Kącik Małolata...:D

mils   ig: milen.ju
31 grudnia 2010 18:49
Prestige ta... tylko, ze u ciebie wystarczyło napisać 1 maila i już masz taką okazję, a ja? Cały rok haruję, wylewam z siebie siódme poty i co? Nawet nie mam z kim jeździć... :/ Gdzie jest ku*wa ta sprawiedliwość?! 😤 A najgorsze jest to, że moja psychika jest słaba na tyle, że potem będę się zadręczać, że ja tak nie mam itp... Zresztą pisałam ci na PW...
To ty też napisz e-maila . 😀 Chyba że już siły nie masz . 😉
jett   success is the best revenge
31 grudnia 2010 18:54
Śmieszne rzeczy? Ja gdy nocowałam z siostrą koło stajni pod namiotem, konie były na noc wypuszczone na padok. Rano rozwaliły ogrodzenie i pobiegły sobie w stronę wsi. Ja nie pomyślałam o tym żeby się ubrać i pobiegłam za nimi w mojej pięknej piżamie. Jak na złość na wsi był straaaszny ruch i wszyscy to widzieli.  😵
jett - spoko . 😉 Ja mam tyle sytuacji debilnych że japierdziu ! 😀 😁
mils   ig: milen.ju
31 grudnia 2010 19:00
Prestige czyżbyś udawał, że nie znasz mojej sytuacji...? 🤔 Nie chcę pisać, bo sobie znalazłam swoją stajnię tak? Chodzi mi o to, że... Pisałąm ci o tym, powinieneś wiedzieć... :/
co tam u was Małolaty? ja też spędzę sylwestra z re-voltą  😁
mils   ig: milen.ju
31 grudnia 2010 19:06
Ja właśnie zrobiłam sobie na fbl podsumowanie najważniejszych wydarzeń tego roku, które nań znacząco wpłynęły... 🙂 Ech... Żeby w następnym roku wszystko się udało... Przynajmniej w tej jednej sprawie. 🙂
Minosia to pjona  😎
mils   ig: milen.ju
31 grudnia 2010 19:07
Prestige nie... Mówi się "pijona". 😁
mils , dzięki  😎 pijona
😀
mils   ig: milen.ju
31 grudnia 2010 19:12
Haha. 😀
O właśnie! Mam zdjęcia z jazdy. 😀 Niestety wam nie pokażę, bo są tragiczne... Mój aparat jest do pupci, więc tego co wyszło nie da się nawet nazwać zdjęciami. 😎 Jutro mam nadzieję na lepsze, o ile Magda nie będzie jeździła albo... Prestige się przełamie i wpadnie do Korto. 😀
A ! ktoś ma ochotę mi porobić zdjęcia na jeździe ? Bo żadnych fot nie mam  😵
Pokażcie jakieś zdjęcia 😀 Ja też pokaże, ale wy pierwsi..  🏇
jett   success is the best revenge
31 grudnia 2010 19:17
Prestige, jeśli mi załatwisz transport do Olsztyna to ja moge!  🏇
Ale ja nie mam .  👿
Jett a gdzie mieszkasz ?  😀iabeł:
mils   ig: milen.ju
31 grudnia 2010 19:18
Minosia ja mam jedno na moim fbl. 😀 --> www.milss.fbl.pl
jett   success is the best revenge
31 grudnia 2010 19:20
Prestige, okolice Lublina xd
jett za daleko . 🙁 Ale dzięki za chęci .  😅
mils   ig: milen.ju
31 grudnia 2010 19:24
Ja w sumie mogłabym z tobą pojechać...
mils dodałam Cię do znajomych 😉
mils , spoko . W sumie to mógłbym ze SWOIM APARATEM przyjechać i Ci foty porobić . 😉
mils   ig: milen.ju
31 grudnia 2010 19:28
Prestige cool. 😀
Niech będzie...
Mils zakładająca ochraniacze Derwiemu vel Totilasowi

Mils na Romusiu

Sorry za jakość tego drugiego, ale... Jedyne, gdzie Roman nie ma wywalonego ryja. :/ Może jutro będą lepsze... 🙄
Obiecałam to wrzucam. Ja i Szranka  :kwiatek:
mils   ig: milen.ju
31 grudnia 2010 20:34
Minosia 1 wymiata! 🏇
Wszyscy wrzucają zdjęcia to wrzucę i ja :]


Badzio był bardzo niezadowolony, że mu ulubionego kolegę przenieśli i takim błagalnym wzrokiem się wpatrywał w niego 30 minut...

To dzisiejsze, niestety tylko w stój było cokolwiek widać, bo z kłusa to mam jedną wielką rozmazaną plamę  😂

Dziękujemy Jasnowatej, że nas dzisiaj odwiedziła  :kwiatek: i noworocznie życzymy samych sukcesów z Jasnym  💘

A reszcie małolatów życzymy: spełnienia końskich i niekońskich marzeń, ale jak to mówią, bez tego jednego, bo człowiek nie może żyć, bez marzeń 🙂 dużo szczęścia, uśmiechu i radości z życia, no i żebyśmy się kiedyś wszystkie/wszyscy spotkali w realu :]

To był dla mnie strasznie trudny rok, ale dzięki temu uświadomiłam sobie, że i tak strasznie kocham moją szkapę  😜 mimo, że nie jest to TEN koń o którym zawsze marzyłam i wszyscy się z niego śmieją i robią zakłady ile jeszcze z nim wytrzymam, ale co tam, póki jesteśmy razem, jest dobrze :]
I ja Ci  Arroch dziekuje za wczorajsza wizyte, chociaz szkoda, ze nie w mojej podstawowej stajni, bo u nas nikt nikogo nie obgaduje i nie smieje sie z niczych koni tylko pomaga :-) Rowniez zycze Ci zeby Badzio nie brykal i wyrabial sie w galopie na zakretach!

To był dla mnie strasznie trudny rok, ale dzięki temu uświadomiłam sobie, że i tak strasznie kocham moją szkapę  😜 mimo, że nie jest to TEN koń o którym zawsze marzyłam i wszyscy się z niego śmieją i robią zakłady ile jeszcze z nim wytrzymam, ale co tam, póki jesteśmy razem, jest dobrze :]


- jakbym siebie czytała!


Małolaty, ode mnie też jak najlepsze życzenia, konsekwencji w walce o marzenia, zdrówka i niesamowitych chwil spędzonych z końmi ( i nie tylko!) No i powodzenia dla tych, którzy w tym roku zdają maturę/testy gimnazjalne.
Trzymajcie sie! :kwiatek:

mils   ig: milen.ju
31 grudnia 2010 21:11
I co ja mam napisać?
Arroch świetnej współpracy z Badziem. 🙂
Jasnowata żeby Jasny był kiedyś nazywany drugim Totilasem. 🙂
Wszystkim wam życzę, żeby po prostu z końmi się powodziło i po niestety nieuniknionych złych sytuacjach zawsze były dobre, które będą wynagradzały trudy dwukrotnie. 🙂 Poza tym to oczywiście... powodzenia w szkole, w życiu i ogólnie, żebyście wszystkie/wszyscy odnaleźli się w tym trudnym dzisiaj świecie. 😀
Jasnowata hehe dzięki :] a spotkanie nadrobimy w wakacje albo bliżej wiosny 8) albo się zmobilizujemy i z Badziem was odwiedzimy ;]

Lenna żółwik  :emota200609316: i Ty też się trzymaj!  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się