Kącik Małolata...:D

Właśnie dlatego, że kasztan to ma u mnie plusa 🤣 Bliski do ideału(gdyby miał jeszcze 4 skarpetki...), ale ten zad mi u niego nie pasuje, a chyba się nie dowiem, czy ma jeszcze jakieś wady budowy, bo mnie Ela zje 😁
Windziakowa, zauważ, że jedyne zdjęcie, na którym widać wysokość tego zadu, jest przekłamane, bo chyba przodem stoi wyżej.
własnie Quanta mnie uświadomiła, dzisiaj będę kontynuowała rozmowę z rodzicami-dziś ich tylko powiadomiłam, że do tej stajni jest jakieś 3h drogi, chyba wytrzymają 🤣 W sumie i tak bym jechała z trenerem 🙂
Zresztą przed kupnem i tak powinnaś wezwać weta, gdyby była jakaś wada budowy to pewnie by cię poinformował 😉
W tym problem, że tutaj w moich okolicach chyba nie ma weta od koni 🙂 I to jest najgorsze. Wady budowy by zauważył trener zapewne 🙂 Nie wiem,c zy dojdzie do kupna, na razie ciii.
i chcesz kupić konia bez przebadania?
I chcesz trzymać konia bez weta "w okolicy"? Jak duża ta okolica? Jeśli nie możesz zorganizować weta do badania przed kupnem, to jak będziesz chciała go ściągnąć w razie jakiegoś wypadku, nagłej choroby?
"Chyba"... Rozeznaj się koniecznie, jeśli myślisz o kupnie konia, bo TRZEBA mieć kontakt do minimum 2-3 wetów "w razie czego"...
Jak to nie ma weta ?  🤔  😲
edit.
haha, a ja też już widziałam 😀  🏇
rzeczywiście szkoda, że nie ma czterech skarpetek :p
mimo to ładny niunio🙂



Musiałabym wypytać koleżankę czy też trenera, Oni wiedzą lepiej, ja się średnio na tym znam 😀 Na razie myślę, czy po prostu dam radę. W sumie nie wiem, czy po prostu nie kupię jakiegoś konia po testach-teraz trzeba się porządnie uczyć.
Co tu tak cicho? Żyjecie laski?

Macie do polecenia jakąś fajną książkę? Gustuje w fantastycznych romansach, heh  🤣
moje zdobycze w Empiku to..:
- Dziedzictwo
- Naznaczona Dom Nocyjavascript:void(0);
-Obrońca Nocy
- Urodzona o północy
-Wampir pozna panią
-Wybrani
- Pamiętniki Wampirów

Ktoś, coś o tych książkach?
Inne w takiej tematyce?  👀 Chętnie przyjmę wszystkie propozycję  😁

Kiedy Wam się ferie zaczynają?  👀
Mi od soboty już, a że jestem chora to nie wiem czy do końca tygodnia nie posiedzę.. Wiecie, takie przedłużenie  😁
warszawsko-wrocławskie ferie są od 17(?) lutego do 2 marca, czyli jesteśmy jako ostatni. i całe szczęscie.
My mamy od 27 stycznia, całe ferie już mam zapchane planami, oczywiście znowu nic nie współgra ze sobą i z Torunia wyjeżdżam kiedy tam zaczynają się ferie, a do Trójmiasta jadę niedługo po tym, jak tam się skończą 😁 W między czasie Wawka.
infantil, czemu całe szczęście? Przyznaj się, cieszysz się, że macie tak późno, bo akurat chciałaś do mnie wpaść na Twoje-moje urodziny? 😎
Mania taaaaaaaaaaaaak  😎 I dlatego, że mam koncert w ferie i nie stracę dwóch dni szkoły  😜
infantil, no wiesz, gdybyś wpadła to mogłybyśmy pójść do Krówkowego raju 😎 W ogóle u nas tyyyyle fajnych rzeczy do roboty! 😁 Jakie koncerty tym razem? Nie nadążam 😵
Mania mam czuć się zaproszona?  🏇
No Depeche Mode no...
Jezu, jestem w 2 gimnazjum mam średnią 2,47, zabijcie mnie..  😵
Niby mówią, że w drugiej klasie jest najtrudniej, ale litości, jak można się tak opuścić w nauce? Wcześniej miałam chyba 3.80 (tj pod koniec pierwszej klasy).  🙁
jestem w pierwszej klasie i mam 3,80, też możecie mnie zabić.







hehe, ale nie za średnią tylko za całokształt, bo nie mam już na nic ochoty.
ZABIJAM WAS OBIE!  🤬

Wskrzeszę, pod warunkiem, że zaczniecie się uczyć!  👿
infantil, oba Depeszów? nie ogarniam już 😁 Przecież Cię zapraszam od długiego czasu... Co Ty taka niedomyślna... 🤣

A ja nie mam średniej, kurczę, słabo 😁

edit:mówisz masz! coraz więcej semestralnych wystawionych, weszłam na librusika i zwariowałam. Z dzisiejszej pracy klasowej z fizyki dostałam 4+ i pani wystawiła mi 4, a ja się obawiałam, że ledwo 3 będzie. Ojejusiu 😜 dzięki Ci M. za to gadanie o wzorach, ojejku 😜

Wybaczcie, ale tego jeszcze nie było! Swojej decyzji do środy nie zmienię, nie zamierzam tłuc się z rozszerzoną fizyką, ale pierwszy raz coś tak mi wyszło 😜
jakie oba?  😁 No jeden. tzn drugi, ale w lutym jeden, bo drugi już był. znaczy pierwszy był  😂 Ok, to czuję się zaproszona  😍

Ale ja mam jedną z lepszych średnich w klasie, czego chcieć bardziej niż prawie 4.0 w liceum?  😜
Ah, jakoś pomyślałam, że jak 2 dni szkoły do stracenia, to dwa koncerty. Spoko, ja na jeden koncert zawsze tydzień opuszczałam, to się nie godzi tak Wawkę opuszczać prędko 🤣

Ja stosując pewne przypuszczenia co do ocen i nie wliczając średniej końcowogimnazjalnej, to mam najlepszą średnią od podstawówki, prawie z paskiem 😎
Ja oceny mam przyzwoite, 3 4 5 i to 5 z najważniejszych przedmiotów + z biologii  😀iabeł: I wzorową frekwencję! I wszystko co najlepsze i nigdy mi tak dobrze w szkole nie szło jak w liceum  😜 😜 😜 Chociaż nie mam paska i tak mi dziwnie, nieswojo  🙁

No jeden koncert, w poniedziałek. To przecież we wtorek bym nie poszła, bo będę cały dzień ryczeć  🤣
Ja mam 5.09 chyba ?
I jestem zadowolona 😀
A o tych książka nikt nic?
Nic nie macie do polecenia fajnego  🙁
Ja swojej najlepszej średniej w życiu (6 klasa podstawówki  😂 ) chyba nie jestem w stanie już dogonić, ale jakbym dogoniła to też bym była zadowolona.
Ja najlepszą miałam w 5 klasie, jakoś ponad 5.2, nawet stypendium dostawałam 😕 😁

Dla mnie w tym roku najważniejsze to są przedmioty, które mi się kończą. Historia, wos, edb, wok, chemia, fizyka, biologia, informatyka, pp, reszta będzie później to i później się można o oceny starać. Chociaż te oceny do niczego się nie liczą, a dla własnej satysfakcji oceny ważne dla mnie będą tylko z matmy, geografii i ekonomii, która nam dojdzie. Akurat z tego musze przykładać się najmniej, żeby dobrze było, więc coś czuję, że 2 klasie jedyne, z czego będę się uczyć, to francuski, byle zdać... 😁
ja miałam stypendia przez cała podstawówkę! I 5.80 w 6 klasie. Mania, ty cieniasie  🤬
infantil, cienias? Plastyka, muzyka i technika mi zaniżały! :/ Kto teraz jest cieniasem? No nie ja 😎 Jakbym się uczyła, to całe życie bym była najlepsza w klasie, nie tylko w podstawówce. A tak, zawsze leniwie w cieniu innych 😕 😁
Antytalent!  😀iabeł:
Siesiepy   Ponczek bez rączek
14 stycznia 2014 00:01
Oceny to temat rzeka. Z rzeczywistością zetknęłam się dopiero, gdy poszłam do swojego wymarzonego LO. I tak skończyły się stypendia przyznawane przez całe gimnazjum i podstawówkę(tak na marginesie dodam, że za 3 rok gimnazjum stwierdzili, że nie należy mi się stypendium za średnią sporo wykraczającą poza wymaganą, bo nie jestem uczniem tej szkoły!!! - kij że byłam...? że w okresie bycia uczniem uzyskałam wynik kwalifikujący się na stypendium? spotkałam się z tym pierwszy raz i machnęłam ręką na ich marną stówkę ;/). Teraz lata mi to i powiewa. Jak przez pierwsze dwa lata LO starałam się utrzymać choć 4.0(i tak często wychodziło ponad), tak w tym półroczu coś chyba mi się nie uda. 🙂 Nie przejmuję się tym zbytnio, na świadectwo z 3 klasy dojdą przedmioty zakończone w poprzednich, a z tamtych miałam piątki, szóstki, czwórki... 🙂 I trzy z biologii(tak paskudnej baby jeszcze nie spotkałam w swoim życiu, o matulu, postrach szkoły, lekarze z Wrocka u niej pały dostawali!).
Olaa1002, jeśli chodzi o paranormal romance(tak to się chyba zwie?), to z mojego punktu siedzenio-widzenia(a często czytnę sobie lekką, młodzieżową powiastkę) powinna spodobać ci się seria Szeptem. Dużo miłości, jak dla mnie ciut za dużo i inne, ciekawsze wątki schodzą na inny plan, ale skoro gustujesz w romansach. 🙂 A jeśli romans nie jest pierwszoplanowy, to uprawiam czołobitność przed serią "Mortal Instruments"(o dennym polskim tłumaczeniu "Dary Anioła"😉 - Miasto Kości, Miasto Popiołów, Miasto Szkła. Powstała jeszcze druga trylogia kontynuująca tą historie. Aktualnie przymierzam się do zachwalanych w ochach i achach "Angelfall"(tu za pomysł, wątki i ogarnięte, wielowymiarowe postacie oraz niebanalną fabułę) oraz "Igrzyska Śmierci"(tu chyba wiadomo? 🙂 ), więc myślę, że to też warto zobaczyć. Jednocześnie przymierzam się do serii "Jutro" i "Gone", także mogłabyś zobaczyć czy względnie taka tematyka Cię zainteresuje. Ściągnij sobie również z internetu PDF "Sagii o Ludziach Lodu", wszystkie tomy w jednym pliku. Powinno Ci przypaść do gustu. 🙂 Swoją drogą, ktoś ma konto na Lubimy Czytać? Jak tak, to zapraszam do wglądu: Siesiepy. 🙂

Kochane małolaty! Mam niesamowity problem. Od kilku dni żyję w abstrakcji i stałam się niezachwianą, niezłomną i zdeterminowaną podporą dla jednej ze stron konfliktu. Ciężka to sprawa, jeszcze jestem chyba nieświadoma tego, co mnie może czekać(właśnie uświadomiłam sobie kilka przerażających mnie rzeczy). Ale mniejsza, bo moje myśli są ciut egoistyczne, gdy tak się im przyjrze z daleka... Czy w kwestii rozwodu, jeśli zdobędę materiały filmowe i nagrania audio świadczące o winie osoby, która będzie oskarżona o rozpad małżeństwa, będą one mogły zostać użyte jako dowody w sprawie? Podważą wiarygodność świadków wezwanych przez drugą stronę(którzy będą kłamać oczywiście), skoro są to filmy obrazujące dokładnie co się dzieje(kłótnie, spory, rękoczyny)? Jest mi ta informacja mocno potrzebna na dany moment, bo będę musiała to zacząć powoli gromadzić... ;/

Przepraszam za długą wypowiedź, ale robię wszystko, by nie myśleć.
Siesiepy Co do ocen, to hitem jest stypendium z gimnazjum. Jak mogłaś nie być uczeniem szkoły?  🤔
Co do rozwodu - oczywiście - filmy, zdjęcia, e-maile  się nadadzą.
Dzięki wielkie  za książki 💘 :kwiatek:
A konto na lubimy czytać właśnie wczoraj założyłam equitation - zapraszam również  🙂
Trzymaj się cieplutko  :przytul:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się