Kącik Małolata...:D

hejka, dawno mnie tu nie było 🙁 w ogole mnie ktoś jeszcze tu kojarzy? 😁 👀
borkowa., hehehe, wiesz co, wczoraj upiekłam dwa ciasta 😁
borkowa., hehehe, wiesz co, wczoraj upiekłam dwa ciasta 😁

o nieeeee, nie lubię Cię już!!!! 😵
borkowa., jak to, od kiedy? Który to już raz? 😁
Hej hej : D Jak się wszystkie czujecie w związku z rokiem szkolnym?  🤔
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
31 sierpnia 2015 12:28
jestem szczęśliwa, że mam jeszcze miesiąc wakacji  😁
jestem szczęśliwa, że za rok czekają mnie najdłuższe wakacje 🤣
ja już mam swój plan i masakra 😵 ale zawsze na początku tak jest, a potem się przyzwyczajamy i już jest ok 😀
Jestem szczęśliwa, że niedługo szkoła, tęsknię za moją matmą, całe wakacje spędziłam z zadankami ale to nie wystarcza 😁
Jestem szczęśliwa, że niedługo szkoła, tęsknię za moją matmą, całe wakacje spędziłam z zadankami ale to nie wystarcza 😁

ty jesteś chora... diagnoza od przyszłego "lekarza" 😁 😁
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
31 sierpnia 2015 15:06
A ja jak Was czytam to jestem szczęśliwa, że porzuciłam edukację :P
Ja mam rozpoczęcie 7 września  😎
Dostałam plan 😀 w sumie nie mam co narzekać i co zmieniać, jak na niego patrzę to widzę tylko matmę i angielski, dalej już muszę się wpatrywać 🤣 fajnie jest 💃
Jak ja Wam zazdroszczę tych planów lekcji! U mnie w rozpoczęcie roku nauczyciel dopiero nam dyktuje... i to najczęściej tylko na następny dzień bo "jeszcze nie wiadomo"  🥂

Alabamka, czemu 7 września? Też pozytywnie zazdroszczę 🙂

Maiia, podzielam zachwyt matmą!  😍 Ale do robienia zadań przez te 2 miesiące jednak się nie przekonałam  😁

Vicke, gdzie zniknęłaś? Jak tam szkoła, bo Ty już przecież chodzisz? I jak tam ten Twój koń i szalone tereny?

A ja już w Krakowie... Ciężko było po dwóch miesiącach wrócić. Ale za to wiem, ze mam najcudowniejszego faceta na świecie 🙂 I już zaraz 4 lata stukną!  💘
Z mniej pozytywnych... jutro odbieram wyniki egzaminu zawodowego. I o tyle o ile z teorii prawie 100% to boję się o praktykę. Niby wszystko zrobione poprawnie, ale... nie przelałam roztworów do butelek. No nie mam pojęcia czemu. Myślałam z dobre 10 minut PO CO są te butelki... I nie wymyśliłam.  😂 Boję się że uznają to za nieskończenie zadania. I że obleję... Więc proszę o małolatowe kciuki!  :kwiatek:
Aniołeczek, moja szkoła nie umie sobie poradzić z remontem a mamy klasy integracyjne i muszą mieć możliwość funkcjonować co aktualny remont wykluczył...  😀
Z jednej strony szkoda, ze poinformowali o tym dopiero w weekend bo bym jeszcze gdzieś wyskoczyla, ale jutro chlopak do mnie przyjedzie i będziemy sie dalej wakacjować, hihi  😎
Kciuki są!
Mój plan lekcji nie zachwyca  😤, ale borkowa. masz rację- przyzwyczaimy się i będzie dobrze.
Dzisiaj w ogóle zamiast tylko krótkie, normalne rozpoczęcie i podanie planu musiałam iść na drugi koniec miasta do innej hali, gdzie było jakieś tam super-oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego i akurat nasza klasa musiała się stawić. Gorąco, daleko... niech już te upały sobie pójdą, proszę x.x Ale nie- nie narzekamy, będzie dobrze, taka kolej rzeczy  🏇

Alabamka Wow, dodatkowe dni wakacji, szczęściara 😀
anioleczek.97 Trzymam kciuki za wyniki, na pewno się uda! I gratulacje tych 4 lat razem!

czułam dziś podekscytowanie i zdenerwowanie, nie wiem czym, znam swoją szkołę, nauczycieli i uczniów, fajnie tak wejść do szkoły po dłuższym czasie i zobaczyć wszystkie pyszczki 🙂 zmienił mi się nauczyciel z historii, ten nowy to w sumie nie jest zły, wręcz przeciwnie, jest w porządku, ale będę tęskniła za poprzednim 🙁 i pozmieniali mi grupy językowe, mam luźniejszą babkę z niemca (ufff) i inną z anglika, co trochę przeżywam, bo poprzednia to anioł. ciężki rok przede mną 😁 powodzenia!
Alabamka fajnie, korzystaj z tych kilku dni 😀
anioleczek.97 są kciuki! cztery lata razem to kawał czasu, gratki 😎
TouchTheDreams u mnie się dziś chyba burza szykuje, oby szybko te upały zniknęły, bo nie wyobrażam sobie takiej gorączki i siedzenia w szkole 🙄
ja byłam w szkole jakieś 2-3 minuty chyba 😁 Zakończenie łącznie trwało max. 15 min, a ja sie spóźniłam przez korki 😉 Ominęło mnie przemówienie to samo od 3 lat 🤣
Mówili, że od jutra ma właśnie być chłodniej, padać deszcz nawet... mam nadzieję, bo co nam teraz po upałach? x.x borkowa. Ja miałam to samo uczucie jak szłam do szkoły. I miałam wrażenie, że rok tam nie byłam, a nie dwa miesiące. A z nauczycieli to chyba tylko od WF nam zmienili- chyba na lepsze, ale czas pokaże  😀
TouchTheDreams u mnie padało już wieczorem, w nocy to nie wiem, ale wstałam i lało 😀 ale teraz jest słońce i ciepło 🙁
dziś z chemii babeczka dała nam 44 zadanka na "rozruszenie się" 😵
borkowa., u nas na matmie pani wymawiała słowo "matura" średnio 3 razy na minutę przez 30minut 😁 no i w piątek praca klasowa z matmy 💘
Ale fajna ta moja szkoła, oprócz tego że drugie piętro po remoncie jest trochę szare. Czuję się jakby to była krótka przerwa w ciągu roku, nie wakacje, mimo tego że dziś siedziałam do 16:15 to mega pozytywnie 😀 kocham swoich nauczycieli i żal mi będzie rozstawać się z nimi. tylko biegające w popłochu pierwszaki z gimnazjum szukające gabinetów już zdążyły powkurzać 🤣
borkowa. Melduję, że się ochłodziło i było w sam raz, też padało, chyba upały już sobie na dobre idą  🙂
maiiaF Super, że tak fajnie masz w szkole 🙂 Mi w sumie też będzie się ciężko rozstawać. Dzisiaj było super.

Gorzej było po powrocie ze szkoły... Małolatowe kciuki będą mi potrzebne tym razem naprawdę- jutro na 99% jadę do szpitala. Masakra x.x I to całe wakacje się nudziłam, ale akurat teraz od samego początku września musi mi takie coś wyskakiwać. Zła, smutna i zestresowana... 🙄
Jak to czasami dobrze być na studiach i mieć dłuższe wakacje. 😀
vicke   Marzeniami żyłem jak król
03 września 2015 15:43
anioleczku Jestem jestem i czytam wszystko na biezaco. A Ty si enie odzywasz wgl na fb  🤬

No tak, ja w szkole juz od 18 sierpnia  😁 Ale i tak i tak pogody nie bylo, wiec nie zalowalam jakos bardzo. I cos dziwnego sie dzieje ze mna w tym roku! Jestem mega pozytywnie nastawiona do nauki  👀 wczesniej tak nie bylo  😁 No i wzielam rozszerzenia o ktore bym siebie kompletnie nie podejrzewala: matma, fizyka, chemia i biologia  💃

A koniuch i tereny ciagle super  😎
Mowilam wam ze bylam na 5 godzinnym terenie? najdluzszy w moim zyciu!!! I bylo super!  🏇 😍
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
03 września 2015 16:26
Trzymajcie za mnie kciuki w weekend, jadę w sobotę i niedziele wyścig  🏇
helcia, trzymam! pochwal się później 😀
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
03 września 2015 16:47
Libeerte jeśli będzie czym  😁

edit. przeżyłam, debiut na folblucie wyszedł całkiem w porządku  😁
Halo, czy są na sali jakieś małolaty? Co tam u Was? :kwiatek:
Witam 🙂
Dziewczyny powiedzcie jak sobie radzicie z upoconymi konmi po treningu?
Stępujecie po godzinę, zakładacie derki? Może macie golaski? 😉
Derka, stepuje tak z 10min i w derce do boksu 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się