie powinno być żadnych pretensji, ale o dziwo są: " po co mam kupowaćdrugi czaprak skoro mam jeden?"  😁
Jacieeee ale one dobre wyszły  😜 zjadłam 3 na ciepło  😂
ChingisChan   Always a step ahead! :)
02 kwietnia 2012 17:55
Eh... mi humor uleciał dosłownie w sekundę 🙁.
mils   ig: milen.ju
02 kwietnia 2012 17:56
Chingisek co jest?
Stwierdzam, że grzywą mojej klaczy można obdzielić z 5 koni.. WIĘCEJ JEJ NIE MOGŁA MIEĆ ?!  😵 3,5 godziny pletłam jej warkocze 🥂
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 kwietnia 2012 18:01
Jutro w końcu pojadę do szpitala..mój wiecznie niezainteresowany tatuś ze mną pojedzie, bo mama ma to w dupie..
Hermes i prawidłowo zrobiłas 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 kwietnia 2012 18:02
Hermes, to pokażesz swego mena?  😀iabeł:
do mnie też możesz skrobnąć pw, jeśli chcesz. ChingisChan, Ty też. każdy może jeśli ma potrzebę.

właśnie wróciłam ze stajni, znowu jeździłam na Rodim i gdzieś tam na nim zostawiłam plecy  😵 jest okrutnie wybijający, znalazłam metodę, jak siedzieć w pasażu (mimo że mam wrażenie, iż prawie leżę na zadzie), ale jakiegoś szybszego kłusa - no nie da rady. za to w galopie - bajka, jak mi się cudnie dziś galopowało! no i wreszcie zrobiłam porządne lotne i ciągi w kłusie, które mi za cholerę nie szły.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się